Kaip išrinkti dovaną draugei gimtadienio proga?

dovana draugei
Mes visi turime draugę, kuri, atrodo, turi viską. Jūs ją mylite, bet dovanų pirkimas gali būti varginantis, ir niekas nenori tiesiog dovanoti pinigų, nes tai nėra linksma dovana.

Dovana draugei gimtadienio proga gali būti tikras iššūkis. Mes visi turime draugę, kuri, atrodo, turi viską. Jūs ją mylite, bet dovanų pirkimas gali būti varginantis, ir niekas nenori tiesiog dovanoti pinigų, nes tai nėra linksma dovana. Pusė malonumo dovanoti dovanas yra stebėti gavėjo veidą, kai jis ją išpakuoja.

Jei tai atrodo kaip kažkas, ką pažįstate, jums pasisekė. Pateiksime patarimų ir idėjų, kaip dovanoti viską turintiems draugams.

Išsaugokite iš pažiūros nereikšmingą informaciją, kai kalbatės jūs ir jūsų draugai. Jei kas nors sugenda, jei jie įsimyli kokį nors daiktą arba kalba apie norą ką nors nusipirkti ateityje, greičiausiai jie jums apie tai papasakos. Kai jie tai padarys, greitai užsirašykite pastabą. Tai galite padaryti visai savo šeimai ir draugams. Tai suteiks jums gerą idėją, ką dovanoti jiems dovanų, gimtadienių ar švenčių proga.

Sekite dovanas

Kartais, kai žmonės tau įteikia dovaną, tai jie norėtų tą dovaną turėti patys. Galite pradėti sekti, kuris draugas ar šeimos narys kokią dovaną jums padovanojo. Be to, jei jie komentuoja kitą gautą dovaną, užsirašykite. Galite įsigyti šių daiktų artėjant šventėms ir padovanoti savo draugams ir šeimos nariams.

Padovanok ramybės dovaną

Daug streso ar įtempto gyvenimo patiriantiems žmonėms puiki dovana gali būti rami vakarienė lauke, savaitgalio išvyka ar masažas. Galbūt jūs galite padaryti dovaną dar geresnę, pasiūlydami stebėti savo draugo vaikus, kai jie nuspręs pasinaudoti jūsų dovana. Tokios dovanos įteikimas nebūtinai turi būti brangus, be to, galite paaukoti šiek tiek savo laiko, kad jiems nereikėtų knistis ieškant auklės.

Suteikite jiems patirties

Ar jūsų draugas myli tam tikrą knygą ar knygų seriją, pvz., „Vargdieniai“, „Piktieji“ ar „Hario Poterio“ serijos? Ar jie gali cituoti filmus ir knygas žodis žodin? Tikėtina, kad jie jau turi knygą ar knygas, filmus ir plakatus. Tačiau galite nusipirkti jiems bilietus į gyvą spektaklį. Galbūt įteikite dovanų kuponą į savo mėgstamą restoraną, kad jie galėtų pavakarieniauti ir surengti pasirodymą.

Užs. Nr. 500304