Kaip gauti greitąjį kreditą geriausiomis sąlygomis?

pinigai
Paskolų išvengti šiais laikais nepavysks, paprastai jų jau nesibaidoma, nes suprantama, jog geriau pirma įsigyti, naudoti daiktą, nei taupyti ir tuo tarpu neturėti kažko gerinančio gyvenimo paprastumą. Pavyzdžiui, sugedo šaldytuvas – per porą mėnesių sutaupytumėte reikiamą sumą, tačiau ar norite tą laiką praleisti be šaldymo įrenginio namuose? Vasarą? Žinoma, šia tema galima ginčytis, tačiau šiandien svarbiau, kaip gauti paskolą geromis sąlygomis.
Nėra kažkokio stebuklo ar kelio aplink, jog gautumėte geresnę paskolą. Tačiau yra keletas elementų, lemiančių geresnį pasirinkimą. Apie tai ir šis straipsnis.

Patikrinkite paskolų akcijas

Lietuvoje yra ne viena greituosius kreditus išduodanti įmonė. Tikėtina, kad kurioje nors iš jų jums reikiamu metu yra siūloma akcija – nemokama paskola, sumažintos palūkanos, paskolos gražinimo atidėjimas ar pan. Paskolų akcijos padeda sutaupyti, gražinti paskolą palankesnėmis sąlygomis ir taip netampa našta, o atlieka savo darbą su kaupu.

Jei nėra skubu, skirkite laiko palaukti ką siūlo įmonės. Ypač prieš šventes ir po švenčių pasitaiko ne viena patraukli akcija ar pasiūlymas.

Kaip sekti paskolų nuolaikas ir akcijas?

* Užsiprenumeruokite naujienlaiškius iš dominančių įmonių.

* Reguliariai tikrinkite paskolų palyginimo portalus ir žymėkite siūlomas sumas.

Naudokitės paskolų palyginimo portalais

Tarp didelės pasiūlos lengva pasiklysti. Atrodo visi siūlo tik geriausias sąlygas, bet kuomet pradedi atidžiau lyginti ir skaičiuoti, pasimato, jog tai ne visada tiesa. Pavyzdžiui, palyginus sužinosite, jog paėmus tą pačią sumą, tokiam pat laikotarpiui, visose įmonėse turėsite gražinti skirtingas sumas. Vienur didesnis administracinis mokestis, kitur didesnės palūkanos.

Būtent paskolų palyginimo portalai leidžia lengvai, be jokių išlaidų ir laiko sąnaudų palyginti vienoje vietoje paskolų pasiūlymus. Taip greitai galima išsirinkti geriausią ir pigiausią paskolą.

3 priežastys, kodėl verta naudotis paskolų palyginimų portalais:

* Norint peržiūrėti visus kreditorių pasiūlymus kiekvieno iš jų tinklalapyje, užtrunka pakankamai daug laiko. Naudodamiesi paskolų palyginimo portalais jūs sutaupote laiko ir kantrybės. Užtenka pasirinkti du skaičius ir paspausti mygtuką, kad matytumėte, kurios įmonės jums dominančią paskolą išduoda pigiausiai.

* Palyginimų portaluose atrinktos laiko patikrintos, populiarios ir patikimos įmonės. Tad jums nereikia sukti galvos ar įmonė veikia legaliai ir yra patikima. Nereikia užsiimti ilgai trunkančia informacijos paieška bei duomenų rinkimu ir vertinimu ar įmone galima pasitikėti. Viskas surinkta už jus.

* Paskolų palyginimas nieko nekainuoja, o leidžia sutaupyti išties nemažai laiko ir pinigų. Paskolos palūkanų suma ir administraciniai mokesčiai yra tokie kaip ir pačioje kreditus išduodančioje įstaigoje. Papildomai už naudojimąsi paskolų palyginimu mokėti jokiu pavidalu nereikia.

Sulaukite individualaus pasiūlymo

Ieškant netradicinės paskolos, galbūt ilgesniam laikotarpiui ar didesnei sumai, vertėtų užpildyti prašymą gauti individualų pasiūlymą. Kaip tai veikia? Specialiame portale užpildoma forma, kurioje pateikiama visa reikiama informacija bei patvirtinama paskolos gavėjo tapatybė. Formos informacija išsiunčiama visoms programoje prisijungusioms greitųjų kreditų įmonėms. Šios įvertinusios pateiktus duomenis pateikia individualų, pagal jūsų poreikius ir galimybes pritaikymą paskolos pasiūlymą. Tereikia iš kelių variantų išsirinkti geriausią ir labiausiai tinkantį.

Naudotis individualiais paskolos pasiūlymais nieko nekainuoja ir nėra įsipareigojimas. Jei nei vienas gautas paskolos pasiūlymas jums nepasirodys tinkamas, tiesiog nepasirašysite sutarties ir viskas.

Palaikykite gerą kredito istoriją

Norint gauti gerą paskolos pasiūlymą, reikia turėti atitinkamai gerą kredito istoriją ir reitingą. Tai vienas svarbiausių kriterijų, kuriais vadovaujasi kreditus išduodančios įmonės. Neturint geros kredito istorijos, paskolos neišduodamos arba išduodamos prastesnėmis sąlygomis. Natūralu, kreditoriai matydami tendenciją negražinti paskolos, yra nesuinteresuoti išduoti paskolos. Juk kiekvienas saugo savo pinigus.

Todėl svarbu palaikyti gerą kredito istoriją, net jei galvojate, kad artimiausiu metu neprireiks paskolos.

Kaip nesusigadinti kredito istorijos?

* Visuomet laiku mokėkite mokesčius savo vardu – komunaliniai mokesčiai, sąskaita už telefoną.

* Laiku mokėkite lizingo ir paskolos įmokas.

  • Neimkite bereikalingų paskolų mažomis sumomis dažnai.

Apibendrintai

Kaip matote, galima kažką nuveikti siekiant geresnės paskolos. Žinoma, šie patarimai neveikia, kuomet paskolos reikia čia ir dabar, bet ir tuomet galima pasinaudoti paskolų palyginimo portalais. Tai išties padės sutaupyti ir išsirinkti geriausią variantą iš siūlomų.

Užs. Nr. 472440