Kaip gauti geriausią kainą siuntos siuntimui?

Autorių nuotr.
Kalbant apie siuntimą, terminas „paketas“ gali reikšti bet kokio tipo siuntas, įskaitant vamzdelius, vokus, paminkštintus laiškus ir bet kokio dydžio bei svorio siuntinius. Pakuotėse gali būti beveik, bet koks krovinys ir jie gali būti siunčiami dėl bet kokios priežasties, pavyzdžiui, žmonės, siunčiantys smulkius daiktus ar dokumentus artimiesiems, draugams ar įmonėms visoje šalyje. Namų savininkai, persikeliantys dideliais atstumais ir gabenantys dideles dėžes į naujus namus. Įmonių savininkai siunčia pirkinius klientams arba prekes į kitas vietas.

Siuntinių pakuotės

Paprastai yra trijų tipų pakuotės, tačiau bene populiariausias - dėžės. Dėžės idealiai tinka saugiai gabenti suvyniotą popierių, pvz., brėžinius, plakatus ar meno kūrinius, tačiau juos taip pat galima naudoti siunčiant specialius daiktus, tokius kaip susukti marškiniai, meškerės, golfo lazdos ar teleskopai.

Nesvarbu, ar siunčiate mažus daiktus, ar dideles pakuotes visoje šalyje, siunčiant pakuotes reikia atsižvelgti į keletą specialių dalykų. Ką siunčiate? Nuo jūsų krovinio dydžio ir svorio priklausys, ar prekes siunčiate voke, ar dėžėje, o tai savo ruožtu turės įtakos jūsų siuntimo išlaidoms ir prekių supakavimui. Lengvus, patvarius daiktus galima supakuoti į vokus, tačiau trapius, vertingus ar sunkius daiktus geriausia gabenti dėžėse su tinkamu paminkštinimu, kad jie būtų apsaugoti nuo pažeidimų visos kelionės metu. Siuntų siuntimas turi būti kruopščiai apgalvotas, kadangi tai tiesiogiai įtakoja siuntimo kainą.

Kaip gauti geriausią kainą siuntos siuntimui?

Pirmiausiai tai nepamirškite, kad jūsų kaina priklauso nuo svorio ir dėžės dydžio, tad visada tinkamai pasverkite ir supakuokite prekes, nedėkite į didesnes dėžes nei jų reikia, taupykite vietą, nes tai darys įtaką jūsų siuntinio kainai. Kitas labai svarbus dalykas, konkurencija. Daugelis siuntų vežėjų daro nuolaidas, tad stebėkite ir kitų siūlomas kainas, jos kartais skiriasi, arba yra taikomos nuolaidos ar dalinami nuolaidos kuponai. Nepamirškite, kad dideliems kiekiams visada galite gauti geresnę kainą, tereikia tik susisiekti su įmonės atsakingais asmenimis ir suderėti jums palankias sąlygas, kadangi pastoviems klientams visada taikomos geresnės siuntimo kainos, taip pat tiems kas siunčia dažnai ir daug siuntinių vienu metu.