Kaip derinti rankinę ir kitus aksesuarus neišlaidaujant

Šiandien mados žinovai ir patarėjai kur kas garsiau kalba apie taisyklių laužymą nei apie jų paisymą. Nuoseklus stiliaus taisyklių paisymas netgi gali būti įvertintas kaip kūrybingumo ir drąsos stoka. Toks liberalus požiūris į kasdienius ir šventinius aprangos derinius išties atveria, rodos, neribotas galimybes išreikšti savo unikalų skonį. Vis tik yra ir kita medalio pusė – kaip atsirinkti patikimus derinius, neturint noro ir drąsos eksperimentuoti? Tas pats klausimas aktualus ir tokiu atveju, kai nėra galimybių skirti apvalių sumų savo įvaizdžio kūrimui.

Sukurti stilingą įvaizdį galima ir neišlaidaujant, o apgalvotai sukomplektuojant savo garderobą. Rūbų spintos turinys, žinoma, labai priklauso nuo kiekvienos moters skonio, darbo pobūdžio ir laisvalaikio pomėgių. Vis tik, visoms damoms gali praversti keletas universalių taisyklių, kaip sumaniai derinti rankinę, batelius ir kitus aksesuarus, taip, kad nereiktų pirkti naujų batų prie kiekvienos naujos suknelės.

Derančių spalvų aksesuarų rinkinys

Patogu turėti keletą gerai apgalvotų ir tarpusavyje derančių aksesuarų rinkinių, kurie puikiai atrodys su skirtingais rūbų deriniais. Aksesuarų rinkinys, anaiptol, neturi būti vienspalvis, tačiau svarbu, kad batai, rankinė, diržas, pirštinės ir kitos aprangos detalės derėtų vienas su kitu tiek spalviškai, tiek stilistiškai. Saugus, tačiau ne nuobodus variantas yra juoda avalynė ir šaltesnių atspalvių rankinė. Avint juodus batus stilingai atrodys pilkos, mėlynos, bordo ar miško žalios spalvos rankinė, pirštinės ir kiti aksesuarai.

Skirtingų faktūrų žaismė

Juoda spalva gali būti anaiptol ne nuobodi, jei paieškosite skirtingų faktūrų sąskambio. Tiek natūrali, tiek dirbtinė oda gali turėti skirtingus paviršius – lakuotą, dažytą, verstą ar reptilijų odos imitaciją. O jei dar prisiminsime šį sezoną itin madingas kailines rankines. Lygiai taip pat verta paieškoti skirtingų faktūrų rusvos, pilkos ar kitų populiarių spalvų rankinių, batų, diržų ir kitų stiliaus detalių.

Ryški rankinė

Ryškūs ir išskirtiniai aksesuarai gali tapti stilinga detale, kuri suteiks gyvumo santūriam įvaizdžiui. Ryškių spalvų ar išskirtinio dizaino rankinė gali tapti stiliaus „razina“, kuri minimalistinį rūbų derinį išgelbėja nuo nuobodulio jausmo.

Praktiškas požiūris į aksesuarus

Renkantis rankinę ar batus, verta atkreipt dėmesį ne tik į jų išvaizdą ar kokybę, tačiau taip pat įvertinti savo galimybes tinkamai juos prižiūrėti. Užimtoms, nuolat skubančioms moterims verčiau rinktis lakuotos ar dažytos odos gaminius. Verstos odos rankinė puikiai atrodys tik kruopščiai prižiūrima – tinkamai valoma ir impregnuojama.

Apgalvoti nauji pirkiniai

Jei akį patraukė ryškus geltonas diržas ar mėlynos pirštinės, prieš pasiduodami momentiniam impulsui, pagalvokite su kokiais jūsų garderobo rūbais bei aksesuarais derės nauji pirkiniai. Jei akivaizdu, kad prie naujų pirštinaičių reikės ir naujos rankinės ar net palto – vargu ar verta leisti pinigus pirkiniui, kuris bus arba nenešiojamas arba sąlygos didesnes išlaidas. Beje, stilingi aksesuarai nebūtinai turi išsiskirti aukšta kaina. Geriau paieškojus, dailios moteriškos rankinės gali kainuoti vos nuo 8.99 Eur.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.