Kaip atrodo tikra klasikinė suknelė?

 Maža juoda suknelė turi būti kiekvienos moteris spintoje, kadangi tai yra universalus drabužis, kuris gali padėti puikiai atrodyti kiekvieną dieną.

Miesto Mada siūlo labai platų suknelių pasirinkimą įskaitant ir juodas, kurios dažnai vadinamos klasikinėmis. Tiesa, ne visos juodos suknelės yra klasikinės, tad kartais moterims reikalingas trumpas gidas, kuris padės kur kas paprasčiau rasti tinkamą drabužį skirtingoms progoms.

Pirmiausia reikia rinktis tinkamo ilgio sukneles. Trumpa tikrai nereiškia, kad ji turi būti visiškai mini stiliaus. Geriausia, kai iki kelių lieka apie 10 cm. Tai jau laikoma klasika ir tokio ilgio suknelė tinka visais atvejais. Žinoma, galima spintoje turėti ir trumpesnio modelio, jos vistiek atrodys klasikinės, tačiau tuomet siūlome atsakingai rinktis suknelę einant į konkretų sutikimą. Vienos labiausiai tinka kokteilių vakarėliams, kai tuo tarpu kitos – oficialiai vakarienei.

Taip pat geriausias pasirinkimas yra suknelės, kurių rankovės yra labai ilgos, tiksliau, iki pat riešų. Vėlgi, tai nėra vienintelė galimybė, tačiau tam tikrose vietose dažniausiai pagal etiketą nesiūloma demonstruoti savo pečių linijos, tad geriausias pasirinkimas yra tokio tipo suknelės.

Galima pirkti trumpomis rankovėmis, tačiau greta jos derinti ir skoningą švarkelį. Tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai. Svarbiausia, kad suknelė galės būti dėvima labai skirtingomis progomis.

Greta suknelės dažniausiai derinami labai įvairūs papuošalai, kurie taip pat dažniausiai keičiami priklausomai nuo progos. Vienu atveju labiausiai tinka brangiojo metalo, kurie atrodo klasikiniai, o kitu atveju siūlome medinius, ryškius, kurie juodai suknutei suteikia daugiau unikalumo.

rusva suknele
 

Vėlgi, tai gerai, kadangi vienas drabužis gali atrodyti vis kitaip. Tačiau tokiu atveju siūlome rinktis sukneles, kurios neturi jokių papuošimų, papildomų dekoracijų ant savęs, kurių nebūtų galima nuimti. Kai visko per daug – blogai, kadangi papildomai derinami papuošalai sutvarkys bendrą vaizdą.

Bent jau viena juoda suknelė turi būti Jūsų spintoje. Dar geriau – kelios tokios. Rinkitės savo dydžio drabužius, kadangi tik tokiu atveju pavyks atrodyti puikiai, stilingai ir tuo pačiu gerai jaustis.

Užs. Nr. 444482