Kada geriau nuomotis automobilį, o kada geriau vairuoti savąjį?

"Autodeida" nuotr.
Suplanavote kiekvieną būsimos kelionės minutę? Užsisakėte kambarius, ekskursijas ir net užsirašėte, kur negalima praleisti vakarienės ir nardymo? Bet kas vairuoja? Ir ką? Kalbant apie vairavimą, ne visi nori vairuoti ilsėdamiesi kad ir savo šalyje. Kelionės keliais gali padidinti ridą ir įprastą techninę priežiūrą – tai tik žinomi asmeninės transporto priemonės naudojimo trūkumai. Kai svarstote, kaip vairuoti savo automobilį, o ne nuomoti transporto priemonę kitai kelionei, turite suvaržyti kai kuriuos skaičius – degalų ridą, nuomojamo automobilio draudimą, transporto priemonės nusidėvėjimą ir t. t. Taigi, ar kelionėms su draugais tėvynėje vertinga nuomotis automobilį, o gal geriau važiuoti savuoju?

Ar galite sutaupyti pinigų išsinuomoję automobilį kelionei?

Atrodo akivaizdu, kad išsinuomoti automobilį kelionei kainuotų brangiau, nei tiesiog vairuoti savo. Tačiau kartais automobilio nuoma gali būti pigesnė alternatyva. Automobilio draudimas: automobilio nuomos draudimo kaina gali padidinti jūsų dienos tarifą atsižvelgiant į tai, kokio tipo draudimą perkate. Pirma, pasidomėkite automobilių nuomos pasiūlymais, kad sužinotumėte, kiek galite mokėti. Savaitės tarifai paprastai yra geriausias pasirinkimas. Taip pat būtinai pridėkite dujų išlaidas, nuomos draudimą ir visus papildomus mokesčius. Dabar turėsite apskaičiuoti savo automobilio vairavimo išlaidas. Tai apima visos kelionės ridos žinojimą, vidutinės degalų kainos tose vietose, kuriose važiuosite, ir savo transporto priemonės degalų naudojimo efektyvumo vertinimą.

Priežastys, dėl kurių galbūt norėsite išsinuomoti automobilį kelionei Lietuvoje

Jūs per daug mylite savo automobilį. Jei turite visiškai naują automobilį, galite nedvejodami nuvažiuoti 5 000 mylių per savaitę, kai vis dar sunku jį išsirinkti stovėjimo aikštelėse. Tai labiau psichologinė kliūtis, bet tikriausiai norite, kad jūsų automobilis atrodytų naujas, kol jame yra naujo automobilio kvapas. Jūsų automobilis nėra patikimas. Jei vairuojate seną automobilį, tuomet jau žinote atsakymą. Jis vos tinka nuvežti iki važiuojamosios dalies galo, dėl to jokiu būdu jo nereikėtų pasiimti jo į kelionę. Išsinuomojus automobilį daug mažesnė tikimybė, kad kelyje kils problemų. Jei taip, visada galite paskambinti pagalbos telefonu 24 valandas per parą. Norisi išbandyti ką nors naujo. Kelionė gali būti puikus laikas išbandyti naują transporto priemonę. Galų gale, tai daug išsamesnė patirtis, nei tik vienos valandos išbandymas.

Jums reikia didesnio / kietesnio / saugesnio automobilio

Pavyzdžiui, jei jūsų kelionė bus skirta kalnuotai vietovei, o jūs vairuojate furgoną su galinių ratų pavara, galite apsvarstyti galimybę išsinuomoti automobilį. Panašiai, jei šeši iš jūsų vyksta stovyklauti, o jūs ir jūsų kompaktiškas automobilis yra mažas, pradėkite naršyti nuomos svetaines. Yra dar vienas svarstymas, kai jūsų dabartinė transporto priemonė ne visai tinka kelionei ir tai gali skambėti negiliai ir visiškai savanaudiškai. Taip yra todėl, kad yra. Galbūt norėsite automobilio, kuris važiuoja greitai, atrodo šauniai arba tiesiog nėra 97 m. Mercury Tracer, net jei jis yra puikios būklės. Prisiminkite, kad kelionė paprastai yra atostogos, tiesa? Tai atitrūkimas nuo rutinos ir laikas šiek tiek palepinti save. Vieni mėgsta masažą su karštais akmenimis, kiti nori atidaryti stoglangį ir gaudyti greitį atvirame kelyje.

Nėra griežtos taisyklės, leidžiančios nustatyti, ar tikslingiau išsinuomoti automobilį, ar keliauti savo transporto priemone. Geriausias būdas yra tiesiog apsvarstyti visas pasekmes ir laisvalaikio praleidimo būdus. Jei norite išsinuomoti automobilį, užsukite į "Autodeida".

Užs. Nr. 528061