Ką pasirinkti – pilvo plastiką ar riebalų nusiurbimą?

pilvoplastika
Išraiškingi kūno linkiai yra vos ne kiekvieno žmogaus svajonė. Tiesa, šiuolaikinis pasaulis suteikia daugybę pasirinkimų norint tas svajones pasiekti, tačiau kartais nutinka atvejų, kad tai padaryti yra labai sunku arba to neleidžia tam tikros sveikatos problemos. Tokiam atvejui galima pasitelkti plastinę chirurgiją, kuri išties geba daryti stebuklus.

Pilvo sienos plastika

Ruošiantis tokio tipo procedūrai, pirmiausiai jums bus suteikta konsultacija, kurios metu aptarsite tolimesnius operacijos planus. Pati pilvo sienos korekcija atliekama bendrinėje nejautroje, o ši trunka apie 2–5 valandas. Laikas priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Dažniausiai operacijos metu yra nusiurbiami pilvo sienos viršutinės, vidurinės dalies ir klubų riebalai, o vėliau daromas pusmėnulio formos pjūvis pilvo apačioje.

Tam, kad jūsų pilvo nepuoštų“ randai,  pilvo sienos išvaizda yra koreguojama netirpstančiomis siūlėmis, o minkštieji audiniai - patempiami. Prireikus odos ir minkštųjų audinių perteklius yra pašalinamas. https://grozioakademija.lt/paslauga/pilvo-plastika/ kvalifikuoti chirurgai atsako į jums rūpimus klausimus.

Riebalų nusiurbimas

Riebalų siurbimas atliekamas naudojant vietinę arba bendrinę nejautrą. Skirtumas yra toks, jog naudojant vietinę nejautrą riebalai yra išsiurbiami tik gana nedideliuose plotuose. 

Riebalų nusiurbimui yra naudojamos specialūs tuščiaviduriai nerūdijančio plieno vamzdeliai, kurie turi vieną arba kelias siurbimo angas. Šios angos yra sujungiamos su medicininiu siurbliu, kuris sukuria nuo 0,6 iki 1,0 neigiamą atmosferos poveikį. 

Pooperaciniu laikotarpiu taikomi tam tikri reikalavimai: nusiurbtai kūno vietai naudojami spaudžiami tvarsčiai - elastinis bintas, specialios spaudžiančios kelnės ir korsetai. Šiuos reikia nešioti apie 3 - 6 savaites, o kraujosruvos dingsta jau po 4 - 6 savaičių.

https://grozioakademija.lt/paslauga/riebalu-nusiurbimas/ atlieka puikias riebalų nusiurbimo procedūras už prieinamą kainą!

Kokios galimos komplikacijos?

Kiekviena operacija gali turėti tam tikrų komplikacijų, todėl pilvo plastika ir riebalų nusiurbimas nėra išimtis. Tiek pilvo plastika, tiek riebalų nusiurbimas gali sukelti: uždegimą, kraujavimą, gijimo sutrikimus, kurie turi įtakos randų susiformavimui. Labai retai, tačiau kartais po tokio tipo operacijų gali atsirasti maža asimetrija. Taip pat, po riebalų nusiurbimo galima matyti laikinus patinimus, kraujosruvas ir pooperacinį skausmą. Tačiau, visa tai yra labai laikina, todėl nerimauti tikrai nereikėtų.
Retai pasitaiko ir žaizdų infekcijų, randų hipertrofijų, kraujavimų, tad tokiais atvejais privaloma kreiptis į chirurgą!

Užs. Nr. 498950