Ką dovanoti mylimajai Valentino dienos proga

Shutterstock nuotr.
valentino
Iki Valentino dienos liko visai nedaug ir parduotuvės jau ruošiasi šventei. Lentynos jau traukia akį mielais raudonais niekučiais, širdelėmis, žaisliukais, saldumynais. Pažvelgiame į juos ir susimąstome: o kuo gi mes pradžiuginsime savo mylimą žmogų?

Suruošti tobulą pasimatymą, nupirkti mielą dovanėlę ar kažkuo nustebinti? Kai kuriems vyrams Valentino dienos dovanos virsta tikru galvos skausmu, nes išrinkti dovaną mylimajai ne taip jau lengva. Svarbu numanyti, kokia yra jos svajonė, ką ji jau turi, o ko ne, ką norėtų gauti dovanų, o ko jokiu būdu nenorėtų. Kiekvienas vyras turėtų atsakyti į šiuos klausimus, rinkdamas dovaną savo brangiai moteriai. Taip pat svarbu įvertinti jos pomėgius ir gyvenimo būdą.

Taigi, atsižvelgę į visus šiuos aspektus, tikrai išrinksite tinkamą dovaną ir maloniai nustebinsite savo mylimąją.

Mėgstančiai aktyvų gyvenimo būdą

Jai patinka aktyvus laisvalaikis, o turistiniai žygiai, kelionės dviračiais, užsiėmimai sporto klube yra jos mėgstamiausia veikla? Tada jai tiktų kokia nors sportinė ar turistinė įranga. Tokią moterį taip pat pradžiugintų nauja stilinga gertuvė ar termopuodelis. Per daug paprasta? Padovanokite išmanųjį laikrodį ar apyrankę – tokia dovana jai padės siekti geresnių sportinių rezultatų ir tikrai ją sužavės. Jei tokį prietaisą jūsų mylimoji jau turi, galima parinkti kokį nors jam tinkantį aksesuarą, pvz. dirželį.

Dievinančiai kiną

Penktadienio vakarais ji mėgsta jaukiai įsitaisyti šalia tavęs su užkandžių lėkšte ant sofos ir skirti laiką naujų filmų peržiūrai? Tokiu atveju išrinkti jai dovaną visai paprasta. Tereikia papildyti jos kino kolekciją nauju filmu. Bet jei Valentino dienos proga norisi įteikti kažką įspūdingesnio, pagalvokime, ko gi dar trūksta tikram kino seansui? Spragėsių Ją tikrai priblokš spragėsių gaminimo aparatas. O galbūt jos vaizdo ar garso technika jau gerokai pasenusi? Tuomet yra puiki proga ją atnaujinti. Kokybiška technika tikrai padės sukurti romantiškesnę kino vakaro atmosferą.

Išbandykite idėją kino teatrą įrengdami tiesiog svetainėje. Prireiks tik kino projektoriaus ir, žinoma, romantiškos vakarienės.

Mėgstančiai gaminti

Jei moteris mėgsta suktis prie puodų, nuolat jus lepina naujais patiekalais ir stebina savo kulinariniais sugebėjimais, jei maisto gamyba yra jos aistra – naujausia virtuvės technika būtų puiki dovana. Ją pradžiugintų galingas plakiklis, trintuvas ar kokteilinė. Nereikėtų apsiriboti įprastais virtuvės prietaisais, galima paieškoti ir ko nors įdomesnio. Pavyzdžiui, naujas modernus maisto termometras ar picos akmuo picų mėgėjai būtų puiki dovana. O galbūt ją sudomintų žaismingų sausainių formelių ar maisto dekoravimo priemonių rinkinys?

Idėja vakarui: galite dviese pasiruošti šventinę vakarienę, išbandydami jūsų dovaną. Prasmingai praleistas laikas ir skanus maistas suteiks romantikos jūsų Valentino vakarui. Jūsų mylima moteris tai tikrai įvertins.

Stiliaus ikonai

Jus kaip ir visus aplink žavi jūsų mylimos moters išvaizda ir stiliaus pojūtis? Be jokių abejonių jai patiktų gauti kokią nors dovaną, skirtą grožio puoselėjimui. Galbūt ją sužavėtų naujoviškas plaukų džiovintuvas ar modernus fotoepiliatorius. O galbūt jos svajonė yra išmanus veido valymo šepetėlis, kuris geba ne tik ištirti veido odą, bet ir parinkti tinkamą priežiūrą (jau yra ir tokių prietaisų). Tai tikrai puiki dovana moteriai, dievinančiai grožio puoselėjimo procedūras ir modernias technologijas.

Mėgstančiai skaityti

Jeigu ji leidžia vakarus su knyga rankose, parinkti jai dovaną visai paprasta. Bent jau taip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kas gi ją pradžiugintų labiau nei gera knyga? Iš tikrųjų, renkantis tokį variantą iškyla daug klausimų, į kuriuos reikėtų atsakyti prieš perkant dovaną. Reikėtų žinoti, kokius autorius ji skaito, kokius literatūros žanrus ar net kokias leidyklas ji mėgsta. Neturint šios informacijos, išrinkti tinkamą leidinį būtų keblu. O gal jūsų knygų mylėtojai rastume kur kas geresnę dovaną? Pavyzdžiui, elektroninę knygų skaityklę. Šis funkcionalus įrenginys tam tikra prasme gali pakeisti įprastą knygą ir atverti visų pasaulio bibliotekų lobius.

Užs. Nr. 473681