Juostinės pjovimo staklės medienai arba metalui

Autorių nuotr.
Juostinės pjovimo staklės – įrankiai skirti atlikti medienos arba metalo pjovimo darbus. Tokios staklės pasirinktinai gali būti montuojamos ant pasirinkto darbastalio arba gaminamos kartu su stacionariu stovu.

Pjovimas staklėse atliekamas tvirtu juostiniu pjūklu, sukamu galingo variklio, o tai reiškia pjūvio tikslumą. Staklėse kartu gali būti yra įmontuojamos liniuotės detalių tikslumui sekti, mažinti paklaidai, o taip, galima reguliuoti darbastalio pasvirimo kampą siekiant darbo našumo.

Prietaisas skirtas preciziškiems medienos arba metalo pjūviams. Juostinės medienos pjovimo staklės padės išpjauti apdailos, bei lengvas medienos konstrukcijų detales. Prie medienos pjovimo staklių gali būti prijungiamas pjuvenų siurblys. Metalo staklės yra skirtos pjauti vamzdžiams ir įvairiems nedidelės arba vidutinio dydžio apimties metalams.

Kiekvienam cechui, kurio veikloje prireikia medienos ar metalo gaminių apdirbimo yra pritaikomi įvairūs unikalūs sprendimai procesų optimizavimui. Todėl geriausiam darbo optimizavimui, našumo ir kokybės gerinimui juostinės pjovimo staklės yra parenkamos ir pritaikomos individualiai.

Visos modernios juostinės pjovimo staklės yra lengvai valdomos, turi naujoviškas saugos sistemas, todėl išmokti su tokiomis staklėmis dirbti nėra sudėtinga, naudodamiesi moderniais mechaniniais sprendimais galite lengvai padidinti savo gaminamos produkcijos našumą.