Juodasis penktadienis – kaip apsipirkti protingai?

siuskpigiau
Juodasis penktadienis – tai kasmetinis išpardavimas, kurio metu taikomos nuolaidos bene visoms prekėms. Vienos elektroninės parduotuvės linkusios šią akciją tęsti keletą dienų, o kitos – netgi visą savaitę. Bet kuriuo atveju, lengva pasimesti pasiūlymų gausoje. Tad šiame straipsnyje pateiksime naudingus patarimus, kurie leis protingai įsigyti norimas prekes.

Sudarykite daiktų sąrašą

Pasiruošti didžiajam išpardavimui patariama kiek anksčiau, likus bent savaitei ar mėnesiui iki akcijos pradžios. Per tą laiką įvertinkite turimus ir trūkstamus daiktus. Galbūt kažką visai neseniai nusipirkote, tačiau pamiršote apie šią prekę, o gal kaip tik kažko pritrūkote. Sukurkite kelis daiktų sąrašus:

● būtini;

● reikalingi;

● norimi.

Rekomenduojama sukurti kelis sąrašus. Tikslūs, išsamūs sąrašai leis pamatyti, kurios buities priemonės, baldai ar kiti reikmenys yra būtini, o kurie tik norimi, tačiau nėra reikalingi. Sąrašas leis apsipirkti protingai ir nepasimesti tarp pasiūlymų ar susigundyti kitomis, sąraše nesančiomis prekėmis. Žinoma, jeigu įsigijote tiek būtinas, tiek reikalingas, tiek norimas prekes ir matote, kad dar liko tam suplanuoto biudžeto lėšų, galite paieškoti papildomų produktų. Pavyzdžiui, dovanų artimiesiems švenčių proga.

Palyginkite skirtingus pasiūlymus

Tam, kad pavyktų sutaupyti, dar prieš akcijas paieškokite prekių iš sąrašo. Jeigu įmanoma, išsisaugokite pirmines kainas be nuolaidos. Dalis parduotuvių eksperimentuoja su kainomis ir nuolaidomis, kartais galiausiai paaiškėja, kad kaina išties sumažinta vos keliais procentais. Užfiksavę tikrąsias kainas, akcijos metu žinosite, kurios elektroninės parduotuvės pritaikė didesnes nuolaidas. Kai matysite sąžiningiausią pardavėją, lengviau apsispręsite, iš kurio gamintojo verta pirkti, o iš kurio ne.

Įvertinkite daiktų kokybę

Nesvarbu, norite įsigyti drabužių, avalynės, elektronikos prietaisų ar buities reikmenų, visuomet įvertinkite prekių kokybę. Žinoma, nuotoliniu būdu tą padaryti yra sunkiau, tačiau galima atsižvelgti į prekių aprašymus. Kuo daugiau naudingos informacijos pateikta, tikėtina, kad tuo kokybiškesnis daiktas. Taip pat įvertinkite ir nuotraukų kokybę bei jų pateikimą. Verta perskaityti ir vartotojų atsiliepimus, užsukti į prekių ženklo socialinių tinklų paskyras.

Jei apsiperkate užsienio el. parduotuvėse, atsižvelkite į pristatymo galimybes

Paskutinis, ne ką mažiau svarbus aspektas – pristatymas. Vienose parduotuvėse pristatymas yra nemokamas, o kitose – reikia susimokėti nemažą sumą ar kone dvigubai. Toks variantas ypač aktualus norint užsisakyti prekes iš kitos užsienio šalies, dažniausiai ne ES narės. Be to, išpardavimo metu, pristatymo trukmė gali būti ilgesnė nei įprastai, todėl prekės reikėtų laukti ilgiau.

Tad, kartais, norint sutaupyti ar patogiau gauti prekę, jei įmanoma, rekomenduojama ją užsisakyti adresu toje šalyje (pavyzdžiui, draugo ar giminaičio). Jis prekę gali išsiųsti per kurjerių tarpininkus. Tokiu atveju, tikėtina, kad siuntimas bus greitesnis ir sklandesnis. Jeigu ieškote patikimos kurjerių tarnybos, daugiau informacijos galite surasti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.siuskpigiau.lt/.

Taigi, atsižvelgę į aukščiau pateiktus patarimus, atsakingai pasiruošite didžiajam prekių išpardavimui. Protingai apsipirksite tik tada, kai iš anksto peržvelgsite turimus daiktus namuose ir sudarysite reikalingų daiktų sąrašus. Na, o sutaupyti pinigų pavyks, jei peržvelgsite ir palyginsite skirtingus elektroninių parduotuvių pasiūlymus. Ir, žinoma, verta pagalvoti apie patogias pristatymo galimybes, sumanius sprendimus.

Užs. Nr. 519273