Internetinio verslo idėjos laisvai samdomiems darbuotojams

verslo
Nors dauguma verslų nesidžiaugia pasaulį užklupusia pandemija, tačiau įmonių darbuotojams tai – naujas savęs bei naujų galimybių atradimas.

Dirbdami nuotoliniu būdu, įmonių darbuotojai suvokė, kad daugeliu atveju nėra jokio reikalo dirbti iš biuro bei eikvoti brangų laiką kelionėms į ir iš darbo. Be to, darbas iš namų suteikia daugybę privalumų, įskaitant ir sumažėjusias transporto bei maisto išlaidas.

Jei esate vienas iš šių žmonių, kurie nori dirbti sau ir nebenori savo dienų leisti biuruose – šis straipsnis būtent jums. Čia rasite internetinio verslo idėjas, skirtas laisvai samdomiems darbuotojams.

Grafinis dizainas

Tiems iš jūsų, kurie turite polinkį kūrybai ir žinote kaip naudotis tokiomis programomis kaip Adobe PhotoShop, verta išbandyti grafikos dizaino karjerą. Galite būti arba laisvai samdomu darbuotoju ir dirbti su vis naujais projektais arba įkurti savo virtualią agentūrą.

Bet kuriuo atveju, prieš pradedant dirbti, jums reikės susikurti savo darbų portfelį. Jei tokio dar neturite, galite sukurti keletą savo projektų ar padėti jaunam verslui su kelių logotipų ar maketų sukūrimu.

Norėdami susirasti projektų, jų ieškokite tokiose internetinėse svetainėse kaip Fiverr and Upwork, taip pat ir socialiniuose tinkluose, tokiems darbo skelbimams dedikuotose grupėse. 

Aplikacijų kūrimas

Jei programavimas nėra jums svetima sritis, jums labai pasisekė, kadangi šiuo metu programavimo sferos specialistai yra itin reikalingi ir gerai apmokami.

Šiuo metu itin klesti mobiliųjų aplikacijų rinka, tad jei žinote, kaip jas kurti, galite dirbti su daugybe skirtingų kompanijų bei įdomių projektų.

Kadangi nusimanote šioje srityje, taip pat galite dirbti ir naujų mobiliųjų aplikacijų testuotoju.

Ilgalaikis investavimas

Jei jus domina ilgalaikės investicijos, galite pradėti investuoti į kriptovaliutas. Tai – gana rizikinga sritis, nes ši rinka nuolat kinta, tačiau kartu su didesne rizika galite susilaukti ir didesnės bei žymiai greitesnės investinės grąžos nei investuodami įprastais būdais, tokiais kaip indėliai banke.

Internete atrasite kriptovaliutų platformų, kuriose galite įsigyti, parduoti, bei laikyti savo įsigytą kriptovaliutą. Būtent tokiuose tinklalapiuose ir galite stebėti kaip nuolat kinta populiarių kriptovaliutų, tokių kaip Cardano, Ethereum ar Bitcoin kainos. 

Internetinė prekyba

Šiais moderniais laikais įkurti internetinę parduotuvę yra kur kas paprasčiau nei bet kada anksčiau. Jums tereikia pasirinkti, kuo norėsite prekiauti – jums net nebūtina rūpintis šių prekių gamyba, sandėliavimu ar pristatymu, nes tam galite pasitelkti trečiųjų šalių platformas.

Didelis privalumas yra tai, kad internetinės svetainės sukūrimui neprireiks didelių investicijų. Kuomet nuspręsite, kaip norite pavadinti savo internetinę parduotuvę, įsigykite domeną. 

Norėdami sukurti internetinę svetainę, galite pasinaudoti įvairiais nemokamais įrankiais internete, kurie nereikalauja jokių programavimo žinių.

Paieškos sistemų optimizavimas

Šiuo metu, kai internetinių verslų bei svetainių skaičius kasdien smarkiai auga, šiems jauniems verslams kaip niekada reikalinga rinkodaros specialistų bei paieškos sistemų optimizavimų specialistų pagalba bei paslaugos. 

Jei ši veiklos sritis jus visuomet traukė, tačiau abejojote, ar verta investuoti į jos kursus – dabar yra pats tinkamiausias metas išmokti šio amato. Darbo su tokiomis platformomis kaip Google Ads išmanymas dabar yra paklausus kaip niekuomet.

Šioje situacijoje taip pat galite pasirinkti: arba dirbti kaip laisvai samdomas darbuotojas, arba suburti savo komandą ir įkurti virtualią paieškos sistemų optimizavimo agentūrą. 

Vertimai

Užsienio kalbų išmanymas visuomet turėjo didelę vertę, ne išimtis ir šiandiena. Jei mokate bent vieną užsienio kalbą, iš to galite lengvai užsidirbti papildomų pinigų, net jei tai anglų kalba. 

Nustebtumėte, kiek daug įmonių ieško darbuotojų, galinčių išversti dokumentus ar internetinės svetainės tekstus į ir iš anglų kalbos, kuomet įmonė nusprendžia praplėsti savo rinką į kitas šalis. 

Jei mokate daugiau užsienio kalbų, taip pat galite dirbti vertėju telefonu, klientų konsultantu ar teikti transkripcijos paslaugas. Pasirinkimas – itin didelis, todėl tikrai atrasite jums patinkantį užsiėmimą. 

Socialiniai tinklai

Kaip pandemijos dėka paieškos sistemų optimizavimas tapo itin reikalingas tiek naujiems, tiek seniau įkurtiems internetiniams verslams, taip tapo itin reikalingas ir socialinių tinklų išmanymas.

Internetiniai verslai, norėdami sugeneruoti reguliarų pelną dabar turi įdėti daugiau pastangų nei anksčiau, kadangi konkurencija internetinėje rinkoje yra smarkiai išaugusi.

Todėl, jei turite patirties dirbant su socialiniais tinklais, rasite daugybę darbo skelbimų bei projektų, ieškančių socialinių tinklų konsultanto, administratoriaus ar turinio kūrėjo.

Užs. Nr. 492554