Idėjos, kaip nustebinti antrą pusę

nustebinti
Kalėdos, draugystės ar vestuvių metinės, gimtadienis, o gal paaukštinimas darbe, pasiekimas asmeniniame gyvenime – tai progos nustebinti savo mylimą žmogų. Noras džiuginti, rūpintis kitu, suteikti malonių emocijų visada didžiulis, bet kartais tiesiog žmogiškai stokojame idėjų. Dalijamės keletu staigmenų idėjų tiek vyrams, tiek merginoms.

Norų kortelės. Nebūtina skirti dovanai biudžeto, ir netgi neprivaloma dovanoti vieną dovaną vienu kartu. Parodykite savo jausmus daug kartų paruošę norų korteles. Surašykite, pavyzdžiui, ant 30 kortelių jūsų antrai pusei malonių dalykų (pėdų masažas, jūsų pagaminta vakarienė, netikėta išvyka prie jūros, rungtynių stebėjimas gyvai...). Dailiai supakuokite, kad neatsiskleistų turinys. Naudokitės šiomis kortelėmis po truputį – kelis mėnesius, ar ištisą pusmetį. Jūsų antra pusė tikrai bus sužavėta išmone ir atsidavimu.

Apgalvotas aksesuaras. Negyvenate kartu su antrąja puse, arba jus skiria didelis atstumas, bet svajojate, kad jie galvotų apie jus dažnai? Padovanokite tai, kas bus arti jų nuolat. Merginos stilių atitinkantis papuošalas, odinis diržas vaikinui, kokybiška piniginė, minkštas ir šiltas šalikas. Štai visa puokštė idėjų. Vyriškus stilingus diržus iš itališkos odos rasite sportsman.lt elektroninėje parduotuvėje (https://sportsman.lt/aksesuarai/dirzai/gamintojas/pierre-cardin). „Pierre Cardin“ prekių ženklas siūlo dešimtis skirtingų diržų modelių už prieinamą kainą. Nedvejojame, rasite tokį, koks patiks jūsų partneriui. Rinkitės iš karamelės, brendžio ar juodos spalvos, su klasikine sagtimi, arba įmantresne.

Jei norite pradžiuginti mylimąją apgalvota dovana, neprašausite pro šalį įteikęs moterišką odinę piniginę (https://sportsman.lt/aksesuarai/pinigines/moteriskos-pinigines/gamintojas/pierre-cardin). Ją gausite išsyk originalioje dėžutėje, tad nereikės papildomai rūpintis pateikimu. Ryškiai asmenybei, kuri mėgsta flirtuoti, yra drąsi, žaisminga, įteikite raudonos spalvos „Pierre Cardin“ aksesuarą, kuris atspindės jos entuziazmą. Subtilesnei moteriai, arba dirbančiai oficialioje aplinkoje, labiau tiks klasikinių spalvų moteriška piniginė. Juoda iš lygios arba lakuotos odos piniginė – praktiška, ir tarnaus jai kiekvieną dieną. Stilingosioms padovanokite „Pierre Cardin“ piniginę su monograminiu raštu – šis dizainerių pamėgtas sprendimas papirks ją išsyk.

Asmeniška dovana. Artimuose santykiuose ne kuklu padovanoti tikrai asmeniškų dovanų – manikiūro rinkinį ar skustuvą vaikinui, merginai – naktinius. Vaikiną taip pat nedvejotinai pradžiugins apatiniai dovanų, nes juk tai dar viena proga sutaupyti laiko besirenkant daiktus. Rekomenduojame pasaulyje pirkėjų įvertintus už patogumą, kokybę ir stilių „Pierre Cardin“ apatinius (https://sportsman.lt/gamintojas/pierre-cardin/lytis/vyrams/prekes-tipas/apranga). Sukurkite savo antrai pusei naują trikotažo skyrių, kurį sudarytų skirtingų tipų, spalvų apatiniai. Jei jis užkietėjęs klasikinių spalvų entuziastas, įteikite „Pierre Cardin“ apatinius su ryškia elastinga juosmens juosta. O jei atvirkščiai – manote, kad jūsų antros pusės apatinių stalčiui trūksta rimtumo, išrinkite daugiau klasikinių spalvų apatinio trikotažo. Tai dar paprasčiau užsakant jau suformuotus apatinių rinkinius. Atkreipiame dėmesį – apatinis trikotažas jūsų patogumui supakuotas originalioje dėžutėje.

Praktiška, bet originalu. Vaikinui ar vyrui tiktų praktiškos dovanos, kurias lengva pritaikyti kasdien. Tokios, kad atrodytų, kad jos ir tetrūko iki idealaus gyvenimo. Kas tai galėtų būti? Aktyviam, sportuojančiam vaikinui įteikite gertuvę, kuri išlaiko norimą gėrimo temperatūrą. Belaidės ausinės puikiai tiks tiek sportuojant, tiek išvykose. Dėvintys kostiumą įvertins sąsagas, kokybišką kaklaraištį ir marškinius. O kur jūsų antra pusė įsideda kompiuterį ar sporto aprangą, kai vyksta į treniruotę? Tegu drobiniai maišeliai lieka maisto produktams – parūpinkite jam stilingą kuprinę ar krepšį.

Savo merginą ar žmoną pradžiuginkite užsienio kalbos ar laiko valdymo kursais. O gal ji daug dirba kompiuteriu? Pagalvokite, kaip jos kasdienybę palengvintų stalinė lempa arba reguliuojamas nešiojamojo kompiuterio stovas. Turinčioms daug daiktų, bet ribotą vietą, įteikite daiktų organizavimo dėžutes. Papuošalų gerbėjoms širdis sušildys aksesuarų dėžutė su skyriais, kurių viename aptiks naują papuošalą su jos vardo pirmąja raide.

Kad originaliai nustebinsite antrąją pusę, turbūt klausimų nebekyla. Dabar didžiausia užduotis – išsirinkti geriausią tam laikui ir progai sprendimą. Net ir pati paprasčiausia dovana, kuri nėra materialiai brangi, turės ypatingą reikšmę jūsų romantiniam partneriui ar partnerei, jei įteiksite ją pasakydamas emocingą sveikinimą. Juk pati dovana – tai tik pusė malonumo.

Užs. Nr. 500130