Į ką vertėtų atsižvelgti renkant dovaną vyrui?

dovana vyrui
Dovanų paieška kartais trunka gerokai ilgiau nei norėtume, tačiau tuomet, jei nuspręsime šiek tiek susiaurinti paiešką, rasti tinkamus pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau. Žemiau rasite keletą patarimų, kuriais pasinaudoję priimti sprendimus bus galima dar greičiau ir paprasčiau.

Didelį dovanų asortimentą rasite pigu.lt parduotuvėje, taigi, jums tereikia apsilankyti šioje pardavimo vietoje ir atsižvelgti į kelis svarbius dovanų paieškos kriterijus. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

Dovanos gavėjo amžius

Natūralu, kad tai, kas patinka paaugliui, nebūtinai patiks ir brandaus amžiaus vyrui, todėl pradedant dovanų paieškas visada svarbu atsižvelgti į solenizanto amžių. Paauglį gali nudžiuginti tam tikros laisvalaikio pramogos, kompiuteriniai žaidimai, mėgstamos muzikos grupės albumas, ir t.t., o brandaus amžiaus vyrui gali patikti mėgstamo prekinio ženklo kvepalai, aprangos aksesuarai, ir t.t. Žinoma, prekyboje galime rasti ir „universalių“ dovanų, kurios gali patikti įvairaus amžiaus žmonėms: puikiu pasirinkimu gali būti mėgstami skanumynai ar kiti suvartojami produktai.

Dovanai skirtas biudžetas

Dovanos paieška dažniausiai pradedama jau įvertinus būsimą biudžetą, todėl naudinga įvertinti, kiek pinigų galite skirti dovanai. Jei paiešką vykdysite internetinėje prekybos vietoje, tam tikroje prekių kategorijoje galėsite pasirinkti tam tikrą prekių amplitudę, ir netrukus galėsite rinktis iš tokių dovanų, kurios atitinka jūsų finansines galimybes. Jei kiltų abejonių, kad tam tikroje pardavimo vietoje siūloma produkcija yra parduodama geriausia kaina, galėsite palyginti skirtingų pardavėjų nustatytus įkainius, ir tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą.

Solenizanto pomėgiai

Dovanų paieška pagal solenizanto pomėgius visuomet yra puiki idėja. Pavyzdžiui, jei ieškote dovanos sportuojančiam žmogui, paprasčiausiai galėsite apsilankyti šioje prekių kategorijoje https://pigu.lt/lt/g/dovanos-sportininkams, ir netrukus galėsite išrinkti pačią tinkamiausią dovaną. Jei solenizantui patinka žvejoti, galėsite apsilankyti žūklės prekių skiltyje, jei jis laisvalaikį leidžia su knyga, galėsite peržiūrėti internetinėje parduotuvėje siūlomas naujausias knygas, ir t.t. Itin gausus prekių asortimentas kiekvienu atveju leis atrasti pačius tinkamiausius pasirinkimus, ir tuomet beliks tik suformuoti savo užsakymą.

Materiali dovana ar kuponas?

Tikrai nebūtina apsiriboti vien tik materialiomis dovanomis. Jei baiminatės, kad nupirktą dovaną gali tekti pakeisti kita, tokiu atveju puikia pasirinkimo galimybe gali būti dovanų čekis, kurį panaudojęs solenizantas galės išsirinkti tinkamiausių prekių. Dovanų kuponai yra tiesiog nepakeičiami, kai ieškoma dovanos mažai pažįstamam žmogui, ar tuomet, kai dvejojama dėl savo pasirinkimo. Įteikiant tokią dovaną taip pat galima pasakyti, ką svarstėte nupirkti solenizantui, ir galbūt jis į tai atsižvelgs panaudodamas čekį. Taip pat puikiu sprendimu gali būti ir įvairūs pramogų kuponai, kurie solenizantui padovanos tikrai įsimintinų įspūdžių.

Ar dovaną bus galima pakeisti kita?

Jei nusprendėte dovanoti drabužius ar kitas prekes, kurių dydis gali netikti, naudinga išsiaiškinti, ar įsigytas prekes bus galima pakeisti kitomis. Naudinga žinoti, kad tam tikrų kategorijų prekės (pavyzdžiui, knygos) negali būti grąžinamos, tačiau daugumos kitų kategorijų produkcija gali būti  grąžinama ar keičiama. Prieš pateikiant užsakymą naudinga išsiaiškinti, kokiomis sąlygomis tai gali būti atliekama, ir tai jums padės išvengti galimų nesusipratimų.

Kiek laiko trunka prekių pristatymas?

Perkant dovaną internetu ypatingai svarbiu kriterijumi tampa tai, ar iki tam tikros numatytos datos dovana bus pristatyta nurodytu adresu. Internetinėje parduotuvėje visuomet yra pateikiama informacija,  koks yra numatomas prekių pristatymo laikotarpis, todėl tai leidžia paprasčiau įvertinti, ar užsakyta produkcija jus pasieks iki tos dienos, kuomet norėsite pasveikinti solenizantą ir jam įteikti išrinktą dovaną.

Užs. Nr. 489391