Į ką atkreipti dėmesį renkantis sieninius lauko šviestuvus?

Autorių nuotr.
Sieninis lauko šviestuvas veiksmingai apšviečia namo fasadą. Jis taip pat padidina namų šeimininkų ir svečių saugumą. Kokį sieninį šviestuvą pasirinkti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant?

Sieninis lauko šviestuvas - ypatybės

Tai specialus šviestuvas, kuris skleidžia šviesą per tam tikrą korpusą. Rinkoje yra daugybė sieninių lauko šviestuvų tipų: su sutemų arba judesio jutikliais, LED arba saulės energijos technologija. Šiame straipsnyje sužinosite, kuo jie skiriasi ir kokius geriausia rinktis.

4 sieninių lauko šviestuvų tipai - ar apie visus juos girdėjote?

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami? Be abejo, į lempų kokybę ir elektros energijos suvartojimą. Kai kurie jų šviečia visą naktį, todėl kuo mažiau elektros energijos sunaudoja, tuo geriau. Taip pat svarbu įsitikinti, kad šviestuvai tinkami montuoti lauke, t. y. jie turi būti atsparūs atmosferos poveikiui. Plačiau: https://www.lempa.lt/lauko-sviestuvai/sieniniai-lauko-sviestuvai/

   ● Sieninis lauko šviestuvas su judesio detektoriumi

Kaip veikia toks sieninis šviestuvas? Jis turi specialų jutiklį - elektros prietaisą, kuris aptinka judesį ir automatiškai įjungia šviesą. Tai labai patogus sprendimas, nes vos tik kas nors prieina prie namų, šviesa įsijungia. Judesio jutiklis taip pat gali užtikrinti mažesnes sąskaitas už elektrą, nes sieninė lempa degs ne visą laiką, o tik tada, kai kas nors prie jos priartės.

   ● Sieninis lauko šviestuvas su sutemų jutikliu

  Kitas labai įdomus variantas - sieniniai šviestuvai su sutemų jutikliais. Tai labai funkcionalūs šviestuvai, idealiai tinkantys ypač užmaršiems žmonėms. Jie įsižiebia tik tada, kai lauke pradeda temti. Dėl to - nereikia prisiminti, kad juos reikia įjungti kiekvieną dieną, kai sutemsta.

     ● Sieninis LED lauko šviestuvas

   LED sieniniai šviestuvai turi vieną labai svarbų privalumą - jie efektyviai naudoja energiją. Tai labai svarbu, ypač sparčiai kylant elektros energijos kainoms. Kai kurie modeliai sunaudoja iki 80 % mažiau elektros energijos nei jų analogai su tradiciniais šviesos šaltiniais.

      ● Saulės energijos sieninis lauko šviestuvas

    Saulės sieniniai šviestuvai yra labai praktiški. Didelis jų privalumas yra tai, kad juos labai lengva sumontuoti - jų nereikia įjungti į elektros tinklą, tereikia tinkamai pritvirtinti prie sienos ir viskas! Žinoma, turite žinoti, kad po debesuotų dienų saulės energijos šviestuvas švies trumpiau nei visiškai įkrautas saulėtą dieną.