Gruodžio 8 dieną Kalėdų dvasią paskleis ,,Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė’’

Gruodis – ne tik šeimos ir švenčių mėnuo, bet ir kone labiausiai įtemptas dovanų paieškų metas. Jį pasitikti be streso su per 200 prekybininkų po vienu stogu sukvies „Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“ . Į Šiaulius šis išskirtinis renginys užsuks gruodžio 8 dieną. Nuo 10 iki 17 val. kalėdiniu miesteliu po stogu tapsianti Šiaulių arena pakvies atrasti naujų prekės ženklų, pasidžiaugti su šeima ir atrasti išskirtinių dovanų.

Tarp 200 prekybininkų – dovanų idėjų ras kiekvienas

Gruodžio 8 dieną Šiauliuose kaip kasmet apsilankys keli šimtai prekybininkų, pasirūpinsiančių įvairiausiais lankytojų įgeidžiais. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekės ženklai dovanos plačiausią prekių pasirinkimą mieste bei dovanų ir idėjų šventinei aplinkai. Gamintojai siūlys šviežių maisto produktų, kepinių, saldumynų, arbatžolių, prieskonių, medaus džemų, šokoladų ir t. t. Ieškančių šventinės atributikos pasitiks vaško žvakės, kalėdiniai žaisliukai, lemputės, vilnoniai gaminiai, kalėdinės puokštės, rankdarbiai iš lino, veltinio ir gintaro papuošalai ir dar daugiau. Proga įsigyti kažką naujo vilios ir drabužių bei aksesuarų gamintojai. Čia pat sutikti kūrėjai maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Per 200 prekybininkų po vienu stogu padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Pramoga visai šeimai

„Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“ neabejotinai taps išskirtine pramoga visai šeimai. Nuo bėgimo ir skubėjimo šventiniu laikotarpiu išvarginti tėvai turės galimybę į renginį atsivesti ir savo mažuosius, kur jų lauks organizatorių parengtos staigmenos. Išskirtinius, jokioje masinėje parduotuvėje, neparduodamus gaminius kartu su artimaisiais galėsite rinktis be streso ir skubėjimo jau gruodžio 8 dieną 10–17 val Šiaulių arenoje. Įėjimas nemokamas.

Į renginį kviesk ir draugus!

festivus kalėdinis

 

 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.