Geriausios įspūdžio kalėdinės dovanos moterims

Ko gero, ne paslaptis, jog parduotuvių lentynos lūžta nuo dovanų pasiūlos. Na, o dovanų ekspertai siūlo dovanoti įspūdžio dovanas! Juk potyriai – pati geriausia dovana, kuri privers moterį įsimylėti, pasijusti geriau, išbandyti kažką naujo, o galbūt atrasti naują hobį. Tad ką rekomenduojame dovanoti moteriai Kalėdų proga?

Dovanos moterims Kalėdų proga: ramus poilsis

Vietoje įprastų kosmetikos rinkinių, dovanokite moteriai laiką sau. Siūlome leisti moteriai išbandyti kūno įvyniojimą nesvarumo būsenoje. Tokį ritualą organizuoja „Amadėja“ salonas Vilniuje. Šiame seanse atliekamos kelios procedūros tuo pačiu metu: relaksacija, hidromasažas, termoterapija, chromoterapija, hemolimfodrenažas, kūno įvyniojimas. Atpalaiduojamasis nesvarumas – tai novatoriškas plūduriavimo būdas, skatinantis labai gilų psichofizinį atsipalaidavimą.

Kalėdų dovanos moterims: aktyvios pramogos

Kalėdinės dovanos moterims, mėgstančioms aktyvų laisvalaikį, kartais gali būti tikra problema. Ką gi joms dovanoti?

Ar esate girdėję apie tankriedį? Tai visiška naujiena Lietuvoje! Vieninteliai Lietuvoje tankriedžiai – tai keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Tankriedis išvysto net 40 km/h greitį. Ši dovana – tai dar nepatirtus potyrius žadantis pasivažinėjimas tankriedžiu Vilniaus apylinkėse.

Pasirengusioms įveikti visas baimes, siūlome įteikti šuolį parašiutu, virve arba skrydį parasparniu! Visi šie variantai išties kupini nepakartojamų akimirkų, kurių dovanos gavėja niekada nepamirš!

Greičio mėgėjoms – pasivažinėjimas superautomobiliu taps tikras iššūkis, kuris tikrai paliks tik geriausius prisiminimus! Žvėriški potyriai su žvėrišku automobiliu Lamborghini Gallardo! Išbandykite automobilį-legendą ir pajuskite, kaip nuo adrenalino kiekio šiaušiasi plaukai! Šį ryškiaspalvį monstriuką „Nemuno žiedo“ trasoje dovanos gavėja vairuos pati, o profesionalus lenktynininkas sėdės šturmano vietoje ir paaiškins, kaip suvaldyti šį bolidą 3,3 km trasoje.

Kalėdinės dovanos moterims: romantiški įspūdžiai

Dažniausiai moterys yra tikros romantikės, tad įteikti įspūdingą vakarienę ar SPA dviems – idealus sprendimas. Tai išties romantikos kupinos pramogos, kurios nuteiks nuostabiam vakarui...

Siūlome vakarienę visiškoje tamsoje. Visus savo pojūčius ir jausmus sutelksite tik į maisto skonį ir aromatą. Nepamirštamą vakarą praleisite vakarieniaudami tamsoje! Tikrąjį maisto skonį iš naujo atrasite ragaudami ypatingus „Čagino restorano“ patiekalus. Restorane Jus pasitiks dar prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, ragausite įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o Jūs pajusite dar niekad nepatirtus pojūčius. Romantika garantuota!

Taip pat, Kalėdų proga rekomenduojame dovanoti SPA dviems „Jungle bells“. Tai kalėdinis masažas, kurio metu atvykusiųjų laukia nepaprastos procedūros: Jai bus atliekamas atpalaiduojantis viso kūno masažas (45 min.), o Jam – gilus viso kūno masažas (45 min.). Po to, poros laukia poilsis prie arbatos puodelio bei skanėstai.

Dar siūlome išbandyti dienos SPA „Yin Yang“. Tai prabangi procedūra, kuri atliekama „Vytautas Mineral SPA“. Į „Yin Yang“ pasiūlymą įeina: „Yin-Yang“ ritualas JAI ir JAM (1 al. 50 min.), pasirinktas kūno šveitimas, „Yin-Yang“ vonia, atpalaiduojamasis viso kūno masažas, vakarienė (švediško stalo principu) bei 3 val. trukmės apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje.

Prieš rinkdami dovaną moteriai, visų pirma atsižvelkite į jos charakterį, būdą nei pomėgius. Tai leis paprasčiau suprasti ar Jai labiau tiks ramus masažas, ar pasivažinėjimas su superautomobiliu! Dovana moteriai – tai būdas parodyti meilę ir dėmesį!

Užs. Nr. 435355

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.