GERA KARMA spirulina – organizmo stiprinimui ir virškinimui

Daugumai žmonių Spirulinos tabletės dar nėra žinomas dalykas, tačiau tarp besidominčių sveika ir subalansuota mityba žmonių, jos sparčiai populiarėja, kadangi išbandžiusieji teigia, jog vėliau jų maisto racionas neapsieina be šio produkto, o jo teigiamu poveikiu žmonės noriai dalinasi su kitais bei teigia, kad tai padeda užtikrinti pilnavertę mitybą, kartu ir rūpintis savo sveikata, kadangi pati Spirulina turi daug naudingų savybių. Tačiau kuo šios tabletės tokios ypatingos geriausiai gali papasakoti savo srities profesionalai, todėl pasikalbėsime su UAB “Gera Karma” vadovu Andrejumi Petruša. Kuris ne tik plačiau papasakos apie šį produktą, bet ir pasidalins savo žiniomis apie Spirulinos tablečių naudą sveikatai.

Gal galėtumėte mus plačiau supažindinti, kas yra Spirulinos tabletės bei kokia jų sudėtis?

Žinoma, mes šį produktą vadiname supermaistu, kadangi jis yra itin maistingas ir net nedidelis jo kiekis žmogui suteikia labai daug baltymų, amino rūgščių, vitaminų, mineralų bei skaidulinių medžiagų. Kurių, valgant net kokybišką maistą, kartais pritrūksta. O kalbant apie sudėtį galime nustebinti ir nudžiuginti ne vieną, kadangi mūsų produktas yra visiškai natūralus. Ir vienintelė šių tablečių sudedamoji dalis yra Spirulina Platensis dumbliai, kurie džiovinami naudojant spray evaporation technologiją, tai leidžia išlaikyti dumblio maistinę vertę, o tuomet jau gaminamos tabletės, kad visi žmonės patogiai gautų šiuose dumbliuose esančias naudingas medžiagas.

O kokią naudą sveikatai gali suteikti šis produktas?

Nauda sveikatai gali būti labai įvairiapusiška, todėl pasidalinsiu 9 pagrindiniais privalumais sveikatai, kuriuos suteiks Spirulinos vartojimas, taip pat svarbu žinoti, kad tai nėra tik pavienių žmonių pastebėjimai, visi jie patvirtinti moksliniais tyrimais.

* Padeda numesti papildomą svorį

Norintys numesti svorio turi žinoti labai paprastą taisyklę - reikia suvartoti mažiau kalorijų, negu jų sunaudojama. Spirulinos tabletės turi mažai kalorijų, tačiau mažame jų kiekyje yra didelė maistinių medžiagų koncentracija, todėl tuo pačiu metu galite atsikratyti svorio, bet nealinti organizmo medžiagų trūkumu. O tyrimai rodo, kad pastebimi rezultatai atsiranda jau po kelių mėnesių.

* Pagerina žarnyno veiklą

Pirmiausia, Spirulinos tabletės yra lengvai virškinamos dėl savo struktūros, kadangi ląstelės neturi kietų sienelių. O naujausiais tyrimais buvo nustatyta, kad spirulina gali išlaikyti žarnyno bakterijas sveikas vykstant natūraliam organizmo senėjimui, o tai leidžia pagerinti ir viso žarnyno veiklą.

* Prisideda prie diabeto gydymo

Kad tai būtų pagrindinė gydymo priemonė, mokslininkams reikia dar padirbėti, tačiau nustatyta, kad spirulina vartojimas sumažina nevalgiusių žmonių gliukozės kiekį kraujyje, kuri būdingas sergantiems tiek 1, tiek 2 tipo diabetu. Taip pat buvo pastebėta, kad Spirulina padidina natūralų insulino kiekį bei pagerina kepenų fermentų veiklą.

* Mažina cholesterolį

Spirulinos papildų vartojimas turi teigiamą poveikį kraujo lipidams, kurie yra riebalai kraujyje. Tyrimais nustatyta, kad Spirulina gerokai sumažina bendrą cholesterolį kiekį, o tuo pačiu sumažina „blogojo“ cholesterolio bei padidindama „gerojo“ cholesterolio kiekį.

* Sumažina kraujospūdį

Nustatyta, kad pastovus Spirulinos vartojimas po kelių mėnesių leidžia džiaugtis mažesniu kraujospūdžiu.

* Pagreitina medžiagų apykaitą

O kartu su pagreitėjusia medžiagų apykaita, dažniausiai, pagerėja ir bendra savijauta bei padidėja per dieną sudeginamų kalorijų skaičius.

* Sumažina alergijos simptomus

Tikrai daug žmonių turi alergiją žiedadulkėms arba naminiams gyvūnėliams, būtent su panašių alergijų simptomais gali padėti kovoti Spirulinos tabletės. Nustatyta, kad jos gali sumažinti nosies uždegimą bei histamino kiekį organizme, o tai leidžia palengvinti tokius simptomus kaip bėganti nosis, čiaudėjimas, nosies užgulimas ar niežėjimas.

* Pasižymi antitoksiniu poveikiu

Apsinaudijimai gali būti labai įvairūs, priklausomai nuo to, kokie toksinai patenka į žmogaus organizmą. Nustatyta, kad Spirulina neutralizuoja arseno, fluorido, geležies bei gyvsidabrio pavojingus junginius organizme ir taip leidžia išvengti apsinuodijimo.

* Pagerina psichologinę sveikatą

Spirulinos tabletės

Spirulina gali padėti kovoti netgi su depresija ar padidėjusiu nerimu, o jo veikimas labai paprastas: Spirulina yra triptofano šaltinis. Triptofanas yra aminorūgštis, palaikanti serotonino gamybą. O serotoninas vaidina svarbų vaidmenį psichikos sveikatai bei leidžia išvengti minėtų sutrikimų ir nuotaikos kaitos.

Kad Spirulinos tabletės gali pagerinti sveikatą įsitikinome, tačiau ar reikėtų į kažką atkreipti dėmesį jas perkant ir kaip turėtų būti vartojamos tokios tabletės?

Kaip ir renkantis bet kokį produktą, reikėtų atkreipti dėmesį į kokybę, kadangi tik kokybiškas gaminys gali suteikti tokią naudą sveikatai.

Būtent dėl to mes siūlome tik PREMIUM kokybės natūralią Spiruliną tabletėmis (patogiam vartojimui), o kad žmonėms būtų lengviau išsirinkti ir jie žinotų, jog perka tikrai gerą gaminį, visi mūsų produktai skirti Lietuvos rinkai yra pažymėti mūsų oficialiu ir registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™, kuris užtikrina, kad produktas pasižymi aukščiausia kokybe.

Taip pat ir vartojimas turėtų būti atsakingas, mes rekomenduojame suaugusiam žmogui vartoti po 4-6 tabletes per dieną, jas užgeriant stikline vandens ir geriausia tai būtų daryti pusvalandis prieš valgį. Kaip ir daugumą kitų papildų, taip ir šio vaikams iki 6 metų vartoti nerekomenduojama, o vyresni turėtų išgerti po 1-2 tabletes per dieną. O nėštumo arba žindymo laikotarpiu tablečių kiekį derėtų sumažinti iki 2 per dieną. Taip pat šio produkto nerekomenduojame naudoti žmonėms, kurį turi problemų su skydliauke, kadangi Spirulina pasižymi nemažu jodo kiekiu.

Užs. Nr. 433577