Gartraukis jūsų virtuvei – aiškiai ir paprastai, kaip rasti geriausią vėdinimo sprendimą

1a.lt nuotr.

 

Gartraukis ir jo vaidmuo virtuvėje siejasi ne tik su kvapų bei garų ištraukimu, bet ir su jūsų gyvenimo kokybe. Vis tik, jo pasirinkimas kartais būna skubotas ir neapgalvotas. 

Kviečiame sužinoti, kodėl gartraukis yra nepakeičiamas virtuvės įrenginys, kaip išsirinkti tinkamiausią ir kokie modeliai yra populiariausi. Raskite idealų vėdinimo sprendimą, dėl kurio jūsų virtuvės oras taps švaresnis, sveikesnis ir malonesnis.

Jūsų virtuvėje naudojama orkaitė, karšto oro gruzdintuvė? Gartraukis – nepakeičiamas pagalbininkas

Daug laiko praleidžiate gamindami? Tikriausiai naudojate įvairius buitinius įrenginius, palengvinančius kasdienį sukimąsi virtuvėje. Orkaitė yra nepakeičiama kepant pyragus, mėsą ar daržoves. Dažniausiai orkaitėje pagamintas maistas yra daug skanesnis nei ruoštas keptuvėje.

 

Tiek orkaitė, tiek keptuvė turi panašumų – jose maistas yra gaminamas naudojant aliejų. Karšto oro gruzdintuvė yra šiuolaikinis virtuvės įrenginys, skirtas maistui ruošti be aliejaus. Šis metodas puikiai tiks norintiems gyventi sveikiau. Karšto oro gruzdintuvė maistą apdoroja naudodama oro srovę ir taip išlaikydama maisto produktų natūralų skonį bei tekstūrą.

 

Visi maisto gamybos procesai sukelia nepageidaujamas garus, kurių kvapas gali ilgai išlikti namuose. To išvengti padeda kokybiškas gartraukis – nepakeičiama virtuvės įranga norintiems dažnai gaminti namuose. Jis užtikrins šviežią ir gaivų orą ne tik virtuvėje, bet ir kituose kambariuose. Kaip išsirinkti tinkamą gartraukį? Dalinamės keletu patarimų bei populiariais gartraukių modeliais!

Kaip išsirinkti gartraukį? 4 populiariausi modeliai

Išsirinkti tinkamą gartraukį gali būti sudėtinga, nes rinkoje yra daugybė modelių, pasižyminčių įvairiomis funkcijomis ir dizainais. Dalinamės patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis gartraukį:

 

  • Efektyvumas. Pasirinkite gartraukį, kuris būtų pakankamai efektyvus jūsų virtuvei. Norėdami būti tikri, kad jis yra pakankamai galingas, atkreipkite dėmesį į jėgą (CFM) – kubinius metrus per minutę. Rekomenduojama įsigyti gartraukį, kuris pasižymi 10–15 m³/h CFM galia 1 m² virtuvės plotui.

 

  • Triukšmo lygis. Įvertinkite, kiek triukšmo sukelia gartraukis. Tai ypač svarbu, jeigu jūsų virtuvė yra atvira ir sujungta su kitomis patalpomis.

 

  • Montavimo tipas. Pasirinkite gartraukio montavimo tipą atsižvelgiant į jūsų virtuvės dizainą ir poreikius. Galite rinktis tarp įmontuojamo arba pakabinamo gartraukio variantų. 

 

  • Valdymo funkcijos. Išsiaiškinkite, ar gartraukis turi patogias valdymo funkcijas, tokias kaip greičio reguliavimas, apšvietimas ir laikmatis.

 

  • Filtravimo sistema. Patikrinkite, kokios rūšies ir kiek filtrų turi gartraukis. Kuo kokybiškesni filtrai, tuo efektyviau jie sugers riebalus bei kitus nešvarumus.

 

Atidžiai įvertinkite šias savybes, jei norite, kad jūsų pasirinktas gartraukis atitiktų visus lūkesčius. 

Atsižvelgdami į jas, galite peržiūrėti populiariausius gartraukio modelius 1a.lt elektroninėje parduotuvėje.

 

„Electrolux“ įmontuojamas gartraukis 700 serijos „Hob2Hood® LFG716R“

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

700-os serijos integruojamas gartraukis turi „Hob2Hood®“ funkciją, leidžiančią belaidžiu būdu susieti gartraukį su kaitlente. Šis modelis reaguoja į kaitlentės temperatūros pokyčius, todėl jums nereikės jos reguliuoti – galėsite susikoncentruoti tik į gaminamus patiekalus. 

 

Galingas gartraukio variklis bei patikimi riebalų filtrai užtikrins gaivų bei švarų orą, o „LEDlights“ funkcija – puikų apšvietimą. „Electrolux“ 700 serijos „Hob2Hood® LFG716R“ gartraukio galingumas yra 700 m³/h.

 

„Standart“ gartraukis „Mod 3000 60BL“

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

Prie sienos tvirtinamas „Standart Mod 3000 60BL“ gartraukis pasižymi stilingu dizainu ir turi LED apšvietimą. Dėl galingo oro srauto jis garantuoja veiksmingą oro ištraukimą ir gaminamo maisto skleidžiamų kvapų panaikinimą.

 

Rekomenduojama gartraukį įjungti likus porai minučių iki gaminimo, o baigus gaminti palikti jį įjungtą kurį laiką – tai užtikrins efektyvų kvapų ir garų ištraukimą. Šio gartraukio priežiūra nesukelia daug rūpesčių, nes filtrus galima nuimti ir lengvai išvalyti. „Standart Mod 3000 60BL“ gartraukio galingumas yra 650 m³/h.

 

„Electrolux“ įmontuojamas gartraukis 300 serijos LFP226S

Nuotrauka: 1a.lt

 

Įmontuojamo tipo, ištraukiamas „Electrolux“ 300 serijos gartraukis LFP226S yra itin kompaktiškas bei modernus. Jis turi išmanų, energiją tausojantį LED apšvietimą bei patikimą riebalų filtrą, kurio priežiūra yra itin paprasta – pakaks jį tiesiog nuplauti. 

 

Mėgaukitės paprastu gartraukio valdymu spustelėję vos kelis mygtukus. „Best-In-Class Installation“ sistema užtikrina 25 proc. paprastesnį gartraukio montavimą. Šio „Electrolux“ gartraukio galingumas yra 330 m³/h.

 

„Greentek“ gartraukis „Cilindro IS White“

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

Pakabinamo tipo „Greentek Cilindro IS White“ yra cilindro formos gartraukis, dažniausiai montuojamas virš virtuvės salos. Jame įmontuotas fiksuojamas aukščio reguliavimas, todėl įrengimas nėra sudėtingas. Šio gartraukio filtrai yra ne tik lengvai išimami, bet ir gali būti plaunami indaplovėje. 

 

Gartraukis turi patogų elektroninį valdymą, 3 oro ištraukimo greičius bei kokybišką LED apšvietimą. „Greentek Cilindro IS White“ gartraukio galingumas yra 630 m³/h.

Atraskite geriausią gartraukį ir mėgaukitės švariu oru!

Kad ir kuris gartraukis jums atrodo tinkamiausias, svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų poreikius bei virtuvės tipą ir dydį. Įvertinę savo virtuvę ir lūkesčius galėsite būti tikri, kad jūsų pasirinktas prietaisas užtikrins švarų orą ir komfortą virtuvėje bei visuose namuose. Visus šiuos ir dar daugiau gartraukių rasite elektroninėje parduotuvėje 1a.lt.

Užs. Nr. 541786