Fiskaro nuoma: verta ar ne?

Manipuliatoriaus, paprasčiau vadinamo fiskaro nuoma – pakankamai populiari paslauga, kuria dažnai pasinaudoja tiek privatūs asmenys, tiek verslo pasaulio atstovai. Fiskaras yra labai universali ir plačiai pritaikoma transporto priemonė, su kuria ne tik galima patogiai transportuoti didelį kiekį statybinių atliekų ar medžiagų, bet ir saugiai kelti įvairias konstrukcijas, išvengiant sunkaus ir alinančio fizinio darbo.

Nors tokia transporto priemonė įvairius darbinius procesus leidžia atlikti žymiai produktyviau ir saugiau, tačiau ne visi žmonės ryžtasi ją išsinuomoti. Kai kurie žmonės yra susidarę klaidingą nuomonę, kad tokios transporto priemonės nuoma yra labai brangi. Kiti, savo ruožtu, nėra įsitikinę, ar fiskaras yra tinkamas konkrečioms darbinėms užduotims. Šiame straipsnyje aptarsime preliminarius, fiskaro nuomos įkainius ir tokios transporto priemonės pritaikymo galimybes.

Fiskaro nuomos kainos

Fiskaro nuomos paslaugas teikia tikrai nemažai įmonių, todėl natūralu, kad nuomos įkainiai yra labai skirtingi. Preliminariai, valandinis fiskaro nuomos įkainis šiomis dienomis svyruoja nuo 30 – 50 Eur. Žinoma, papildomas mokestis taikomas ir už nuvažiuotus kilometrus. Vieno kilometro įkainis įprastai svyruoja nuo 1–1,50 Eur. Visgi, ieškant tokio darbų pagalbininko, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jo nuomos įkainius, bet ir į jo techninę būklę bei galimybes. Kai kurios įmonės siūlo itin patrauklias nuomos kainas, tačiau tokiu atveju, fiskaro funkcionalumas neretai nuvilia. Išsinuomojus pigų, tačiau techniškai netvarkingą fiskarą, galima pasidaryti daugiau bėdos, nei naudos. Norint išvengti nemalonių siurprizų, visų pirma reikėtų įsitikinti, ar fiskaro techninė būklė yra gera, ar savo funkciją kokybiškai atlieka kranas ir pan. Norint surasti iš tikrųjų techniškai tvarkingą manipuliatorių, reikėtų kreiptis į normalias įmones, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugas, o ne pavienius asmenis. Tokias paslaugas oficialiai teikiančios įmonės klientams gali pasiūlyti ne tik visus saugumo reikalavimus atitinkančius ir techniškai tvarkingus fiskarus, bet ir puikiai jo valdymo specifiką išmanančius hidromanipuliatoriaus operatorius, kurie padeda užtikrinti saugią darbo eigą.

Fiskaro pritaikymo galimybės

Fiskaro pritaikymo galimybės priklauso nuo jo komplektacijos, kitaip tariant techninių galimybių. Bet kuriuo atveju, tai yra nepamainomas pagalbininkas pačiose įvairiausiose situacijose. Su fiskaru patogiai ir greitai galima transportuoti statybines medžiagas, metalo laužą, medieną, įvairias statinių konstrukcijas ir pan. Kartais žmonės juos nuomojasi ir kiemo aplinkos tvarkymo tikslams, pavyzdžiui, norėdami išvežti didesnį kiekį šakų, krūmų ar akmenų. Visi fiskarai savo komplektacijoje turi ir manevringus kranus, kurie ženkliai palengvina sunkių medžiagų pakrovimo ir iškrovimo procesą. Be to, jų pagalba galima atlikti ir įvairius statybinius darbus, tarkim, įstatyti stiklo paketus, perkelti paletes ir pan. Fiskarai užtikrina ne tik operatyvesnį ir paprastesnį, bet ir žymiai saugesnį darbinį procesą. Išsinuomojus tokią transporto priemonę, įprastai pavyksta išvengti neapdairių klaidų, kurios galėtų pažeisti brangias statybines konstrukcijas ar sunkiasvores apdailos detales.

Kur galima išsinuomoti fiskarą?

Įmonių, kurios teikia fiskaro nuomos paslaugas yra tikrai nemažai. Svarbiausia susirasti patikimą įmonę, kuri gali pasiūlyti techniškai tvarkingus fiskarus ir patirtį turinčius operatorius. Žinoma, reikėtų pasirinkti ir tame pačiame mieste esančius tokios paslaugos teikėjus. Jeigu Jus domina fiskaro nuoma Kaune ar jo apylinkėse, tuomet tikrai siūlome kreiptis į UAB „Ekodarbai“. Kauno ir Kauno rajono gyventojams jie gali pasiūlyti itin funkcionalų ir manevringą fiksarą, pritaikytą sunkiasvoriams kroviniams net iki 2 tonų. Be to, ši įmonė pateikia ir geras kainas bei labai lanksčias sąlygas, todėl jų teikiamas paslaugas visada lydi geriausi atsiliepimai.

Užs. Nr. 554630