Dairotės sofos studijos tipo būstui? 4 patarimai

sofos
Įrengti studijos tipo būstą taip, kad šis ne tik atrodytų stilingai, bet ir būtų funkcionalus – nelengva užduotis. Bene sudėtingiausias momentas yra miegamojo ir svetainės funkcijų derinimas toje pačioje patalpoje. Ne be reikalo interjero dizaineriai itin daug dėmesio skiria funkcionaliems pagrindiniams baldams. Vienas jų šioje zonoje, žinoma, yra sofa. Kokį baldą pasirinkti, kad patalpa būtų tiek stilinga, tiek praktiška? 4 patarimai jums.

Pasirinkite optimalų dydį

Pirmasis žingsnis – optimalaus baldo dydžio pasirinkimas. Tam, kad galėtumėte tai padaryti, reikės apgalvoti visą erdvės planą ir tikslias kiekvieno baldo vietas. Supratote teisingai, neužtenka nuspręsti, kur bus pagrindiniai baldai ir kiek vietos maksimaliai jie gali užimti nuo vienos sienos iki kitos. Jei iškart žinosite, kur stovės kavos staliukas, lentyna, namų garso sistema, šviestuvas ir kitos detalės, galėsite atitinkamai pasirinkti didesnę ar mažesnę sofą. Beje, jei dairotės funkcionalių, skirtingų dydžių bei stilių sofų, jas rasite internetiniame Magrės baldai salone.

Rinkitės sofą su miegojimo mechanizmu ir daiktadėže

Studijos tipo bute pagrindinė užduotis yra sumaniai išnaudoti erdvę. Būtent todėl verta dairytis sofos, kuri sutaupytų vietos ir galbūt net suteiktų galimybę sandėliuoti kitus daiktus. Puikus pavyzdys – sofos, kuriose integruotas miegamasis mechanizmas. Kai kurie baldai turi ne tik jį, bet ir talpias daiktadėžes. Jose galite laikyti patalynę, pledus, net nesezoninius drabužius.

Ieškokite papildomų funkcijų

Šiandien šiuolaikiški baldai turi ne tik sklandžiai veikiančius miegamuosius mechanizmus arba daiktadėžes, bet ir integruotas naujausias technologijas. Moderniuose baldų salonuose rasite sofas, kuriose integruota garso aparatūra, USB jungtys, reguliuojami atlošai. Gerai pagalvojus, taip ne tik papildote namus šiuolaikiškomis detalėmis, bet ir pagerinate poilsio kokybę, galiausiai, sutaupote daugiau vietos.

Investuokite į ant baldo tvirtinamas detales

Verta atkreipti dėmesį ir iš pirmo žvilgsnio nedideles detales, kurios iš tikrųjų įneša didelių pokyčių. Tai gali būti specialūs pulteliams skirti krepšiai, kuriuose, beje, galite drąsiai laikyti ir kitus smulkius daiktus, žurnalus. Kitas labai patogus pasirinkimas – padėklai, kurie tvirtinasi prie porankių ir atstoja nedidelį kavos staliuką. Kitaip tariant, rinkdamiesi baldą, iškart įvertinkite, kaip jį galite paversti dar praktiškesniu.

Panašu, kad studijos tipo būstas šiandien gali būti tiek stilingas, tiek funkcionalus. Interjero dizaineriai pastebi, kad būtent tokios erdvės skatina dairytis interjero naujienų, sumanių technologijų, nestandartinių sprendimų. Jei turite tokį būstą, nebijokite eksperimentuoti. O kad eksperimentai pasiteisintų – planuokite ir investuokite į kokybiškas detales, baldus.

Užs. Nr. 509024