Daiktai vaikams, kurių turėtumėte nepamiršti įdėti į lagaminą, ruošiantis vasaros išvykai  

daiktaivaikams
 Vasara – kelionių metas. Vieni savo atostogų negali įsivaizduoti be išvykų į užsienį, tuo tarpu kiti mielai leidžiasi į nuostabiausių Lietuvos kampelių atradimus. Skonis, kaip sakoma, draugų neturi! Tiesa, kelionių troškulį gali nuslopinti tokie buitiniai dalykai, kaip lagaminų krovimasis, tiksliau – galvos skausmas dėl pastarojo turinio. Ypač – turint atžalas. Juk niekada negali būti tikras, kada mažieji pasiges būtent TO žaislo ar, staiga apniukus dangui, taps reikalingi lietaus batai, kurie, deja, eilinį kartą buvo užmiršti namuose.

Aišku, už civilizacijos ribų dažniausiai neišvykstama (deja, ar ne?), tad, kažko pritrūkus, galima tiesiog užsukti į parduotuvę ir nusipirkti. Bet kam švaistyti pinigus ir spjauti į vartotojiškumo mažinimo idėjas, jei, pavyzdžiui, namuose yra gausi „Crocsvaikams skirtos avalynės kolekcija ar mėtosi 101 žaislas.  

Paruošėme nedidelį sąrašą daiktų, kuriuos, ruošiantis kelionei, būtų pravartu sukrauti į vaiko lagaminą.

Žaislai

Visos žaislų dėžės, deja, nesutalpinsi, bet kažką, ypač, jei iki tikslo reikės nuvažiuoti nemenką atstumą, paimti būtina. Tai gali būti tiek vaiko žaislai, su kuriais šis nesiskiria, tiek ir retai naudojami, galbūt pamiršti, tačiau atitinkantys atžalos pomėgius. Knygos, populiarieji pop it‘ai, piešimo planšetės, rubiko kubikas: tai – tik kelios idėjos, kuriomis galima pasinaudoti. Jei važiuojate į gamtą, nepamirškite ir žaislų žaidimams gamtoje (smėlio žaislai, kamuoliai, teniso raketės ir kita).

Avalynė

Orai – reiškinys, nepavaldus mūsų norams ar planams. Neretai atrodo, jog jie tik ir taikosi subjurti, vos tik prasidėjus ilgai lauktoms atostogoms...Bet, kaip sakoma, nėra blogo oro: yra tik netinkama apranga ir, žinoma, batai, kurių svarbos negalima pamiršti.

Jei lagamine ar kuprinėje vietos nedaug, išsigelbėjimu gali tapti „Crocs“ batai. Pavyzdžiui, legendinės klumpės, pagamintos iš kvėpuojančios, prie individualios pėdos formos prisitaikančios, drėgmei atsparios Croslite™ medžiagos. Ši avalynė – tinkamas pasirinkimas tiek per kaitrą (koja kvėpuoja, nesukaista), tiek ir lyjant. Aišku, tai – ne vandens nepraleidžiantys lietaus botai, tačiau, jei mažyliui nekyla nepatogumų dėl per klumpių skylutes patenkančio vandens, lai drąsiai jais avi. Galite būti tikri, jog „Crocs“ klumpės savo funkciją ir toliau puikiai atliks net ir… skendusios.

Aišku, jei jūsų automobilio bagažinėje telpa dar ir lietaus batai vaikams, nepamirškite jų įsidėti. Būsite tikri, jog, net ir stipriai palijus, botai vaikams leis mėgautis atradimais, nesibaiminant šlapių kojyčių!

Drėgnas tualetinis popierius

Vaikas, valgydamas ledus, išsitepė iki ausų? Bėgiodamas paslydo purve? Gamtiniai reikalai „prispaudė“ ne laiku ir ne vietoje? Suyrantis drėgnas tualetinis popierius, pagamintas be jokių kenksmingų medžiagų – neabejotinai kiekvienos mamos pagalbininkas NR. 1, padėsiantis palaikyti švarą ar tiesiog praverčiantis norint nusibraukti prakaito lašus karštą vasaros dieną.

Priemonės nuo uodų, erkių ir kitų nedraugiškų vabzdžių

Keliaujant su vaikais, niekada negali žinoti, kaip pasisuks planai. Atrodo, galutinis kelionės tikslas – pramogų parkas, tačiau netikėtai gali atsidurti… žemuogių pievelėje ar viename iš pažintinių takų, kurių Lietuvoje tikrai nestinga. Norint, jog pakilios vaikų nuotaikos, leidžiant laiką gamtoje, nesugadintų nedraugiškai nusiteikę kraujasiurbiai, o jūs galėtumėte būti ramesni dėl tokių pavojų, kaip, pavyzdžiui, erkių platinamos ligos, nepamirškite įsidėti ir repelentų, tai yra priemonių nuo uodų, erkių ir kitų padarų.

Įprastai įvairios cheminės priemonės yra rekomenduojamos vaikams, sulaukusiems 3-ejų metų. Jaunesniems siūlome išbandyti šiandien itin populiarius eterinius aliejus, dalies kurių vabzdžiai taip pat nemėgsta. 

Beje, „Reima“ vasaros sezono kolekcija, be tokių, vaikiškai aprangai svarbių privalumų, kaip patvarumas, atsparumas vėjui, šalčiui, krituliams ir kita, pasižymi ir unikalia apsauga nuo vabzdžių („antibite“). Ši technologinė naujovė gali tapti jūsų koziriu prieš vis daugiau sau leidžiančius uodus bei kitus skraidančius įkyruolius.

Užs. Nr. 514445