"Daikin Altherma" šilumos siurbliai: 5 privalumai kiekvienam pirkėjui

Rinkoje yra daugybė oras-oras šilumos siurblių ir geoterminių šilumos siurblių, tačiau kaip žinoti, kuris iš jų jums tinka labiausiai? Galite palyginti kainas, galingumą ir kitas specifikacijas, tačiau tai nebūtinai pasakys viską, kas aktualu ir ką reikėtų žinoti.

Daug ko neįmanoma tinkamai įvertinti, iki kol nepradėjote naudotis. Dėl to svarbu žinoti, į kokius parametrus reikia kreipti didžiausią dėmesį ir kaip žinoti, kurie oras-oras ar gruntiniai šilumos siurbliai bus geriausias pirkinys.
Kad padėtume jums priimti naudingiausią sprendimą, sudarėme 5 "Daikin Altherma" šilumos siurblių privalumų sąrašą.

Aukštas energinis efektyvumas

Daikin Altherma oras-vanduo šilumos siurbliai yra itin efektyvūs energijos sąnaudų atžvilgiu. Nauji žematemperatūriai "Daikin Altherma" šilumos siurbliai gali pasigirti A+++ energijos efektyvumo įvertinimu. INDUSTEK, UAB taip pat parduodami kitų gamintojų, tokių kaip HITACHI, šilumos siurbliai oras-oras taip pat išsiskiria tuo, jog energiją naudoja efektyviai. Tai reiškia, kad šilumai gaminti sunaudojama labai mažai elektros energijos, todėl sąnaudos, o tuo pačiu ir sąskaitos – mažėja. Apie tai kalba ne tik ekspertai, bet ir INDUSTEK klientai.

Be to, su "Daikin Altherma" siurbliais tik apie 25 % jų suvartojamos energijos gaunama iš elektros energijos, o likusi dalis – iš atsinaujinančio šaltinio – oro.

Draugiškumas aplinkai

Šilumos siurbliai oras-oras ar oras-vanduo sistemos gamina šilumą, daugiausiai naudodami energiją, paimtą iš oro, todėl į atmosferą neišskiria jokių kenksmingų teršalų. Na, o dujiniai ir alyvos katilai, taip pat malkinės ar anglimi kūrenamos krosnys, į aplinką išskiria didžiulius kiekius anglies dioksido (CO2) – šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Gerokai daugiau nei "Daikin Altherma" produkcija. Na, o juk būtent CO2 bene labiausiai prisideda prie klimato kaitos.

Todėl jei ieškote šildymo sistemos, kuri mažiau kenktų aplinkai, oras-oras šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas. Šiuo aspektu geras pasirinkimas yra ir "Daikin Altherma" monoblokas. Tai oras-vanduo šildymo sistema, kuri puikiai pritaikoma net ir nesant daug vietos šildymo sprendimų įrengimui. Be to, dauguma "Daikin Altherma" sistemų yra suderinamos ir su atsinaujinančios energijos šaltiniais, tad naudotojai dažnai prijungia savo saulės kolektorius ir taip dar labiau sumažina išlaidas.

Mažos techninės priežiūros išlaidos

Dar vienas didelis šilumos siurblių oras-oras ir kitų "Daikin Altherma" sprendimų privalumas yra tas, kad jų priežiūros, aptarnavimo išlaidos yra labai mažos. Skirtingai nuo tradicinių šildymo sistemų, čia nereikia valyti pelenų, kentėti nemalonių kvapų, įrengti brangių vėdinimo sistemų, tad priežiūros – nedaug. Be to, ja pasirūpins specialistai.

Geoterminės ir oras-vanduo sistemos taip pat vertinamos dėl itin didelio ilgaamžiškumo.

Dėl šios priežasties, pasirinkę pirkti šilumos siurblį, ilgainiui galite nemažai sutaupyti. Be to, nereikia kaupti malkų atsargų, jų džiovinti, rūpintis kitu kietu kuru, nes šilumos siurbliai jo nenaudoja.

Tylus veikimas

diagrama

Kai kurie oras-oras ir geoterminiai šilumos siurbliai gali būti gana triukšmingi, tačiau naujausi "Daikin Altherma" modeliai sukurti taip, kad veiktų tyliai. Didelė to dalis – inverterinių kompresorių, kurie reguliuoja kompresoriaus greitį pagal reikiamą šildymo ar vėsinimo galią, efektyvumas. Įprastu režimu veikiantys siurbliai neskleidžia nė 30 dB(A) garso, o tai – tyliau už paukščių čiulbėjimą už lango.

Net neturėtumėte pastebėti, kada veikia jūsų oras-oras šilumos siurblys. "Daikin Altherma" yra kone idealus įrenginys, jei ieškote šildymo sistemos, kuri netrikdytų ramybės jūsų namuose.

Paprastas valdymas su Daikin programėle

Galiausiai, šilumos siurblius "Daikin Altherma" labai paprasta valdyti per programėlę, kurią galima naudoti Android ir iOS įrenginiuose. Naudodamiesi programėle galite peržiūrėti esamą vidaus ir lauko temperatūrą, reguliuoti šildymo ir vėsinimo grafikus, programas ir net nustatyti atostogų režimą bei daug daugiau.

daikin

Užs. Nr. 511922