Biuro baldai: kaip išsaugoti jų ilgaamžiškumą?

Biuro baldai yra svarbi bet kurios darbo vietos dalis ne tik dėl savo funkcionalumo, bet ir dėl estetikos bei patogumo. Tačiau, siekiant išsaugoti biuro baldų ilgaamžiškumą, neužtenka tik paprasto jų valymo. AJ Produktai prekinio ženklo specialistai pateikia naudingų patarimų, kaip prailginti ofiso baldų tarnavimo laiką bei užtikrinti, kad jie ilgus metus ir toliau atrodytų estetiškai Jūsų darbo erdvėje.

Biuro baldai: atsižvelkite į jų medžiagiškumą

Svarbu žinoti, kad iš įvairių medžiagų pagaminti biuro baldai reikalauja skirtingos priežiūros. Dėl šios priežasties, prieš pasirinkdami priežiūros būdus, atkreipkite dėmesį, iš kokių medžiagų yra pagaminti ofiso baldai. Medinius paviršius valykite drėgna, o po to sausa šluoste, kad drėgmė nepažeistų baldų. Venkite naudoti valiklius, kurių sudėtyje yra šiurkščių medžiagų, galinčių pažeisti medinių baldų paviršių. Reguliariai nuvalykite dulkes nuo metalinių baldų dalių ir naudokite švelnų valiklį nešvarumams pašalinti. Saugokite metalinius paviršius nuo rūdžių, laikydami juos sausus. Minkštus baldus nusiurbkite reguliariai, kad pašalintumėte nuo jų dulkes ir šiukšles. Dėmes išvalykite specialiais audinių valikliais.

Ofiso baldai: valykite juos reguliariai

Reguliarus ofiso baldų valymas yra labai svarbus tam, kad ant jų nesikauptų purvas ir įvairūs nešvarumai, kurie ilgainiui gali sugadinti baldus. Kasdien valykite dulkes nuo biuro baldų, kad ant jų nesusidarytų įbrėžimų ir neblizgėtų paviršius. Valydami biuro baldus, naudokite skirtingoms medžiagoms tinkamus valiklius. Įsitikinkite, kad valikliai yra švelnūs ir skirti biuro baldams bei nepažeistų jų. Reguliariai patikrinkite, ar nėra atsilaisvinusių varžtų ir kitų biuro baldų detalių. Esant reikalui, priveržkite ir pritvirtinkite jas, kad ateityje išvengtumėte baldų sugadinimo.

Biuro baldai: naudokite ir tvarkykite juos tinkamai

Verta žinoti, kad netinkamas biuro baldų naudojimas gali gerokai sutrumpinti jų tarnavimo laiką. Venkite perkrovos: neperkraukite lentynų, stalų ar dokumentų spintų daugiau, nei leidžia jų svoris, kadangi tai gali lemti baldų deformaciją. Taip pat svarbu biuro baldus naudoti pagal paskirtį, pavyzdžiui, kėdės turėtų būti naudojamos sėdėti, o ne stovėti ar pernelyg ant jų atsilošti. Perkraustydami biuro baldus, juos perkelkite, o ne vilkite, kad nesugadintumėte ne tik baldų, bet ir grindų.

Baldai ir biuro reikmenys: atkreipkite dėmesį į aplinką, kurioje juos laikote

Aplinka, kurioje laikomi biuro baldai, taip pat gali turėti didelės įtakos jų ilgaamžiškumui. Pavyzdžiui, dėl didelės drėgmės mediniai baldai gali išbrinkti, o metaliniai – surūdyti. Dėl šios priežasties biuro erdvėse rekomenduojama naudoti oro sausintuvus, kurie padeda palaikyti optimalią aplinką. Dideli temperatūrų svyravimai gali lemti baldų deformaciją, todėl reikėtų užtikrinti, kad biure būtų palaikoma pastovi temperatūra. Ilgalaikis tiesioginių saulės spindulių poveikis gali išblukinti biuro baldų audinius ir apdailą. Biuro patalpose verta naudoti žaliuzes arba užuolaidas, kurios padės apsaugoti biuro baldus nuo tiesioginių saulės spindulių.

Naudokite priedus, padėsiančius apsaugoti biuro baldus

Biuro baldų ilgaamžiškumą taip pat gali padėti išsaugoti ir praktiški bei funkcionalūs biuro priedai. Pavyzdžiui, kilimėliai po kėde, padėkliukai ir kt. padės apsaugoti baldų paviršius nuo įbrėžimų, dėmių ir išsiliejimų.

Laikydamiesi šių rekomendacijų, galite gerokai padidinti biuro baldų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Taip ne tik ilgainiui sutaupysite išlaidų, bet ir išlaikysite profesionaliai ir estetiškai atrodančią darbo vietą, kuri prisideda prie darbuotojų produktyvumo bei pasitenkinimo darbu. Tinkamai prižiūrimi biuro baldai atspindi Jūsų įmonės įsipareigojimą užtikrinti dėmesį detalėms.

Užs. Nr. 555773