Avarinis durų atidarymas - profesionalų darbas

Kingstonelocksmith.com nuotr.
avarinis durų atidarymas
Kai įsisuka profesionalūs vagys, gali būti įveiktos ir sunkiai įveikiamos spynos. Įgudusiems ilgapirščiams užtenka kelių akimirkų įvertinti, kiek laiko jie sugaištų ir kokį garsą sukeltų laužiamos durys. Pastebima, kad ilgapirščiai gana nenoriai taikosi į tas duris, kurias saugo tvirtos spynos. Skaičiuojama, jog apie 74 procentus būsto vagysčių išprovokuoja neužtektinai „apginkluotos“ durys. 

Avarinis durų atidarymas - greitas sprendimas

Bet kuris geras draudimo agentas įprastai patartų pasirūpinti mažiausiai keliomis spynomis. Viena jų gali būti paprasta, atidaroma iš vidaus pasukama rankenėle. Antroji spyna turi būti aukštesnio saugumo lygio. Ją būtų galima atrakinti raktu tiek iš vidaus, tiek lauko. Jei tuo pasirūpinama, į namus per langą patekusiems vagims nepavyks taip paprastai išnešti laimikį pro duris. 

Tais atvejais, kai svarstoma apsiginkluoti keliomis spynomis, pagrindinė spyna turėtų būti šerdinė. Minimą spyną patogiai rakinsime, net kai ji bus naudojama ypač dažnai. Jos raktas ne toks masyvus, kaip kitų spynų. Kaip papildoma gali būti pasitelkta seifinė spyna. Be jokios abejonės, jos raktai bus masyvesni ir labiau patogūs. Seifines spynas reikėtų rinktis, įvertinus plokštelių skaičių. Kai plokštelių daugiau, spyna yra saugesnė. Visgi, kartais net ir maksimaliai pasirūpinus namų apsauga, gali būti neišvengiama bandymų įsilaužti į namus. Vagims gali ir nepavykti patekti į būstą, bet spynos gali būti taip apgadintos, kad patekimas į namus taptų nebeįmanomas. Tokiais atvejais galėtų būti pasitelktas avarinis durų atidarymas - Ozo Servisas. Skirtingai nei savamokslis geradaris, spynų meistrai apsaugos nuo didesnio nuostolio, pagamindami ir reikiamą spyną.

Avarinis durų atrakinimas neišvengiamas

Avarinės tarnybos specialistai puikiai išmano savo darbą, turi visą būtiniausią, šiuolaikišką įrangą. Tai jiems leidžia operatyviai atlikti savo darbą, apsaugant klientus nuo galimo streso. Spynų meistrai taipogi geba suteikti reikiamą konsultaciją, papasakodami apie kokybiškai tarnaujančias spynas.

Spynos įstatymą taipogi reikėtų patikėti raktininkui. Dažnas šios srities atstovas paliudytų, kad ilgapirščiams bus gana sudėtinga perkasti skandinaviškas bei vokiškas spynas. Jos bus ganėtinai brangios, bet garantuos, kad bet kuris, net profesionalus ilgapirštis, prie jų užtruks ganėtinai ilgai, tad greičiausiai per tą laiką bus pastebėtas. Be jokios abejonės, šitaip bus labiau tikėtina, jog rimtesnės spynos apskritai atgrasys nuo visų nenaudėlių. Investuotas geras puššimtis ar daugiau eurų, apsaugos nuo vagių įsilaužimo. 

Geriausiai įvertintos spynos

Kaip pastebi avarinio atrakinimo specialistai, žmonėms vis labiau įprasta rinktis rusiškas spynas. Dažniausiu atveju jos būna ne mažiau patikimos, nei vokiškos ar skandinaviškos spynos. Rinktis rusų gamybos vertėtų tada, kai biudžetas yra menkas. Tokios spynos bus beveik dvigubai pigesnės. 

Visgi ne mažiau už pačias spynas svarbu apdairiai rinktis jų įsigijimo vietas. Specialistai patartų spynų dairytis tik specializuotose parduotuvėse. Jose dirbantys raktininkai gebės patarti ir atsakyti į bet kokius klausimus. Tuo tarpu ūkinių prekių parduotuvėje besidarbuojantys konsultantai įvardintų kainą bei paduotų spyną, nepateikę vertingos informacijos apie jos saugumą. Spynos naudojimo subtilybės paprastai aiškiai aprašomos instrukcijose. Jei neskirsime  laiko susipažinimui su ja, negalėsime jaustis saugiai, netgi užrakinę namų duris. Dažniausiai nė nesuvokiame, kad įsigijome tokias spynas, kurias vagys be vargo įveiktų maždaug per kelias minutes.

Vis tik net ir saugiausių būstų savininkams visuomet būtų pravartu apsirūpinti spynų meistrų kontaktais. Avarinis atrakinimas operatyvi paslauga. Tereikia susisiekti su Ozo serviso meistrais. Ši vieta ypatingai turėtų masinti tuos, kuriems rūpi paslaugą gauti greitai.

Užs. Nr. 450673