Automobilių nuomos sprendimai

Autorių nuotr.
Automobilio nuoma žmogų išgelbėja nuo daugybės rūpesčių. Naudojantis šia paslauga galima daug sutaupyti. Nereikia pirkti asmeninio automobilio ar prašyti draugo paslaugos – paskolinti automobilį tam tikram laikui. Kodėl šiuolaikiniam žmogui verta nuomotis automobilį? Priežasčių yra nemažai – pažvelkime į kiekvieną iš jų atidžiau.

Automobilių nuoma komandiruotėje

Automobilio nuoma verslo kelionėje yra puiki galimybė teisingai suplanuoti reikiamą maršrutą. Nereikia naudotis taksi paslaugomis, nuolat važinėti mikroautobusais. Apie automobilio nuomą verslo kelionės metu geriau pagalvoti iš anksto, kad negaištumėte laiko. Likus kelioms dienoms iki kelionės, internete galite rasti tinkamą nuomos punktą mieste, į kurį vykstate. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje norimą automobilį galima patogiai užsisakyti internetu svetainėje autorentalis.lt. Visus reikiamus dokumentus galima pateikti patogiai elektroniniu paštu arba specialia forma svetainėje. Jūs nurodote visus reikiamus duomenis ir pasirenkate nuomos trukmę.

Laikinos problemos su asmeniniu automobiliu

Automobilių nuomos paslauga yra geras sprendimas jei, pavyzdžiui, jūsų nuosavas automobilis yra remontuojamas, o jums greitai reikia nuvažiuoti iš vienos vietos į kitą. Automobilio nuoma taip pat gali būti geras pasirinkimas turint seną automobilį, kuris sunaudoja daug kuro, jį eksploatuoti neekonomiška.

Kelionės su šeima ar draugais

Ar jau suplanavote atostogas mylimų žmonių kompanijoje? O gal su šeima vykstate prie jūros į netoliese esantį kurortą? O gal pirmą kartą lankotės, bet kuriame didžiajame Lietuvos mieste ir norite viską pamatyti greitai ir patogiai? Tokiu atveju mikroautobuso, džipo ar kito didelio automobilio nuoma – puiki proga pamiršti transporto problemas. Nuomos paslauga leis pasirinkti geriausią transportą pagal žmonių skaičių. Išsinuomoję automobilį išspręsite kelias problemas vienu metu.

Bandomasis važiavimas greitai ir patogiai

Kai kuriems žmonėms automobilio nuoma yra puiki galimybė išbandyti automobilį, kurį ketina pirkti. Išsinuomojate konkretų automobilį vienai dienai ir juo važinėjatės. Taigi galima įvertinti transporto priemonės valdymą, komforto lygį, greičio charakteristikas ir kitus svarbius parametrus. Toks bandomasis važiavimas leidžia susidaryti pilną įspūdį apie perkamą automobilį. Tai yra, klientas praktiškai įsitikina, ar konkretus modelis jam tinka, ar ne.