Automobilio stabdžių diskų gedimo priežasčių nustatymas

Autorių nuotr.
3 stabdžių gedimo priežastys ir kada ieškoti remonto. Be variklio ir transmisijos, stabdžiai yra svarbiausia jūsų transporto priemonės dalis. Stabdžių gedimas kelyje gali būti labai pavojingas ir gali sukelti gyvybei pavojingas avarijas. Tinkamai veikiančių automobilio stabdžių užtikrinimas yra svarbi paslauga, kurios neturėtumėte ignoruoti. Labai svarbu neignoruoti signalų, kuriuos automobilis jums siunčia anksčiau laiko. Automobilis jums gali parodyti ne tik skleisdamas garsus, kad kažkas negerai su automobilio tam tikra dalimi, tačiau gali jums signalizuoti ir tam tikra lemputė.

Stabdžių įspėjamoji lemputė ant automobilio prietaisų skydelio

Įspėjamieji stabdžių gedimo ženklai. Jūsų automobilio įspėjamoji lemputė turėtų rodyti, kad jūsų stabdžiai pradėjo blogai veikti, kol jie visiškai nesuges. Kiti stabdžių gedimo požymiai: Spaudžiant pedalą girdisi šlifavimo garsas, rodantis susidėvėjusius stabdžių diskus, kad reikia vis labiau spausti stabdžių pedalą, kad sustotų. Vibracijos pojūtis nuspaudus stabdžius. Jis stabdant juda į šoną. stabdžių skysčio nutekėjimas

Automobilio stabdžių diskų gedimo priežastis

Dažniausia stabdžių gedimo priežastis yra stabdžių skysčio praradimas. Skystis perduoda jėgą, kurią veikiate nuspaudęs stabdžių pedalą, į stabdžių diskus, kurie sulėtina ir sustabdo jūsų automobilio ratus. Paprastai nuotėkį galite aptikti prieš išeidami į kelią, nes matysite jį po savo transporto priemone. Jei pastebėjote nuotėkį, nevažiuokite tol, kol nebus pašalintas nuotėkis ir pakeistas stabdžių skystis. Kita stabdžių gedimo priežastis yra blogas stabdžių cilindras. Stabdžių cilindras yra jūsų stabdžių sistemos dalis, kurioje skystis suspaudžiamas. Dėl blogo stabdžių cilindro stabdžių sistema gali prarasti galią. Taip pat gali sugesti dalis, vadinama stabdžių stiprintuvu. Stabdžių stiprintuvas paima jėgą, atsirandančią paspaudus pedalą, ir ją sustiprina. Jei ši dalis sugenda, nebus sukurta visa jėga jūsų automobiliui sulėtinti ir sustabdyti. Jei įtariate, kad kelyje sugenda stabdžiai, nevažiuokite toliau. Stabdžių gedimas paverčia jūsų transporto priemonę potencialia raketa ant ratų. Kuo greičiau ir saugiau eikite į kelio pusę ir kvieskite pagalbą. Užkirsti kelią stabdžių gedimams ir nelaimingiems atsitikimams, reguliariai atlikdami transporto priemonės techninę priežiūrą . Norėdami gauti daugiau informacijos arba susitarti dėl susitikimo, susisiekite su autorizuotu servisu.