Aukštos kokybės veterinarijos paslaugos

Autorių nuotr.
Naminiai gyvūnai reikalauja daug rūpesčio. Svarbu ne tik parodyti meilę, sveikai maitinti gyvūną, bet ir padėti šiam susirgus. Deja, naminių gyvūnų ligos prasideda labai nelauktai ir kartais gali sukelti rimtų padarinių visam gyvenimui, jeigu nėra gydomos. Toliau skaitydami sužinosite apie platų veterinarijos paslaugų asortimentą ir galėsite kreiptis į patyrusius veterinarus iškilus įvairiems būtinybės atvejams.

Naminių gyvūnų gydymas

Naminiams gyvūnams būtina priežiūra, kuria atsakingas šeimininkas visuomet tinkamai pasirūpins. Yra teigiančių, jog gyvūnams sveikatos paslaugos nereikalingos, jog gamta sutvarko viską savaime ir nieko nereikia daryti. Toks mąstymas labiau tiktų apie laukinius, žmonių neprijauktintus gyvūnus, kurie pasirūpina patys savimi ar tiesiog yra paliekami likimo valiai.

Kalbant apie naminius gyvūnus, situacija visai kitokia. Laikant gyvūnus namuose, svarbi ne tik jų švara, bet ir gera higiena, kuri užtikrina gerą visų šeimos narių savijautos lygį. Nuo to, kaip prižiūrėsite gyvūnus, iš dalies priklauso ir jūsų gyvenimo laimė bei augintinio gyvenimo trukmė.

Viskas, ko reikia gerai augintinių sveikatai

Augintinių sveikata toli gražu neapsiriboja vien gera jų savijauta, kuomet nėra jokių ligų ir problemų. Būtina reguliari sveikatos priežiūra periodiškai apsilankant veterinarijos klinikose – tai gali padėti užkirsti kelią besiformuojantiems susirgimams ir palaikyti gerą augintinio sveikatą.

Veterinarijos klinikose teikiamos šios gydymo paslaugos:
   ● gyvūnų diagnostika (rentgenas, echoskopija, endoskopija ir kt.);
   ● pirminė gydytojo teikiama apžiūra;
   ● chirurgija;
   ● vidaus ligų gydymas;
   ● oftalmologija;
   ● traumatologija;
   ● odontologija;
   ● ginekologija, urologija, akušerija;
   ● ir kt.

  Kreiptis į veterinarus dažnai prireikia ne vien susirgimų atvejais, bet ir reguliariai priežiūrai, taip pat kitoms būtinosioms paslaugoms. Klinikoje atliekamos šios procedūros:
     ● vakcinacija ir čipavimas;
     ● kastracija, sterilizacija;
     ● ausų valymas, nagų kirpimas;
     ● eutanazija ir kremavimas;
     ● ir kt.

   Tai iš esmės viskas, ko reikia augintiniui įvairiais gyvenimo etapais. Pradedant pirmąja vakcina ir čipavimu iš karto po gimimo, baigiant išlydėjimu į kitą pasaulį. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja gyvūnų kremacijos paslauga.

   Daugiau apie teikiamas veterinarijos paslaugas sužinosite: https://drvet.lt/