Auksiniai papuošalai: kaip juos išsirinkti?

Unspalsh.com/Segal Jewelry nuotr.

Auksiniai papuošalai - tai nesenstanti elegancija ir klasika, kuri papuoš bet kokia proga, o lombarduose juvelyrinius dirbinius įsigysite ypač patraukliomis kainomis. Nesvarbu, ar ieškote auksinės grandinėlės, auskarų, žiedų ar kitų auksinių papuošalų, lombarduose rasite platų pasirinkimą puikiomis kainomis, kurie suteiks jūsų stiliui unikalumo. 

Kokios aukso spalvos vyrauja papuošaluose?

Prekyboje vyrauja trys pagrindinės aukso spalvos - geltona, balta ir rožinė. Apžvelkime populiariausias aukso spalvas ir išsiaiškinkime, iš kokių metalų auksiniai papuošalai yra gaminami. 

Geltonas auksas

Kadangi auksas yra minkštas metalas, o jo kaina yra didelė, todėl geltonasis auksas, kuris dažnai naudojamas vestuviniuose žieduose, grandinėlėse, auskaruose ir kituose papuošaluose, yra maišomas su skirtingais metalais. Geltonasis auksas yra lydomas su variu ir sidabru. 18 karatų geltoną auksą sudaro 75 % aukso, o likusi dalis yra vario ir sidabro lydinys. 

Varis suteikia auksui rausvą atspalvį bei sustiprina blizgesį, o sidabras išlaiko natūralų geltoną aukso švytėjimą ir sustiprina lydinį. Tikslios vario ir sidabro proporcijos gali skirtis, todėl juvelyrai sukuria skirtingus geltono aukso atspalvius, tenkinančius skirtingus klientų pageidavimus. 

Baltas auksas

Baltasis auksas gaminamas į auksą pridedant vieno iš baltųjų metalų, tokių kaip nikelis, sidabras, platina ar paladis. Balto aukso atspalviui įtakos turi lydinyje naudojami metalai ir jų proporcija. Auksiniai papuošalai dažniausiai gaminami iš aukso, paladžio ir sidabro lydinių, o kartais iš aukso, nikelio, vario ir cinko lydinių. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nikelis gali sukelti alergines odos reakcijas, tokias kaip bėrimas ar dermatitas. 

Rožinis auksas

Rožinis auksas žavi savo romantišku atspalviu, kuris gaunamas lydant gryną auksą su didesniu vario ir mažesniu sidabro kiekiu. Šis kerintis mišinys ne tik suteikia rožiniam auksui išskirtinį šiltą rožinį atspalvį, bet ir suteikia jam ilgaamžiškumo, todėl tinka kasdieniam nešiojimui. Rožinis auksas yra naudojamas nuo vestuvinių žiedų iki auksinių grandinėlių gamybos, ir patrauklus tiems, kurie ieško šiuolaikiškos estetikos. 

Auksiniai papuošalai: kur įsigyti prieinamomis kainomis?

Banknote lombardas pasižymi ne tik tuo, jog suteikia paskolas su užstatu, bet ir turi savo elektroninę ir fizines parduotuves, kuriose rasite platų auksinių papuošalų pasirinkimą. Lombardas parduoda įvairius juvelyrinius dirbinius, tokius kaip naudoti ar nauji auksiniai auskarai, auksiniai žiedai, grandinėlės, pakabukai ir kt. 

Auksas ir jo gaminiai yra ne tik stiliaus atributas, papildantis įvaizdį, bet ir puiki dovana bei sumani investicija. Visos Banknote.lt prekės prieš patekdamos į internetinę parduotuvę yra kruopščiai patikrinamos ir joms suteikiama garantija. Jei norite išsirinkti prekes fizinėse parduotuvėse, atvykite į artimiausią mūsų padalinį

Taip pat kiekvienas lombardo juvelyrinis dirbinys pasižymi savo unikalia istorija, taip pridedant jam žavesio. Lombardai suteikia galimybę atrasti retų ir senovinių auksinių papuošalų, kurių nerasite kitur bei įsigyti juos už prieinamą kainą. 

Taigi, lombardai siūlo puikią galimybę įsigyti auksinių papuošalų puikiomis kainomis, nes auksiniai papuošalai yra ne tik vertinga dovanų idėja, bet ir investicija. Taip pat lombardai suteikia prieigą prie įvairaus ir unikalaus auksinių dirbinių pasirinkimo bei įdomių juvelyrinių papuošalų atradimo, todėl kiekvienas pirkėjas atras sau kažką tinkamo ir išskirtinio. 

Jei ieškote patikimo paskolos partnerio arba norite įsigyti išskirtinių auksinių papuošalų, apsilankykite Banknote.lt internetiniame puslapyje, kuriame rasite išsamesnę informaciją. Ieškantiems unikalių auksinių juvelyrinių dirbinių, mūsų elektroninė parduotuvė shop.banknote.lt yra puikus pasirinkimas, kurioje rasite platų ne tik auksinių papuošalų asortimentą, bet ir daugybę kitų prekių. Linkime jums nuostabių atradimų!

Užs. Nr. 555772