Apžiūrėk inkariukų modelius kiekvienam sezonui

Kas nemėgsta kartais įšokti į sportbačius? Atsipalaidavimas, patogumas ir tobulas derinimas prie aprangos įvairaus klimato sąlygomis – tai tik kelios priežastys, kodėl yra daug inkariukų gerbėjų. Tačiau jei nori, kad Tavo mėgstamiausias fasonas kuo dažniau papildytų Tavo išvaizdą, patikrink, kuris iš kultinių modelių bus universaliausias. Šiandienos įraše pristatome inkariukus, puikiai tinkančius kiekvienam sezonui!

Converse inkariukai - krepšinio evergreen

 

Neįmanoma kalbėti apie inkariukus, nepaminėjus Converse prekės ženklo, kurie pristatė bent kelis kultinius dizainus tokius kaip Chuck 70 ir Chuck Taylor All Star. Prekės ženklo asortimente juos galima rasti jau daugelį dešimtmečių, praktiškai nepakitusios formos – tekstilinis viršus ir patvarus guminis padas leidžia juos avėti praktiškai visus metus! Tai taip pat kultiniai Converse inkariukai, kuriuos rasi įvairiausiuose variantuose ir ribotose kolekcijose. Tai stilius, kuris kalba pats už save!

Nori savo garderobą papildyti ne tokiu klasikiniu modeliu? Iš pilno sezono vyriškų Converse inkariukų verta paminėti ir Chuck 70 AT CX kedus. Jie išsiskiria klasikiniu aulu, kurį papildo futuristinio stiliaus platforma – o ši puikiai pagerins Tavo streetwear‘o aprangą. Svajoji apie kitos konstrukcijos klasikinius inkariukus? Štai ir jie! Dėl išraiškingos platformos moteriški Converse Run Star Hike ir Run Star Motion modeliai yra be galo populiarūs. Pastarąjį atpažinsi dėl banguotų pado kraštų ir grobuoniškų perforacijų.

Kalifornijos stilius – Vans inkariukai

 

Ar esi Vans prekės ženklo gerbėjas? Jei taip, tikrai žinai Vans Authentic modelį - evergreen, kuris dėl savo dizaino tiks tiek vasarą, tiek rudenį, su storesne kojine. Vis dėlto labiausiai atpažįstami Vans prekės ženklo vyriški ir moteriški inkariukai yra Old Skool linijos riedlentininkų klasika - tiek puošti šachmatų lentos motyvais, tiek sodria spalva. Storas padas ir standesnis viršus puikiai papildys Tavo išvaizdą didžiąją metų dalį, net ir esant blogam orui. Šalia jų, kalbant apie universalumą, taip pat yra SK8 modeliai, dekoruoti būdingomis siūlėmis ant aulo – kuris yra prieinamas trijų skirtingų aukščių. Atsižvelgdamas į klasikinius pasiūlymus, Vans prekės ženklas taip pat siūlo vaikams ir paaugliams skirtus Vans Old Skool kedus, kurie yra įspiriamų batų ir V variante, su patogiu velcro užsegimu.

Atkreipiant dėmesį į moteriškus inkariukus jie nepalieka iliuzijų, kad platforma triumfuos artimiausius kelis sezonus – galima paminėti Old Skool Overt CC ar Era Stacked modelius. Jų fone išsiskiria Sentry linijos inkariukai, kurių išraiškingas padas papildomai papildytas perforacijomis ir apsauga.

Inkariukai retro klimato sąlygomis - adidas pasiūlymai

 

Galiausiai, atėjo laikas šiek tiek pasiremti adidas prekės ženklo pasiūlymais. Moteriška linija Nizza buvo sukurta atsižvelgiant į retro įkvėpimus. Jų išvaizda, t. y. paprastas, dėžutės formos profilis, storas padas, kuris dengia priekį, ir trigubos linijos ant viršutinės dalies sienelės, yra puikiai atpažįstamas modelis sportiniame klimate. adidas Nizza moteriški inkariukai prieinami daugybe variantų: Platform arba Platform W, taip pat Trek W – patraukia dėmesį būdinga arka pado apačioje. adidas nepamiršta ir jauniausių inkariukų gerbėjų, siūlydamas Nizza Platform J modelius vaikams.

Šiuos ir kitus kedų modelius, tiek ištisus metus, tiek vasarą ar žiemą, rasi Sizeer asortimente. Mėgaukis plačiu mėgstamo stiliaus lengvo fasono kedų pasirinkimu ir 30 dienų keitimo ar grąžinimo terminu įsigytiems batams!

Užs. Nr. 538516