APDAILOS DARBAI: KAM VERTA JUOS PATIKĖTI?

ApdailosABC nuotr.
apdailos
Apdailos darbai Klaipėdoje.
Nusprendus atlikti apdailos ar interjero įrengimo darbus, neabejotinai svarbūs tampa keli aspektai – meistrų profesionalumas, darbų kokybė, patikimumas, malonus ir efektyvus bendradarbiavimas ir aptarnavimas bei finansiniai klausimai, t. y. kiek kainuoja apdailos darbai ar interjero įrengimas, kokios sąlygos gali būti taikomos ir pan. Todėl šiame straipsnyje pateikiame svarbiausią informaciją, kurią reikia žinoti nusprendus atlikti apdailos darbus.

Kas yra apdailos darbai?

Apdailos darbai – tai visas kompleksas įvairių darbų, kuriais siekiama atnaujinti patalpas, įrengti patalpas ir paversti jas tinkamas naudoti pagal joms numatytą paskirtį. Kitaip tariant, apdailos darbai ar interjero įrengimas yra atliekamas baigiamuose statyti (įsigytuose be apdailos) statiniuose arba statinių remonto metu. Apdailos darbai apima grindų įrengimą (įtraukiant šlifavimą, lakavimą, kiliminių ir kt. grindų dangų klojimą), langų ir durų blokų montavimą, sienų tinkavimą, dažymą, fasadų, pertvarų, lubų įrengimą, atitvarų apšiltinimą, technologinių vamzdynų ir įrenginių dažymą ir pan. Prireikus gali būti atliekamos ir kitos panašaus profilio statybos darbų rūšys.

Tačiau ne visada reikia tik kurti, kartais prieš tai būtina įgyvendinti kitą tikslą – atlikti griovimo darbus. Būtent dėl šios priežasties, kaip teigia „ApdailosABC“ komanda, jie į savo paslaugų asortimentą įtraukė ir griovimo darbus. „Tai labai pravartu klientams, kurie ieško, kas galėtų nuo pradžios iki galo įrengti ir sutvarkyti patalpas. Ne visada patalpos būna paruoštos apdailos darbams, prieš tai reikia jas sutvarkyti, atlikti kartais paprastus ir nesudėtingus griovimo darbus rankiniu būdu, o kartais ir didesnės apimties ar sudėtingesnius griovimo darbus su specialia technika. Mes visa tai galime atlikti“ – teigė „ApdailosABC“ komanda. Pagrindiniai griovimo darbai, kurių prireikia, yra kapitalinių konstrukcijų (kapitalinių (nešančių, atraminių) konstrukcijų, butų, namų ir kitų patalpų vidinių bei išorinių (laukinių) sienų, perdangų ir kt.) griovimas. „ApdailosABC“ komandos privalumais galima laikyti ir tai, kad prieš pradėdami atlikti darbus, esant poreikiui, jie parengia ir griovimo projektus, pakonsultuoja visais griovimo klausimais.

Taigi įrengti būsto patalpas pagal šiuolaikiškos kokybės standartus, gauti interjero dizaino projektus su vizualizacija, atlikti statybų darbus (pamatų įrengimas, mūro darbai, stogų dengimas, fasado šiltinimas ir apdaila) ar griovimo darbus padeda apdailos darbus siūlantys specialistai.

Finansiniai aspektai, svarbūs atliekant apdailos darbus

Paprastai apdailos darbai, interjero įrengimas ar bet kokie kiti statybų sektoriaus darbai atliekami iš anksto tai planuojant ir numatant tam lėšas. Kitaip tariant, už paslaugas žmonės sumoka iškart. Tačiau būna ir tokių atvejų, kuomet būsto įrengimui imama paskola arba ieškoma lengvatų, kuriomis būtų galima pasinaudoti. Pasak Valstybinės mokesčių inspekcijos skelbiamų duomenų, už daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimą (modernizavimą) arba statinio atnaujinimo (modernizavimo) metu atliekamus rekonstravimo darbus sumokėtoms sumoms lengvata netaikoma. O už ne daugiabučių (tiek gyvenamųjų, tiek negyvenamųjų) statinių atnaujinimą (modernizavimą), kurio metu atliekami apdailos ar ir bet kokio remonto (paprasto ar kapitalinio) darbai sumokėtoms sumoms lengvata gali būti taikoma. Tad lengvatų suteikimo sąlygomis reikėtų pasidomėti iš anksto.

Kaip ieškoti apdailos darbus atliekančių meistrų?

Panaršius internete yra ne vienas specialistas ar įmonė, siūlanti atlikti apdailos darbus, įrengti interjerą ir pan., tačiau pasirinkti reikėtų atsakingai. Per savo veiklos metus „ApdailosABC“ komanda pastebėjo, kad svarbiausias patarimas, kurį gali duoti šiuo klausimu – rinktis komandą su gera reputacija, gerais darbų pavyzdžiais, klientų atsiliepimais. „Mes, „ApdailosABC“ komanda, galime pasakyti, kad yra svarbu, kas atliks apdailos darbus. Taip pat svarbu neužmiršti, kad šiuos darbus atlikti gali Lietuvos Respublikoje įregistruotas mokesčių mokėtojas, oficialiai veikiantys meistrai“.

ApdailosABC“ komanda stengiasi užtikrinti maksimalią kokybę ir visus darbus atlikti veiksmingiausiu būdu, išlaikyti profesionalumą ir išspręsti darbų metu kylančias bet kokias problemas, išklausyti kliento norų, idėjų ir operatyviai juos įgyvendinti, užtikrinti geriausią ir optimaliausią kainos bei kokybės santykį. „O svarbiausia – norime, kad klientai mumis pasitikėtų, todėl dedame visas pastangas, kad išsaugotume savo gerą reputaciją ir visus mums patikėtus darbus atliktume nepriekaištingai.“

Apdailos darbai, interjero įrengimas ir kitos statybos darbų paslaugos – „ApdailosABC“ asortimente. Kreiptis į „ApdailosABC“ komandą galima telefonu +370 635 35553, el. paštu info@apdailosabc.lt arba užpildžius specialią paraišką internetu – https://www.apdailosabc.lt/.

Užs. Nr. 456346

 

Komentarai

kostek    Ket, 2020-07-30 / 22:55
APDAILOS DARBUS GERIAUSIAI ATLIEKA SUKCIAI AFERISTAI IS UAB REGISTRUOTU IMONIU,KURIE ZMONEMS DARBINIKAMS NESUMOKA UZ DARBUS,BET DEDASI VISKA ZINANCIAIS MEISTRAIS NORS NEI VIENAS SIU LAIKU UAB STEIGEJIU NETURI STATYBINIKU INZINIERIU ISSILAVINIMU,DAZNIAUSIAI DIRBE UZSIENYJE IR ISDURINEJANTIS SAVO TAUTIECIUS LIETUVIUS DARBUOSE,TAI JAUNI PACUKAI TINGINIAI KURIE BTRIKSTA GREITU PINIGU NIEKADA NEDIRBE ILGAI SUNKUU ISTVERMES REIKALAUJANCIU DARBU,IR GYVENANTIS KITU ZMONIU SASKAITOMIS,ISTUMIANT RAGUS UZ STATYBOS DARBUS,TODEL GERIAUSI SPECIALISTAI MYRA SIUO LAIKU ZMONES DIRBANTIS SU INDIVIDULIA VEIKLA,KURIU KAINOS SUTARTINES DERINAMOS IR RASOMOS DARBU SUTARTYS GARANTIJOS,TAIP ZMONES GARNTUOTI UZ MAZESNES KAINAS PASIDARYTI REMONTUS PIGIAU NEGU IMA VISI SIAULIU AR LIETUVOS SUKCIU UAB IKURTOS BENDROVES AFERIZMO TIKSLAIS ISNAUDOTI KITUS ZMONES,JUS PASISAMDE UAB STATYBU FIKTYVIA FIRMA SUKCIU SUSIMOKESITE TRIGUBA KAINA GALUTINEJE KAINOJE ,O ZMONES PROFESIONALAI APDAILINIKAI JUMS SU INDIVIDUALIA VEIKLA SUTEIKS GERU SANSU PIGIAU ISIRENGTI SAVO NAMUS BUTUS KOTEDZUS IR KOKYBISKAI,SU DARBU SUTARTIMIS IR MOKESCIAIS DEKLARUOJANT STATYBU PROJEKTU DARBUS,IR TADA NIEKAS NENUKENTES FINANCISKAI IR MORALISKAI ,NEBUS NESUSIPRATIMU,SIUO METU STATYBU RINKOS KAINOS SUKILO DARBU IKAINIAI PADIDEJO SU MOKESCIAIS,BET MEDZIAGOS ATPIGO,NORINT ISSIREMONTUOTI SAVO BUSTUS ZMONES TESIOG TURI IESKOTI PAGAL DAR BU SKELBIMUS SPECIALISTU UZ PIGESNES KAINAS NES FIRMOS UABAI IS JUSU PAIIMS TRIGUBA KAINA UZ DARBUS IR JOKIU GARANTIJIU NEDUOS,SIUO LAIKU KAS TURI PINIGU IR TURI NORU ISIRENGTI SAVO BIUSTUS RENAVUOTI SENUS NAMUS,GALI PIGIAI SUTARTI DEL DARBU KAINU SU INDIVIDUALIOS VEIKLOS STATYBU MEISTRAIS,TESIOG REIKIA KALBETIS IR TARTIS IR RASTI KOMPRFOMISA ABIPUSIAI NAUDAI,TAI UZIMS LAIKO BET VERTA

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.