Akustiniai baldai: kodėl verta į juos investuoti?

akustiniai
Akustiniai baldai sparčiai populiarėja šiuolaikiniuose biuruose, o ypač – open space tipo ofisuose. Įvairūs akustiniai sprendimai padeda sukurti komfortišką darbo aplinką, užtikrindami gerą garso izoliaciją bei slopindami nepageidaujamą triukšmą.

Akustiniai baldai taip pat padeda suskirstyti atviras erdves į atskiras zonas, taip suteikdami kiekvienam darbuotojui privatumo. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai apžvelgia daugiau privalumų, kodėl įmonėms verta investuoti į skirtingų tipų akustinius baldus.

Akustinės sienelės padeda sukurti individualią darbo vietą

Akustinės sienelės – akustinis sprendimas, lengvai tvirtinamas prie bet kurio stalo. Akustinės sienelės padeda atskirti kelis, vieną šalia kito sustatytus, stalus, arba vieną jų padalinti į kelias zonas ir taip kiekvienam darbuotojui sukurti individualią darbo vietą. Taip pat darbuotojams sukuriama komfortiška aplinka, kurioje kiekvienas gali produktyviai dirbti nevaržomas pašalinių žvilgsnių. Akustinės sienelės ne tik užtikrina apsaugą nuo aplinkos triukšmo, tačiau taip pat leidžia netrukdomai bendrauti su šalia esančiais kolegomis.

Akustinės sienelės – praktiškas pasirinkimas. Prie jų galima tvirtinti įvairius priklijuojamus lapelius su užrašais, lentynėles, atremti knygas ar kitaip funkcionaliai jas išnaudoti.

akustiniai

Akustinės panelės universalios, lengvai pritaikomos bet kurioje patalpoje

Akustinės panelės gana dažnai pasirenkamos kaip papildomos biuro interjero dekoro detalės, kadangi pasižymi plačia spalvine gama bei skirtingomis dizaino variacijomis. Tačiau be viso to, akustinės panelės – funkcionalus ir modernus sprendimas šiuolaikiškiems, ypatingai open space tipo, biurams, nes padeda sumažinti triukšmą visoje, net ir ypač didelėje, patalpoje.

Akustines paneles taip pat verta rinktis dėl jų universalumo: nesvarbu, ar tai – vadovo kabinetas, konferencijų salė, ar recepcija, skirtingų tipų akustines plokštes galima pritaikyti bet kurioms erdvėms prie bet kokio interjero.

Akustinės pertvaros leidžia suskirstyti didelę erdvę į atskiras dalis

Akustinės pertvaros – idealus pasirinkimas moderniems open space tipo biurams. Jos padeda suskirstyti patalpą į atskiras dalis. Akustinės pertvaros maksimaliai užtikrina geresnes darbo sąlygas biure, sukurdamos privatesnes, jaukesnes bei tylesnes darbo zonas.

Akustinės pertvaros gali būti pritaikytos pagal kiekvieno poreikius. Galima rinktis skirtingų tipų pertvaras: mobilias, susidedančias iš atskirų slankiojančių modulių, stacionarias, su ratukais ir kt.

Akustines pertvaras pravartu rinktis dar ir todėl, nes iš įvairių medžiagų pagamintos, skirtingų spalvų bei dizaino akustinės plokštės padeda sukurti unikalų biuro interjero stilių. Taigi, šie funkcionalūs ir stilingi akustiniai sprendimai neabejotinai padeda sukurti estetiškai atrodančią tylos ir ramybės oazę.

akustiniai

Telefonų būdelės – ne tik pokalbiams telefonu

Įprasta manyti, kad telefonų būdelės yra naudojamos tik specifine veikla užsiimančiose įmonėse, pavyzdžiui, telefoninių skambučių ar klientų aptarnavimo bendrovėse. Tačiau šiandien telefonų būdelės atlieka kur kas daugiau funkcijų: jose ne tik galima netrukdomai pakalbėti telefonu, tačiau šios taip pat tampa puikia vieta trumpam pabėgti nuo biure sklindančio triukšmo. Be to, stilingo interjero telefono būdelėse galima vykdyti svarbius vaizdo skambučius.

Telefonų būdelės – funkcionalus sprendimas bet kuriai įmonei. Biuro baldų gamintojai gali pasiūlyti platų jų stilių, spalvų ir kt. pasirinkimą, todėl kiekvienas klientas gali atrasti sau tinkamiausias.

Akustiniai baldai – nepamainomi sprendimai bet kuriai įmonei. Skirtingo dizaino modernūs, subtilūs bei stilingi akustiniai baldai lengvai pritaikomi prie bet kokio erdvės interjero. Jei ieškote kokybiškų, išskirtinių akustinių sprendimų, kreipkitės į NARBUTAS – tarptautinės biuro baldų įmonės ekspertų komanda patars bei padės išsirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius įgyvendinančius variantus.

akustiniai

Užs. Nr. 470299