5 unikalūs brangakmeniai ir jų savybės

Apie brangakmenius galėtume kalbėti ir kalbėti, tiesa? Ypač apie tuos populiariuosius ir moterų tiesiog dievinamus: perlus, briliantus, safyrus, smaragdus, rubinus... Tačiau brangakmenių spektras kur kas platesnis ir neapsiriboja tik šiais numylėtiniais – šįkart žvilgtelkime į kitų išskirtinių akmenukų grupelę.

Labradoritas

Pavadinimas intriguoja ir tikrai skatina pasidomėti, kas tai per akmuo, kokiomis savybėmis jis išsiskiria. Taigi, labradoritą dar galite išgirsti vadinant žvaigždės akmeniu, toks pavadinimas ne šiaip sau – teigiama, kad jis savyje talpina žvaigždžių dulkes.

Laikomasi nuomonės, jog šis akmuo suteikia stiprybės, jėgų.

Šiam akmenukui priskiriamos vienos iš stipriausių apsauginių savybių: jis gali saugoti nuo neigiamos energijos, blogų situacijų, nepageidaujamų reiškinių, net ir nuo neigiamai veikiančių asmenų. Tad tikrai verta labradoritą arba papuošalą su juo nešiotis drauge su savimi.

Rožinis kvarcas

Pavadinimas išduoda akmenuko spalvą – švelni, romantika alsuojanti, labai daili rožinė spalva, papuošalus su šiuo akmenuku lengvai priderinsite prie įvairių  aprangos derinių. Teigiama, kad tai akmenukas širdžiai, vidinei ramybei. Galite jį dar išgirsti vadinant ir labai gražiu „meilės sau“ pavadinimu.

Tikima, kad rožinis kvarcas gali raminti, padėti atsipalaiduoti, skatinti romantiką, suteikti švelnumo. Šis akmuo ypatingas ir tuo, jog skatina mylėti tiek save, tiek dalinti meilę kitiems.

Rožinio kvarco akmuo ar papuošalai su šiuo brangakmeniu labai tiks ir tada, jei dažnai papuolate į sudėtingas situacijas, kuomet svarbu neprarasti savitvardos, kai reikia apsupti save teigiamu, stipriu energiniu lauku.

Amazonitas

Drąsos akmeniu vadinamas akmuo, ypač jo pavadinimo kilmė, apipinti legendomis. Vienos iš jų teigia, kad pavadinimas akmenukui suteiktas po amazonių karų, kitos sako, kad akmuo pavadintas Amazonės upės garbei, nes buvo aptiktas Brazilijoje. Amazonitą galite išgirsti vadinant vilties, tikėjimo akmeniu. Norėdami tokį įsigyti sau ar dovanai pasikliaukite daugelio pamėgtais Trollbeads produktais.

Teigiama, kad amazonitas gali slopinti nuotaikų kaitą, ilgesio jausmą, prieštaravimus, jis gali apsaugoti nuo blogų minčių, mažinti nerimą, stresą. Prie šio akmenuko savybių galime priskirti vieną daugeliui labai reikšmingą – jis skatina pasitikėjimą savimi.

Beje, įdomu tai, kad šis akmuo, teigiama, gali suteikti motyvacijos abejingumo nestokojantiems, tingiems paaugliams, tad tai gali būti labai šauni dovana paaugliui. Pagal spalvą amazonitas idealiai tiks tiek vaikinui, tiek ir merginai.

Sodalitas

Ypatingai gražios spalvos akmenukas dovanos ramybę, harmoniją jūsų mintims ir visai supančiai aplinkai, padės sutelkti jėgas, mintis, siekti tikslų. Pastebima, kad šis akmenukas ypač tinka tiems, kurie turi daug idėjų ir kartais tarp jų pasimeta, taip pat tiems, kurie yra dėmesio centre, tampa autoritetu, kurie moko, kurių klausomasi ir pan. Taigi labai tiks kūrybiniais darbais užsiimantiems, taip pat besisukantiems, pavyzdžiui, viešųjų ryšių sūkuryje ar pan.

Agatas

Labai seniai žinomas, papuošalams naudojamas ir populiarumo iki šiol neprarandantis agatas bus tobulas pasirinkimas ir vyrams, ir moterims. Anuomet agatui buvo priskiriamos ypatingos savybės – tikėta, kad jis gali apsaugoti nuo skorpiono ar gyvatės įkandimų.

Dar ir šiandien agaro akmenukas labai tinkamas tapti kiekvieno iš mūsų talismanu. Jis saugo nuo neigiamos energijos, padeda subalansuoti emocijas, turi teigiamos įtakos ištvermei, skatiną drąsą, gerina koncentraciją, padeda nebijoti siekti išsikeltų tikslų.

Tai penki unikalūs akmenukai, kurie žavi išvaizda ir pluoštų puikių savybių. Tobulai tiks papuošalui arba kaip talismanas, galite rinktis atsižvelgdami į Zodiako ženklą ar kitus aspektus.

Užs. Nr. 554153