5 patarimai, kurie padės apsispręsti, kaip išsirinkti vaiko kambario baldus

vaikobaldAI
Ar žinojote, kad vaikų baldų rinka auga sparčiausiai? Vaikai keičiasi greičiau nei suaugusieji, todėl jų skonis ir kambarių poreikiai nuolat kinta. Vaikams reikia ne tik patogių ir praktiškų, bet ir saugių bei jų amžių atitinkančių baldų. O renkantis detales vaiko kambariui, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų: Ar norite medinių baldų, ar ko nors modernesnio? O kaip dėl "pasidaryk pats" baldų iš padėklų? O kaip dėl naudotų baldų? Šie klausimai gali būti varginantys! Todėl parengėme penkis trumpus patarimus, kurie padės jums apsispręsti, kaip išrinkti tinkamus baldus savo vaikui. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

1 patarimas: pagalvokite apie savo vaiko interesus ir pomėgius

Vaiko pomėgiai padės jums pasirinkti spalvinę gamą ir baldų tipą, kuris geriausiai tiktų kambariui. Jei jūsų vaikas mėgsta sportą, galite parinkti jo mėgstamos komandos spalvų baldus. Jei jis mėgsta piešti ir kurti, galite parinkti šiltų, prislopintų spalvų baldus, skatinančius kūrybiškumą. Jei jie mėgsta technologijas ir prietaisus, galite rinktis šių daiktų įkvėptus baldus. Jei jūsų vaikas groja instrumentu, galite rinktis kūrybiškumą ir vaizduotę žadinančių spalvų baldus. Jei vaikas mėgsta skaityti, galite rinktis raminančių ir guodžiančių spalvų baldus.

 2 patarimas: saugumas turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas

Vaikų baldai turi ne tik gražiai atrodyti ir kurti fantastišką nuotaiką, bet ir būti tvirti bei saugūs. Jūsų vaiko sveikata ir gerovė turi būti svarbiausias prioritetas renkantis baldus jo kambariui. Svarbu nepamiršti, kad vaikai labai greitai auga ir baldai greitai gali tapti per maži jūsų vaikui. Rekomenduojame rinktis didesnius baldus, nei reikia, kad jie tarnautų pakankamai ilgai, kol jūsų vaikas iš jų išaugs. Taip pat rekomenduojame rinktis baldus užapvalintais kampais, kad išvengtumėte traumų. Aštrius kampus galite uždengti audiniu arba pliušiniu žaislu. Taip pat siūlome rinktis baldus, turinčius saugos sertifikatą. Pavyzdžiui, mediniai baldai dažnai būna išbandyti saugos požiūriu. Šią informaciją dažnai galite rasti baldo etiketėje. Rinkitės lengvai valomus ir patvarius baldus. Jūsų vaikas turėtų galėti juos naudoti kuo dažniau, kad jie nesulūžtų.

 3 patarimas: išsiaiškinkite erdvės matmenis

Nusprendę, ką norite pirkti, turite įsitikinti, kad tai telpa į turimą erdvę. Išmatuokite erdvę ir palyginkite ją su norimų įsigyti baldų matmenimis. Išsirinkite baldus, kurie geriausiai tinka erdvei. Jei galite rinktis tarp mažesnio ir didesnio baldo, rinkitės mažesnį. Jei norite pridėti dekoro elementų, pavyzdžiui, plakatų, knygų lentynų ir sienų lipdukų, įsitikinkite, kad jie taip pat tinka erdvei. Jei perkate dviaukštę lovą, būtinai išmatuokite erdvę tarp sienos ir lubų. Taip pat nepamirškite išmatuoti ir durų, kad nebūtų taip, jog nupirkti baldai netilptų pro duris.

 4 patarimas: Nuspręskite dėl spalvų schemos

Renkantis baldus vaiko kambariui būtina pasirinkti spalvų schemą. Juk nenorite, kad jame būtų spalvų mišrainė! Jis atrodys netvarkingas ir nepatrauklus. Pasirinkus spalvinę schemą kambarys atrodys tvarkingas, ramus ir patrauklus akiai. Ji taip pat padės susiaurinti pasirinkimą perkant baldus. Pasirinkite jums ir jūsų vaikui patinkančią spalvinę schemą, kuri, jūsų manymu, gerai atrodys kambaryje. Jei planuojate dažyti kambario sienas, pirmiausia išsirinkite spalvas, o tada rinkitės prie jų derančius baldus.

 5 patarimas: nebijokite derinti skirtingų stilių ir tipų baldų

Rinkdami vaikui baldus, neprivalote laikytis vieno tipo baldų. Galite maišyti ir derinti skirtingų tipų baldus, kad sukurtumėte unikalų vaizdą. Galite rinktis medinius baldus, moderniai atrodančius baldus ar net baldus, kuriuos galite patys pasigaminti iš padėklų. Taip pat galite rinktis baldus, kurie yra stilių derinys, pavyzdžiui, medinius baldus su moderniu atspalviu. Pavyzdžiui, galite rinktis viengulę lovą su galvūgaliu, kuris yra ir tradicinis, ir modernus. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, medinius ir metalinius baldus, kad vaiko kambarys atrodytų įdomiau ir unikaliau. Spręsdami, ką pirkti, galbūt norėsite atsižvelgti į kainą, kokią priežiūrą reikia atlikti ir kaip baldai laikysis laikui bėgant. El. parduotuvėje Balduperlai.lt galite rasti gausų pasirinkimą vaikų kambario baldų skirtingų stilių, spalvų ir medžiagų.

Vaiko kambario baldų pasirinkimas gali būti įdomus ir kūrybiškas procesas. Galite rinktis baldus, kurie atspindėtų jūsų vaiko pomėgius ir asmenybę. Taip pat galite rinktis baldus, kurie yra ypatingi, pavyzdžiui, rankų darbo ar šeimos relikviją. Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galite išrinkti vaiko poreikius atitinkančius ir jo kambariui puikiai tinkančius baldus.

Užs. Nr. 516597