3 temos, kurias turėtų aptarti kiekviena pora

seksopozos
Santykių ekspertai pastebi, kad šiai dienai daugumai porų vis dar stinga atvirumo – abu ar vienas iš partnerių užsisklendžia savyje ir vengia kalbėtis, dalintis savo mintimis. Tačiau tvirti, darnūs ir įdomūs santykiai neįmanomi be atvirų pokalbių. Šiame straipsnyje dalinamės 3, kone svarbiausiomis temomis, kurias turėtų aptarti kiekviena pora.

1. Intymūs santykiai

Romantiški santykiai neįsivaizduojami be intymumo. Šis klausimas dažniausiai būna vienas iš svarbiausių, tačiau dėl drovumo yra nustumiamas ir tampa tabu tema. Natūralu, jog kyla baimė kalbėti, nes bijome būti atstumti ar nepriimti, tačiau mažais žingsneliais galime įsidrąsinti.

Svarbu išsiaiškinti tiek savo, tiek partnerio mintis, norus ir į juos atsižvelgti. Pavyzdžiui, natūralu išsiaiškinti, kokios sekso pozos partneriui labiausiai patinka, o kurias dar tik norėtumėte išbandyti. Aiškumas pašalins visas abejones, leis atsipalaiduoti ir drąsiau eksperimentuoti.

2. Asmeninė erdvė

Asmeninė erdvė ir ribų nubrėžimas – ne ką mažiau svarbūs niuansai. Tik išlaikydami savo mėgstamus hobius, veiklas, labiau pasitikėsime savimi ir galėsime daugiau energijos skirti kitiems, taigi – ir santykiams su antra puse. Tvirto ryšio poroje kūrimas neapsiriboja tik kokybiškai kartu praleistu laiku, todėl svarbu nepamiršti ugdyti savęs ir atsižvelgti į savo poreikius ir, žinoma, norus.

3. Kasdienė rutina ir laiko planavimas

Gyvenant kartu, rutina – neišvengiama. Įsisukę į savo darbus, hobius ir buitį, greitai pamirštame, kad reikia planuoti ne tik savo, bet ir poros laiką. Pirmiausia, patariama pasidalinti buities darbais, kad namų ruoša būtų kur kas lengvesnė ir malonesnė. Tuomet, taip pat svarbu susiplanuoti kokybišką laiką kartu, kuris padės atitrūkti nuo rutinos. Santykių specialistai teigia, kad reguliarius pasimatymus turi planuoti kiekviena pora.

Pokalbiai minėtomis temomis leis sukurti tvirtesnį tarpusavio ryšį poroje. Svarbu aptarti tiek intymius klausimus, tiek kasdienę rutiną, tiek asmeninę erdvę – visos temos turi įtakos santykių kokybei. Svarbiausia suprasti, kad esate skirtingos asmenybės su skirtingomis gyvenimo patirtimis, tad svarbu ieškoti ne tik bendrų dalykų, bet ir besąlygiškai priimti vienas kitą.

Užs. Nr. 512166