3 patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti drabužius

seksualusnaktinukai
Drabužių susidėvėjimas – natūralus procesas, kurio neįmanoma išvengti, ypač, jeigu drabužiai dėvimi kasdieną. Žinoma, įsigijus naują drabužį, norisi kuo ilgiau išlaikyti jo prekinę išvaizdą. Norint išlaikyti ryškią drabužio spalvą ir medžiagos tvirtumą, reikia atsižvelgti į kelis esminius aspektus. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje pateikiami 3 naudingi patarimai, kurie leis ilgiau džiaugtis stilingais drabužiais.

1. Nepamirškite apatinio trikotažo

Dažniausiai renkantis apatinį trikotažą, priežiūros ypatumų neįvertiname. Vis dėlto, norint mėgautis puikiu įvaizdžiu, į etiketes ar prekės aprašymą internete reikėtų atkreipti dėmesį. Tokiu atveju jau iš anksto sužinoma, ar apatinį trikotažą reikia plauti rankomis, ar skalbimo mašinoje.

Nėriniais papuošti seksualūs naktiniai ar apatiniai dažniausiai skalbiami rankomis. Į drungną vandenį pamerkite panašios spalvos apatinius, liemenėles, naktinukus ir palikite mirkti maždaug 30 min. Išskalaukite kiekvienus apatinius tol, kol nutekantis vanduo bus skaidrus. Džiaunant apatinius, patariama vengti tiesioginių saulės spindulių, nes šie gali išblukinti audinį. Taip pat – skalbinių segtukų, kurie gali palikti žymes. Žinoma, daugelį novatoriškų gaminių galima skalbti skalbimo mašinoje, pasirinkus jautriems audiniams skirtą programą.

2. Viršutinius drabužius skalbkite rečiau ir nepadauginkite skalbimo priemonių

Dažnas skalbimas ne tik sunaudoja daug vandens, bet ir išblukina drabužius. Šie, priklausomai nuo audinio, praranda elastingumą, susitraukia, o kai kurie gali net plyšti. Atsižvelgiant į tai, viršutinius apdarus patariama iki skalbimo nešioti bent tris kartus, jei nėra poreikio skalbti anksčiau.

Be to, plaunant skalbimo mašinoje, patariama vengti didelio kiekio skalbimo priemonių. Nesvarbu, ar šios yra skystos ar miltelių pavidalu, naudokite tiek, kiek nurodyta ant pakuotės etiketės. Per didelis kiekis kenkia ne tik skalbimo mašinos funkcijai, bet ir drabužiams.

3. Leiskite drabužiams išdžiūti natūraliai

Natūralu, kad tobulėjant technologijoms ir greitėjant gyvenimo tempui, buvo sukurtos skalbinių džiovyklės. Šios palengvina ir pagreitina drabužių džiovinimo laiką. Vis dėlto, drabužis, intensyviai kaitinamas karšto oro ir sukamas mechanizmo – ima dilti greičiau. Atsižvelgiant į tai, specialistai rekomenduoja visus drabužius džiovinti kuo natūraliau, o džiovyklę naudoti išskirtiniais atvejais, kai stokojama laiko. Natūraliai išdžiūvę apdarai ilgiau išlaikys savo prekinę išvaizdą.

Atsižvelgus į aukščiau minėtus priežiūros patarimus, tiek seksualūs naktinukai, tiek šiltas megztinis ilgiau išlaikys prekinę išvaizdą. Čia svarbiausia atsižvelgti į gaminio etiketės nurodytą informaciją ir tinkamai ja vadovautis. Visgi, jeigu kai kurie ženklinimai nėra aiškūs, patariama surasti jų reikšmę internete.

Užs. Nr. 519260