3 aprangos detalės, kurios padės išsiskirti iš minios

Cottonbro Studio, Pexels nuotr.
aprangos
Apranga – viena svarbiausių darbuotojų detalių, kuri reprezentuoja tam tikrą įmonę, kurioje jie dirba. Nuo to dažnai priklauso net paties verslo sėkmė. Visgi neretai darbdaviai susiduria su klausimu: o kaip sukurti aprangą, kuri būtų ne tik graži ar patogi, bet ir tokia, kurią dėvėdami jų darbuotojai išsiskirtų iš konkurentų? Taigi šiame straipsnyje ir atsakysime į šį klausimą. Toliau pateikiame 3 aprangos detales, kurios padės ne tik išsiskirti iš minios, bet taip pat palikti gerą įspūdį ir pritraukti dar daugiau potencialių klientų.

1. Kaklajuostės

Tai gali pasirodyti kaip menka smulkmena, bet būtent kuriant darbuotojų įvaizdį, reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį į kaklajuostes. Tai puiki prekių ženklo žinomumo didinimo priemonė, kuri ypač svarbi per tam tikras muges, konferencijas ar įvairius kitus renginius. Kaklajuostes galima personalizuoti, parinkti spalvas, kurios atspindi įmonę, ar net užrašyti patrauklų šūkį. Taigi tokia detalė suteiks ne tik išskirtinumo, bet ir atrodys profesionaliai.

2. Kepurės

Tai universalus aprangos akcentas, tinkamas skirtingais metų laikais. Pavyzdžiui, kepuraites su snapeliu galite dėvėti vasarą, per įvairius įmonės renginius, kuomet karšta ir reikia saugotis nuo saulės. Megztas kepures paprastai nešiojame šaltuoju metų laiku. O norėdami su jomis jaustis ne tik jaukiai, šiltai, bet ir išskirtinai – pagalvokite ir apie įmonės logotipą ant jų. Toks pasirinkimas ne tik atitiks šių dienų vyraujančias madų tendencijas, bet kartu yra gera reklaminė priemonė. Juk kuo dažniau renginyje matomas įmonės vardas, tuo labiau jis įsimenamas.

3. Džemperiai su įmonės logotipu

Ši aprangos detalė yra viena unikaliausių, norint išsiskirti iš kitų. Spauda ant džemperių suteikia galimybę išreikšti įmonės ir kiekvieno darbuotojo individualumą. Atitinkamai parinktas drabužio logotipas, dizainas ir spalva pasako daugiau apie jus, pavyzdžiui, gali padėti atskleisti organizacijos vertybes. Tai puiki priemonė, padedanti ne tik išsiskirti iš minios, bet ir didinti įmonės žinomumą. Užsisakyti norimus džemperius su logotipu galite apsilankę Logobalt svetainėje.

Siekdami išsiskirti iš minios, pirmiausia turite įveikti baimę išbandyti kažką naujo. Taip pat nebūtina visiškai išeiti iš komforto zonos, kad būtumėte kitokie. Tiesiog subtiliai pasirinkite spalvas ar raštus ir gausite elegantišką, išsiskiriančią aprangą.

Užs. Nr. 521444