11 būtiniausių vonios kambario aksesuarų

Vonios aksesuarai smarkiai prisideda prie patalpos nuotaikos ir stiliaus. Tinkamai parinkti priedai sukuria erdvumo įspūdį ir geba padaryti kambarį jaukų, prašmatnų, minimalistinį ar kokį tik norite! Šiame straipsnyje pateikiame 11 vonios kambario aksesuarų, be kurių neapsieisite.

Tualetinio popieriaus laikiklis ar stovas

Montuojant tualetinio popieriaus laikiklį arba stovą būtina atsižvelgti į jo aukštį ir padėtį. Jei laikiklį įmontuosite per aukštai, vaikai nepasieks tualetinio popieriaus. Jei per žemai, kiekvieną kartą teks nepatogiai lankstytis. Idealu, kai tualetinis popierius lengvai pasiekiamas sėdint. Na, o jei ieškote gero dizaino tualetinio popieriaus laikiklių arba stovų, į pagalbą skuba FORMADORE prekės.

Rankšluosčių kabykla

Dėl rankšluosčių kabyklos kambarys bus tvarkingas. Jei patalpa didelė, rekomenduojama išdėstyti kelias kabyklas tose vietose, kur jos bus naudingiausios. Tarkim, netoliese dušo kabinos, vonios, praustuvo. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite rinktis iš viengubų ar dvigubų kabyklų.

Kabliukai rankšluosčiams ir chalatui

Mažiems rankšluosčiams, pavyzdžiui, skirtiems veidui, vietoj kabyklos užteks kabliukų. Ant jų taip pat galėsite pakabinti chalatą. Be to, kabliukai yra puikus sprendimas mažiems vonios kambariams.

Daiktų laikymo sprendimai

Yra gausybė daiktų laikymo sprendimų: dėžutės, krepšiai, lentynėlės, dėžės su skyriais… Jeigu svarstote tik vieno daikto laikymą, pavyzdžiui, norėtumėte vatos tamponėlius ar ausų krapštukus laikyti vienoje vietoje, idealus sprendimas yra smulki dėžutė su vienu skyriumi.

Veidrodžiai

Veidrodžiai itin praverčia, kuriant erdvės iliuziją. Patariama juos išdėlioti taip, kad šviesų arba kitų objektų atspindžiai sukurtų patalpos pratęsimo įspūdį. Beje, jei pasirinksite veidrodinę spintelę, gausie papildomos vietos laikyti vonios kambario reikmenis!

Muilo padėkliukas

Jeigu mėgstate naudoti muilo gabalėlį, indelis muilui – būtinas. Geriausi padėkliukai turi truputį aukštesnius kraštus, kad muilas tvirtai laikytųsi vietoje. Indelis su paaukštintais strypeliais leis nulašėti vandeniui nuo muilo gabalėlio.

Muilo dozatorius

Jeigu esate skysto muilo gerbėjai, rinkitės stilingą muilo dozatorių. Dauguma jų pagaminti taip, kad universaliai tiktų prie interjero. Tarkim, kai kurie turi metalinius akcentus, kurie dera prie maišytuvo. Be to, nusipirkę didesnį kiekį skysto rankų muilo, prisidėsite prie gamtos saugojimo – suvartosite mažiau plastikinių pakuočių!

Tualeto šepetys

Svarbiausia tualeto šepečio dalis – galvutė. Reikia tokios formos, kuri lengvai pasiektų klozeto kraštą ir labiausiai užterštas vietas. Puiki išeitis yra šepetys su išlenkta galvute ar ilgais šereliais.

Laikikliai higienos priemonėms

Higienos priemones greitai ir lengvai pasiekti padeda įvairūs laikikliai. Juose galima laikyti dantų šepetėlius, dantų pastą ir kitus dažnai naudojamus daiktus.

Atramos

Dėl vandens paviršiai gali tapti slidūs. Šiuo atveju vaikams ir pagyvenusiems asmenims naudinga bus prie dušo ar vonios įrengtos atramos. Rankenėlės suteiks stabilumo ir sumažins riziką paslysti.

Įvairūs padėkliukai

Daugiafunkcis padėklas – itin naudingas priedas, jeigu mėgstate nešioti papuošalus, kuriuos nusiimate prieš prausdamiesi. Padėkliukas bus ta vieta, kur saugiai ir patogiai pasidėsite, tarkim, žiedą. Ieškokite padėkliuko su aukštesniais kraštais, kad daiktai laikytųsi vietoje.

Užs. Nr. 525871