Didždvario gimnazijoje vėl vyko anglų kalbos stovykla

Gimnazijos nuotr.
Veikla Šiaulių Didždvario gimnazijoje nesibaigia net ir pasibaigus mokslo metams. Nuo liepos 1 iki 12 dienos vėl šurmuliavo tradicinė septintoji vasaros anglų kalbos stovykla.

Šiemet 90 vaikų stovyklavo kartu su 6 dėstytojais amerikiečiais ir 1 australe. Stovyklos veikla neįsivaizduojama be savanorių, o jų komandoje šiemet buvo amerikietis, australas, Europos solidarumo korpuso savanorės gruzinė ir vokietė, taip pat 13 lietuvių iš įvairių mokyklų bei du Didždvario gimnazijos alumnai. Neįtikėtina, bet kartu ir labai smagu, kad stovykla suburia tiek daug įvairių tautų, pomėgių ir amžiaus žmonių. Ši stovykla – tai būdas patobulinti anglų kalbą, mokytis per veiklą, pritaikyti kalbą įvairiose situacijose, o kartu tai ir galimybė sutikti įdomių žmonių, susirasti naujų draugų, pažinti naują kultūrą, supažindinti su Lietuvos kultūra žmones iš kitų šalių ir net žemynų.
Stovykloje savo vietą suranda įvairaus amžiaus ir anglų kalbos žinių lygio stovyklautojai. Įvairiais būdais mokomasi nedidelėse grupelėse, organizuojami konkursai ir šventės: talentų šou, Lietuvos diena, liepos 4-oji – JAV nepriklausomybės diena, sporto varžybos. Žaidžiant, diskutuojant, tiesiog bendraujant kalba išmokstama nejučia, be streso. Moksleiviai susirenka iš skirtingų mokyklų, tačiau bendra veikla suartina, o draugystė išlieka.

Anglų kalbos kursai internetu svetainėje intellectus.lt