Kaip sutaupyti perkant interneto ir televizijos paslaugas?

Internetas ir televizija – jau nebeatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Informacija, žinios ir pramogos mus pasiekia skaitmeniniu būdu, būtent šių dviejų paslaugų pagalba. Kol internetas visą informaciją gali pristatyti daug greičiau, televizija dažniau pateikia laiko patikrintą, kokybiškesnį turinį. Tad nors visi norime šių paslaugų privalumų, kaip nepralošti ir per daug neišlaidauti įsigyjant šias paslaugas?

Šiomis dienomis internetas ir televizija jau gali papildyti vienas kitą ir pastebime tendenciją, kad interneto paslaugomis galime naudotis naudodamiesi išmaniąja televizija, o vis daugiau pastarosios turinio pasiekiama internetu. Patogumas – didelis, tačiau daug kas turi abejonių ar geras internetas ir gera televizija yra prieinami už patrauklią kainą. Lietuvoje turime vieną geriausių interneto infrastruktūrų visame pasaulyje. Čia ryšys yra greitas, sąlyginai nebrangus ir prieinamas labai daug teritorijos, tad vartotojai skųstis paslaugų kokybe neturėtų. Jeigu ateisite įsigyti paslaugą tiesiai iš konkretaus tiekėjo, gali būti, jog praleisite gausybę kitų pasiūlymų, kuriuos turi kiti ryšio operatoriai. Žinodami bendrą pasiūlą ir galėdami lyginti – rasite geriausią sprendimą. Visgi tam reikia tikrai daug laiko ir pastangų, kartais net ne visi pasiūlymai būna lengvai randami internete, todėl vartotojai ne visada įsigyja geriausius planus. Kad to išvengti galima naudotis myPlan. Tai nemokamas ir nešališkas būdas rasti geriausius interneto ir televizijos paslaugų planus. Paprasčiausiai reikia įvesti savo adresą ir iš gausybės aktyvių pasiūlymų, jums išrenkamas geriausias. Jį galima įsigyti ir taip sutaupyti nemažą pinigų sumą bei žinoti, jog pasiūlymas, kurį gavote – geriausias.

Sutaupyti taip pat galima perkant abi paslaugas (TV+internetą) kartu. Didžioji dauguma namų interneto tiekėjų siūlo televiziją ir internetą savo klientams, todėl galite sulaukti nuolaidų ar išskirtinių pasiūlymų, jei imsite abi paslaugas iškart. Ką tai duoda? Kartais tokiu būdu įsigytos paslaugos bus daug pigesnės nei perkant jas atskirai, todėl apie tokį variantą pasvarstyti tikrai verta.

Taip pat išsiaiškinkite savo poreikius, ko jums labiausiai reikia. Jeigu internetas ir televizija reikalingi tik dėl susisiekimo ir labai bazinių reikmių – neišlaidaukite. Jums nereikės sparčiausio šviesolaidinio ir daugiakanalės išmaniosios TV, užteks ir paprasto kabelinio ryšio. Rinka diktuoja tokias tendencijas, jog išmanioji televizija vystosi sparčiausiai ir laikui bėgant, tikriausiai užims vis didesnę rinkos dalį. Ją įsirengti gali vis daugiau Lietuvos gyventojų, todėl tokią galimybę tikriausiai turite ir Jūs. Kalbant apie internetą svarbu paminėti ir bevielio ryšio reikalingumą. Naudojantis išmaniaisiais įrenginiais arba nešiojamais bei planšetiniais kompiuteriais – bevielis ryšys yra daug paprasčiau naudojamas. Nereikės prisijungti prie laido, galėsite dirbti lovoje, svetainėje, virtuvėje ar terasoje...

Pateikę užklausą myPlan, gausite puikią ir objektyvią konsultaciją reikiamais klausimais, susijusiais su interneto ar televizijos paslaugomis. Kainos, sąlygos ir kiti niuansai bus pateikti aiškiai, todėl lengvai rasite geriausią sprendimą.

Renkantis mobilų internetą, neapribokite savęs limituodami mėnesio duomenų srautą. Nebent visu 100 procentų esate įsitikinę, kad tikrai nenaudosite daugiau duomenų nei nurodyta plane, bet net ir tokiu atveju, teks mokėti papildomai, jei net ir netyčia tą kiekį viršysite. Neriboti duomenys leidžia laisviau naudoti ryšio privalumus. Tiesa, dauguma mobilaus ryšio operatorių nesiūlo televizijos savo paslaugų pakete, todėl ją tikriausiai reiktų užsisakyti iš kito tiekėjo.

Viską trumpai apžvelgiant, labiausiai sutaupysite, jei turėsite geriausią pasiūlymą. Jis nebūtinai turi būti pats pigiausias, tačiau turėtų turėti lanksčias sąlygas ir platų prieinamų paslaugų spektrą (tokį, koks jus tenkina). Pasinaudokite profesionalų patarimais, kurie gali rasti geriausius pasiūlymus. Jeigu paslauga patiks ir atitiks lūkesčius bei mokamą kainą, liūdėti nebus dėl ko!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.