Erotinės prekės fantazijas mėgstantiems

Turbūt kiekvienas žmogus, bent truputį pagalvojęs, galėtų atrasti bent vieną seksualinę fantaziją, kurią norėtų išpildyti. Tai – visiškai normalu, kadangi seksas ar intymumas dažnai užima gana svarbią vietą žmogaus gyvenime. Tuo tarpu tam tikrų fantazijų pildymas gali atnešti didelę naudą santykiams – partneriai tampa atviresni vienas kitam, poroje nebelieka tabu, žmonės suartėja bei iš naujo įžiebia aistrą santykiuose. O kad įvairias fantazijas išpildytumėte lengviau, jums labai pravers erotinės prekės iš fantazijos.lt. Ši parduotuvė siūlo itin didelį intymiam laikui skirtų žaisliukų ir priemonių pasirinkimą. Tad, apžvelkime pačias populiariausias erotines prekes, puikiausiai tinkančias įvairių fantazijų perkėlimui į jūsų miegamąjį arba iš jo.

BDSM ir fetišas

Šie žaisliukai nepamainoma priemonė tiems, kas svajoja apie aštresnius, be galo jaudinančius potyrius su savo antrąja puse, norint įtraukiant ir tam tikrus dominavimo, paklusnumo bei panašius elementus. Tokiuose žaidimuose dažniausiai ir dera jau minėtos dvi pusės: viena, kuri turi visą kontrolę savo rankose (dominuojanti), ir kita, kuri visam tam paklūsta (paklusnioji). Kad būtų dar įdomiau, galima sau ir partneriui paskirti ir konkrečius vaidmenis, apie kuriuos seniai svajojote. Taip sekso žaidimai dar labiau įtrauks, o atmosfera jūsų miegamajame taps daug karštesnė nei įprastai. Tiesa, jei esate pradedantieji pradėkite nuo švelnesnių BDSM ir fetišui skirtų sekso žaislų, pavyzdžiui, antrankių, akių raiščio ar burnos kaiščio. Visa tai leis jums įsitikinti, ar šie žaidimai tikrai skirti jums, bei nesukels papildomo streso. Įsitikinus, jog tai patinka, galėsite išbandyti ir kitas, dar aštresnius pojūčius sukeliančius žaisliukus, tokius kaip botagus, stekus, penio užveržėjus ar lovos pančius.

Strap on

Dar viena priemonė trokštantiems su partneriu ar partnere apsikeisti vaidmenimis – strap on. Tačiau skirtingai nei BDSM žaidimai, strap on visiškai kardinaliai pakeičia galios dinamiką sekse. Šie žaislai, tai prisegami falo imitatoriai, kuriuos gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Dailiosios lyties atstovės savo partneriams gali suteikti nepamirštamus analinių žaidimų malonumus, stimuliuoti prostatą, tuo tarpu vyras, prisisegęs strap on, vienu metu gali stimuliuoti savo partnerę tiek vaginaliniu, tiek analiniu būdu, arba ant savo penio užmovęs tuščiavidurį falo imitatorių suteikti partnerei ilgesnį ir stipresnį malonumą. Panaudojimo sričių yra įvairių, viskas priklauso nuo to, kokios jūsų slapčiausios fantazijos.

Apatinis trikotažas

Dažnai pamirštama, kiek potencialo gali turėti apatinis trikotažas. Pasikalbėkite su partneriu ir išsiaiškinkite, galbūt jis turi vieną-kitą užslėptą fantaziją, kokiame personaže jus norėtų matyti. Apatinis tikrotažas, lingerie arba kostiumėliai leis išpildyti ne tik vyriškas, bet ir moteriškas fantazijas. Labai populiarūs slaugytojos, padavėjos, tarnaitės ar studentės seksualūs teminiai kostiumėliai. O jei nenorite jokio personažo, galite rinktis iš taip vadinamų katės kostiumų ar kūno kojinių, priglundančių prie viso jūsų kūno, latekso glaustinukių, prisegamų kojinių ar permatomų naktinukų. Pasirinkimas – tikrai platus, tad išsirinkti jūsų norus labiausiai atitinkantį komplektuką nebus sunku.

Masažo aliejai

Slystantys kūnai, švelnūs prisilietimai ir jaudinantys kvapai – viskas, apie ką svajojote? Tuomet idealus variantas jums – masažo aliejus. Jų rūšių yra tiek daug, kad galėsite rinktis iš vanilės, gintaro, muskuso ar kitų rytietiškų kvapų, priklausomai nuo to, kas jus labiausiai jaudina. Norintiems dar įdomesnių pojūčių, siūlome pabandyti masažo žvakes. Uždekite jas ir palaukite, kol aliejus ištirps, taip galėsite mėgautis šiltais prisilietimais. Be viso to, nepamirškite ir specialios antklodės, kuri leis džiaugtis visais aliejaus teikiamais malonumais bei nevaržomu ir aistringu seksu.

Užs. Nr. 430621