Allianz Lietuva: atviros durys į sėkmingą finansų konsultanto karjerą

Allianz Lietuva gyvybės draudimo nuotr.
Allianz Lietuva gyvybės draudimas finansų konsultantas T. Burškys.
Kartais savo profesijos kelią programuojame jau nuo mokyklos laikų, pagal dalykus, kurie sekasi geriausiai, o kartais – profesija pasirenka mus pati netikėčiausiais būdais. Šiauliuose Allianz Lietuva gyvybės draudimas finansų konsultantu dirbantis Tomas Burškys savo sėkmingą karjerą pradėjo vos 23 metų, o jo sprendimą imtis šios profesijos nulėmė noras padėti žmonėms užsitikrinti finansiškai saugią ateitį.

Nuo kūno kultūros iki finansų konsultanto karjeros

"Nors po mokyklos gimtuosiuose Šiauliuose ir universitete studijavau Kūno kultūrą ir sporto pedagogiką, tačiau mane vis traukė finansų pasaulis, tad vėliau pradėjau studijuoti Verslo vadybos magistrą, kuris, galima sakyti, jau artimesnis mano šiandieniniai veiklai. O kai pamačiau, jog vienas bičiulis, vyresnis už mane, iš darbo parvyksta pasitempęs, su kostiumu, vairuoja gerą automobilį, nutariau – jog toks įvaizdis žavi ir mane. Svarsčiau, galbūt ir aš to galėčiau pasiekti pasirinkęs darbą finansų sektoriuje", - prisimena Allianz Lietuva gyvybės draudimas finansų konsultantas T. Burškys.

Tiesa, prireikus konkrečiai išsirinkti karjeros kelią – banke, valstybiniame sektoriuje ar kt. – Tomas sakosi pasirinkęs finansų konsultanto karjerą globalioje bendrovėje – tuomet dar "Aviva Lietuva" vardu – ne tik dėl nuo jaunystės suformuoto patrauklaus, sėkmingos žmogaus įvaizdžio.

"Mane visada žavėjo žmonės, kurie gali padėti kitiems, tad ir pats norėjau tapti tuo, kuris gali ir turi įrankių, kad padėtų kitiems. Savo darbe prisiliečiu prie kone visų žmogaus gyvenimo etapų. Man atrodo prasminga, kad savo žiniomis galiu suteikti realią pagalbą žmonėms, padedu priimti svarbius finansinius sprendimus, kurie atneša pamatuojamą naudą sulaukus senatvės arba patyrus traumą, padeda užtikrinti finansinį šeimos saugumą, pasiruošti augančių vaikų savarankiško gyvenimo pradžiai. Dabar, Allianz finansų konsultantu dirbdamas jau daugiau nei 17 metų, Šiauliuose sutinku vis daugiau savo klientų ir žinau, kad jiems galėjau padėti", - sako T. Burškys.

Raktas į sėkmę – ryšys su klientu

Finansų konsultantas T. Burškys tikina, jog norint pasiekti sėkmės, šiame darbe svarbu užmegzti tvirtą ryšį su klientais, būti jų atrama, kai jos reikia labiausiai.

"Dažnai sakau, jog mūsų darbe reikia norėti ir mokėti užmegzti tvarų ryšį su klientu. Tiek tam, kad aš žinočiau, kokie finansiniai sprendimai, saugikliai aktualiausi jo gyvenime, tiek tam, kad klientas žinotų visada galintis į mane kreiptis patarimo visą sutarties laikotarpį", - sako T.Burškys ir priduria, jog būtent sukurtas ryšys užtikrins sėkmingą abipusį bendravimą.

Allianz Lietuva gyvybės draudimas finansų konsultantai yra pirmas kontaktas klientui ne tik sudarant sutartį, bet visą jos galiojimo laiką. Pasak T. Burškio, Allianz Lietuva klientams nereikia lakstyti prie kelių langelių skirtingais klausimais, mat turi savo asmeninį finansų konsultantą. Būtent finansų konsultantas pagelbės jei klientas norės keisti sutartį, turės klausimų, prireiks išmokos ir kita.

"O jei klausimų klientui ir nekils, finansų konsultantas pats kurs ir palaikys ryšį kviesdamas į metinius susitikimus. Natūralu, kad laikui bėgant keičiasi ir kliento poreikiai, prioritetai. Juos svarbu išsiaiškinti ir atnaujinti reguliariai – tai ir finansinis apsirūpinimas ateičiai, taupymo įrankiai. Klientui turime užtikrinti, jog sutartis yra tarsi gyva, prisitaikanti prie jo poreikių, gyvenimo etapų ir teikianti realią, apčiuopiamą naudą bei finansinę pagalbą", - akcentuoja T. Burškys.

Iššūkiai mažesni, nei...

Žengiant nauju karjeros keliu visuomet kyla vienokių ar kitokių iššūkių, kuriems norisi būti pasiruošus iš anksto. Visiems, kurie nori tapti profesionaliais finansų konsultantais Tomas turi patarimų iš asmeninės patirties.

"Vieną dieną sekasi labai gerai, kitą dieną – sudėtingiau, vieną dieną kalbi su laimingu klientu, jis džiaugiasi sukauptu kapitalu, šviesia ateitimi vaikams, kitą dieną – turi kitam klientui padėti sutvarkyti dokumentus, kad gautų išmoką dėl patirtos traumos. Geras psichologinis pasiruošimas padeda geriau suprasti klientą, jo poreikius, emocijas vienoje ar kitoje situacijoje. O jei kyla koks iššūkis, juo verta pasidalyti su kolegomis, savo vadovu – tai padeda lengviau rasti reikiamus sprendimus", - pataria finansų konsultantas.

...finansų konsultanto karjeros privalumai

Tačiau kokie iššūkiai bepasitaikytų, T. Burškys tikina, jog finansų konsultanto karjeros privalumai įmonėje Allianz Lietuva gyvybės draudimas smarkiai nusveria savo pusėn.

"Vienas didžiausių mano darbo privalumų – tik nuo manęs paties priklausantis laiko planavimas. Žinoma, tam reikia turėti pakankamai atsakomybės, disciplinos, punktualumo. Klientams, kuriuos pažįstu daugelį metų, esu pasiekiamas ir po savo darbo valandų. Man pačiam svarbu tą tvirtą ryšį išlaikyti, gera padėti žmogui.

Antras itin svarbus aspektas yra tai, jog šioje profesijoje – neribotos galimybės užsidirbti. Tik nuo manęs priklauso, koks bus mano atlyginimas. Jeigu dirbi sąžiningai ir nuoširdžiai, tiesiog privalo pasisekti", - vardija T. Burškys.

Svarbus momentas tai, jog nė vienas naujas finansų konsultantas, vos pradėjęs dirbti nelieka pats sau vienas. Vos tik naujokas prisijungia prie Allianz komandos, jis iš karto turi stiprų užnugarį – atveriamos durys į jau sukurtą darbo algoritmą, yra daugybė mokymų, padedantys įsivažiuoti vadovai ir kolegos, kurie kasdien padeda augti ir tobulėti, dalijasi patirtimi ir patarimais. Allianz sudedamos visos įmanomos saugumo pagalvės tam, kad kiekvienas galėtų siekti profesionalo vardo ir karjeros globalioje įmonėje.

"Jaučiu asmeninę pareigą savo darbą atlikti geriausiai, kiek įmanoma. Gal tai viena iš priežasčių, kodėl Allianz Lietuva gyvybės draudimas paskatino ir padėjo tapti MDRT (Million Dolar Round Table), geriausių pasaulyje gyvybės draudimo ir finansų sektoriaus paslaugų konsultantų profesionalų asociacijos, nariu. Juo tapti gali tik profesinės sėkmės sulaukę ir itin griežtus etikos reikalavimus atitinkantys šios profesijos atstovai. Būti profesionaliu finansų konsultantu yra prestižas, tai taip pat svarbu. Tad ryžtas, disciplina, noras padėti kitiems yra tos savybės, kurių reikia norint tapti sėkmingu ir profesionaliu finansų konsultantu. Jei šias savybes turite, galbūt tai ir jūsų profesinis kelias", - samprotauja T. Burškys.

Kviečiame prisijungti ir tapti Allianz Lietuva gyvybės draudimas UAB finansų konsultantu! Esame tarp lyderiaujančių gyvybės draudimo ir pensijų fondų bendrovių Lietuvoje, 2022 m. "Verslo Žinios" reitinge Allianz Lietuva gyvybės draudimas – tarp stipriausių finansų sektoriaus lyderių bei aukščiausiai reitinge tarp visų šalies draudimo bendrovių.

Mumis pasitiki daugiau nei 300 tūkst. klientų, o mūsų finansų konsultantų komandą sudaro beveik 400 profesionalų visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos apie darbą: https://www.allianz.lt/lt_LT/privatiems-klientams/karjera/your-opportunities/finansu-konsultantas.html

Užs. Nr. 524841