Prie vairo – ir neblaivūs

Šiau­lių ap­skr. po­li­ci­jos nuo­tr.
Še­šias va­lan­das Šiau­liuo­se vy­ku­sio po­li­ci­jos rei­do me­tu bu­vo pri­čiup­ta 13 al­ko­ho­lio var­to­ju­sių vai­ruo­to­jų.

Šeš­ta­die­nį Šiau­liuo­se po­li­ci­jos vyk­dy­to rei­do me­tu, ku­ria­me bu­vo pa­tik­rin­ta 2 200 vai­ruo­to­jų, išaiš­kin­ti pen­ki ne­blai­vūs. Jiems gre­sia ad­mi­nist­ra­ci­nė at­sa­ko­my­bė. Dar aš­tuo­nių vai­ruo­to­jų var­to­to al­ko­ho­lio kie­kis ne­vir­ši­jo leis­ti­nos nor­mos.

Vi­du­ti­nio ir sun­kaus gir­tu­mo at­ve­jų neuž­fik­suo­ta.

Komentarai

Pušalotai    Ant, 2019-12-10 / 13:48
važiuokit geriau į Vilnių medžioti chronsių, kur vos ne kas penktas važiuoja po gramo. O, čia jūs plikus pešiojat ;)))))
kike    Ant, 2019-12-10 / 14:12
Tai, kaip suprantu, virš 2 000 vairuotojų sustabdė nieko nepažeidus? Policinė valstybė, ne kitaip. Kada bus uždrausta stabdyti nieko nepažeidusius vairuotojus? Nusikaltėliai laisvai vaikšto gatvėmis, jau net mokyklose siautėja su peiliais, policija tuo tarpu puola ant vairuotojų. Čia lengviau, čia mažiau pavojinga pareigūnams ir pareigūnėms. Absurdas.
taip    Ant, 2019-12-10 / 20:24
labai gerai. Tokie reidai reikalingi kiekvieną savaitę, kiekvieną dieną...dar bus labai gerai kai pradės patruliuoti nauji ir daug nežymėti policijos automobiliai.....Va žiū po kokių 5-10 metų tapsime kultūringi kaip vakarų gyventojai. Nes žmogeliams tvarka ateina tik per kišenę. O čia-važiuokit į Vilnių ar be pagrindo stabdo, tik pažeidėjų verkšlenimai.
to taip    Ket, 2019-12-12 / 08:43
esi baigtas nevykėlis ,,vakarietis", ir tiek. Tavo šūdVakariuose pilna važinėjančių apsirūkiusių, prisiuosčiusių, paklaikusiom akim, ir ...... be jokio kvapelio ;)))))))))
taip    Ket, 2019-12-12 / 19:05
cha cha cha, drebat maži žulikėliai, drebėkit! per kišenę būsit išmokyti gyvent! CHA, CHA, CHA!!!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.