Naujojoje Akmenėje nebeliks dabartinės "Norfos"

Vytauto RUŠKIO nuo­tr.
Nau­jo­jo­je Ak­me­nė­je pre­ky­bos cent­ras "Nor­fa" ne­pla­nuo­ja veik­ti, kai ša­lia esan­tys Spor­to rū­mai pa­virs griu­vė­siais.

Ak­me­nės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je svars­to­mi Nau­jo­sios Ak­me­nės spor­to rū­mų per­tvar­ky­mo pla­nai. Koks li­ki­mas lau­kia su šiuo pa­sta­tu su­jung­to pre­ky­bos cent­ro "Nor­fa"?

Nau­jo­sios Ak­me­nės spor­to rū­mų prie­sta­tą, tin­ka­mą ant­rai žai­di­mų sa­lei, maž­daug prieš du de­šimt­me­čius nu­si­pir­ko "Nor­fos" įmo­nių gru­pė ir įkū­rė pre­ky­bos cent­rą.

"Pas­ta­tas jau yra sa­vo at­gy­ve­nęs", – sa­kė re­dak­ci­jai "Nor­fos" sa­vi­nin­kas Dai­nius Dun­du­lis. Įmo­nė ne­ke­ti­na pa­si­trauk­ti iš Nau­jo­sios Ak­me­nės ir pla­nuo­se – nau­ja par­duo­tu­vė. D. Dun­du­lio duo­me­ni­mis, iš anks­to vis­ką su­pla­na­vus, įma­no­ma pa­sta­ty­ti maž­daug per 4 mė­ne­sius.

Komentarai

kike    Ket, 2019-06-06 / 11:37
Tai naują Norfą galėtų pastatyti vietoj nugriauto bendrabučio, čia, prie Grūstės. Ar ne puiki vieta?
argi    Pen, 2019-06-07 / 13:07

In reply to by kike

NA kazkaip zmones pagalvokit logiskai, toki prekybos centra po langais, juokaujat, jau ir taip masinos pro 18 kiema nepravaziuoja.... geriau pajudeti ir toliau nueiti, negu kieme, tarp penkiaauskciu tureti akropoli..... vietoj nugriauto bendrabucio vieta norfai tikrai nera puiki
kike    Ket, 2019-06-06 / 19:34
Vien dėl mėsos produktų Norfa reikalinga. Norfoje mėsa geriausia.
Jolita    Ket, 2019-06-06 / 23:21
Nepasakyciau kad mesa is geriausiu :D bet parduotuve pagrindine i kuria einam :D
Petras    Pen, 2019-06-07 / 18:35
20 metų nešėm pinigus į Norfą. Gal atsilaisvinus konkurencijai koks Lidl ateis...
gyventojas    Sek, 2019-06-09 / 15:39
Uzdarius darzelio "Zvaigzdute"vartus nuo Respublikos 12 to namo, masinos pro 20 nama iki kitu varteliu, esanciu salia "Sauletekio" progimnazijos, lekia tiesiai ant kulnu. vaikams eiti i mokykla, darzelius tapo labai nesaugu ir pavojinga. reikia mastyti kaip sia problema isspresti.
Petras    Ant, 2019-06-18 / 19:32
Jo. "Pastatas atgyvenęs" rašo. O pati Norfa neatgyvenusi? Tikriausiai ir pati įmonė, ir jos darbuotojai ir koncepcija kokios x arba z kartos... Gal ir pirkėjas N. Akmenės atgyvena?
miestietis    Ant, 2019-06-25 / 00:01
miestas grazeja. noretusi daugiau demesio neigaliesiems. Ramuciu prudo slaitai status.zmonems su negalia norisi privaziuoti, prieiti arciau vandens. Gal miesto valdzia ras buda padaryti priejima, uzdeti pludurus informuojancius apie saugu gyli
Nauja vieta    Ket, 2019-06-27 / 08:25
Prie turgaus didžiulė pieva. Jokios aikštelės niekas tiek metų nesugeba įrengti. tai galėtų ten Norfa išaugti. Juk daugiaaukštis ten stovėjo, tik seniai nugriautas. Taigi, geriausia vieta - tarp turgaus ir Ramučių mikrorajono. Ir nuošaliau šiek tiek, nuo darželių ir mokyklų, bet tie atstumai Naujojoje juokingi, sveika kelis žingsnius ir pėsčiomis paėjėti. Arba vietoj turgaus - jau toks klaikus, nesutvarkytas. Būdelių a la mexicana pristatyta, kojas išsisukinėti bevaikštant galima. Ypač tos būdos pritrenkia. Šiemet turbūt jos irgi švęs 70-metį? O šiaip vieta Norfai puiki.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.