V. Pranckietis traukiasi pats

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis atskleidė, kad traukiasi iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) savo noru.
Taip nusprendžiau, nes nenoriu partijos tarybai leisti svarstyti mano likimo, sako V. Pranckietis.


"Nesvarstys todėl, kad aš jiems neduosiu tos galimybės", – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Pranckietis.
Kada tiksliai pateiks partijai prašymą pašalintį jį iš narių, kol kas V. Pranckietis pasakyti negalėjo.
"Parašysiu pranešimą", – pridūrė jis.
Įtampa tarp LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio ir V. Pranckiečio atsirado, pastarajam nesutinkant savanoriškai pasitraukti iš Seimo pirmininko posto. R. Karbauskio teigimu, V. Pranckietis turi užleisti poziciją "socialdarbiečiams", nes taip yra numatyta pasirašytoje valdančiosios koalicijos sutartyje. Pats V. Pranckietis tokį spaudimą vadina šantažu ir asmeninėmis R. Karbauskio ambicijomis. Dėl viešų V. Pranckiečio pasisakymų LVŽS lyderis ir partijos valdyba apskundė V. Pranckietį partijos etikos sargams, kurie Seimo pirmininko elgesyje pažeidimų neįžvelgė.
Tuo tarpu LVŽS trečiadienį informavo, kad rugsėjo 6 dienos. tarybos posėdyje planuojama spręsti tolesnį iš posto trauktis po pasirašytos koalicinės sutarties atsisakančio Seimo pirmininko V. Pranckiečio likimą partijoje.
 

Komentarai

Ale tai koks kerštingas tas Karbauskis...    Ket, 2019-08-22 / 16:12
Ale tai koks kerštingas tas Karbauskis...
Traukis    Pen, 2019-08-23 / 06:42
tam lendzgrybinio seimo impotentui seniai jau reikejo spirti subinen-tokio dunduko dar nebuvo per laikus-atvykes Siauliuosna pastenejo,kad mazas esu ir padeti nieko negaliu-tfuuuuuu.....

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.