Per 20 konkursų į Šiaulių švietimo įstaigų vadovus

Re­dak­ci­jos ar­chy­vo nuo­tr.
Rė­ky­vos pro­gim­na­zi­ja.
Šiaulių miesto savivaldybės žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė informavo, kad Savivaldybės administracija skelbs per 20 konkursų į švietimo įstaigų vadovų pareigas.

Įgyvendinant švietimo nuostatas ir pereinant prie 5 metų švietimo įstaigų vadovų kadencijų, šįmet skelbiami konkursai į tų vadovų vietas, kurie įstaigoms vadovavo 10 ir daugiau metų. Tai Lieporių, Sporto gimnazijos, Gegužių, Gytarių, Jovaro, Ragainės, Rėkyvos, Salduvės "Romuvos", "Sandoros" progimnazijos, Logopedinė mokykla, "Dagilėlio" dainavimo mokykla, Jaunųjų gamtininkų, Jaunųjų turistų centrai, 1-oji muzikos mokykla, lopšelis-darželis "Gluosnis", Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba. Į šių įstaigų vadovų pareigas konkursai vyks spalio-lapkričio mėnesiais.

Dar trys įstaigos yra jau likusios be vadovų, konkursai jau skelbti, bet nesėkmingai. Tai "Juventos" progimnazija, Šiaulių dailės mokykla ir Jaunųjų technikų centras. Čia konkursai vyks rugsėjį.

A. Lesauskienė sakė dar neturinti informacijos, kas iš dirbančių vadovų pretenduos likti savo pareigose ir dalyvaus konkursuose.
Be to, departamento vadovė sakė žinanti, kad yra teikiama Švietimo įstatymo pataisa, kuri leis užskaityti labai gerą vadovo 10 metų darbą, kad jam nebereikėtų eiti į konkursą.
"Statistika rodo, kad daug metų išdirbę vadovai sunkiai įveikia kompetencijų vertinimą", – sakė A. Lesauskienė.
 

Komentarai

miestietis    Šeš, 2020-06-27 / 21:57
Dar daugiau reikalavimų prigalvokite - greičiau nueisime link gerovės dausose. Vietoj to, kad padarytų lengviau gyventi, tai lietuvis lietuviui užmauna geležines klumpes. Greitai niekas nebeateis. Tas laikas ateina.
miestietis    Sek, 2020-06-28 / 14:26

In reply to by Teekay

viščiukus skaičiuoja rudenį. Pamatysit kiek jų bus naujuose konkursuose - nagus teks apsigraužti astutei. Prieisite prie utopiškos minties - vienas direktorius (vadybininkas) visoms mokykloms :)
Lina    Sek, 2020-06-28 / 00:24
Ir gerai kad keicia o tai iauga kaip cibuliai darze korupcija pazintys svogeriai nebesiskaito su darbuotojais baisu kas darosi mokyklose koks psichologinis klimatas
Kas beliktų iš Dagilėlio    Sek, 2020-06-28 / 12:11
Jei vadovu nebebūtų R.Adomaitis...chorui ateitų pabaiga
Vinculis    Sek, 2020-06-28 / 13:02
Kažkoks nesusipratimas, nes tokių puikių, kaip čia išvardinti, resursai seniai išsemti. Negi negalima leisti jiems dirbti bent iki pensijos?
Meriukas    Sek, 2020-06-28 / 13:34
O pacius savivaldybeje nereiktu keisti po 10 metu? Jau irgi isisaknyje giliai. Ka manote? O siaip cia problemos neispres, direktoriai vietomis apsikeis ir tiek :)
tai    Sek, 2020-06-28 / 14:46
koks durnius turi būti, kad eitum penkiems ar septyniems metams. nei elementarios paskolos nepasiimsi, po to į darbo biržą. Koks durnius turi būti, kai turi patapti mero feisbuko gerbėju. Kuomet naktį tau per mesendžerį nežinia kada numes kokią nors kosminę komandą. Koks durnius turi būti, kai turėsi šypsotis perpus jaunesniam valdininkėliui, kuris nieko neišmanydamas pūs arabus apie mistinius vaiko ūgties išmatavimus. Kai popierius bus svarbiau nei žmogiškasis faktorius ir administracinės naštos mažinimas. Ir t.t., ir pan., ir etc.
Trumpiau nepasakysi     Ant, 2020-06-30 / 08:09

In reply to by tai

Puikus, taiklus ir lakoniškas komentaras, atskleidžiantis optimizuotos švietimo sistemos esmę ir šiandieninį stovį. Dirbdami išvien partiniai bukapročiai, padedami paslaugių biurokratų ir modernių ekspertų, švietimo sistemą užlenkė. Beje kaip ir sveikatos, kultūros ir netgi krašto apsaugos. Įžvalgesnių mulkių traukimasis iš gerai apmokamų pareigų (prezidento patarėjai) nėra atsitiktinis ir tikrai ne šeimyninėmis aplinkybėmis apspręstas.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.

Susijusios naujienos