Šiaulių arenoje šeštadienį pavasariu alsuos mados ir grožio mugė ,,Design for life’’

Organizatorių nuotr.
Įkvėpti pavasario ir naujų idėjų kovo 14 dieną sukvies laukiamiausia sezoninė mados ir grožio mugė „Design for life“. Kaip ir kasmet Šiaulių arenoje per vieną dieną sutiksite kelis šimtus gamintojų iš visos Lietuvos. Drabužiai, aksesuarai, kosmetika, grožio prekės, interjero detalės namams – pasirinkimo gausa nemokame renginyje garantuos nenuobodžiauti net ir išrankiausius.

Šiaulių arena talpins per 150 gamintojų: nuo aksesuarų iki kosmetikos

Kovo 14-osios šeštadienį Šiaulių arenoje nuo 10 iki 17 valandos bursis nuo gerai šalyje žinomų iki dar neatrastų gamintojų. Prekybininkų skaičius perkops 150 ir leis pasinerti į tikrą pasirinkimo oazę – įsigyti gaminių ne tik sau, bet ir artimiesiems, mat užpildyta bus visa arena.

Ieškančius, kaip atnaujinti spintą, vilios nuo išskirtinių marškinėlių, kostiumėlių ar suknelių iki paltukų. Pirmenybę teikiantiems grožiui vilios ne tik kosmetikos, bet ir viso kūno grožio priemonių kūrėjai, kvapų pasaulio žinovai bei įvairūs papildų gamintojai. Aksesuarų gerbėjams pasipuošti padės tiek išskirtinės apyrankės, tiek dėmesį pritraukiantys auskarai, sagės ar dirželiai. Aktualijų pateiks ir avalynės bei rankinių gamintojai. Nepamiršti liks ir mažieji. Mamos mugėje savo mažiesiems atras kokybiškų, judesių nevaržančių ir stilingas prekes siūlysiančių gamintojų.

Negana to, mugėje rasite ir aktualijų namams. Namų kvapai, aromatinės žvakės, gėlių kompozicijos, rėmeliai, šviečiančios dekoracijos, pledai, antklodės ir kita.

Pirmiesiems lankytojams – dovanos

Nuo 10 valandos prasidėsianti nemokama mugė itin maloniai pasitiks pirmuosius lankytojus. Jų čia lauks nemokamai dalinami savaitraščiai „Prie kavos“. Leidinių kiekis ribotas, tad šias simbolines dovanas gaus pirmieji keli šimtai.

mada2

Užs. Nr. 446640

 

 

 

 

Komentarai

Vinculis    Pir, 2020-03-09 / 16:42
Pats laikas tokiai mugei. Tikriausiai ir šviesiausi Šiaulių protai supranta jos reikšmę.
Seniuks    Pir, 2020-03-09 / 17:55
Labai kvaila ten būtų eiti. Pavadinimas turėtų būti pakeistas į korono viruso dalybos

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.