Kauno "Žalgiris" šiauliečiams siūlo į krepšinio varžybas nevykti, kitus sirgalius tikrins termovizoriais

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Siekiant, kad visi į krepšinio rungtynes tarp Kauno "Žalgirio" ir Milano "AX Armani" atvykstantys žiūrovai būtų patikrinti, prie pagrindinių įėjimų bus įrengtos palapinės, kuriose aistruolių kūno temperatūra bus patikrinta termovizoriais, skelbia "Žalgirio" klubo spaudos atstovai. Klubas taip pat rekomenduoja gerbėjams iš Šiaulių miesto ir jo apylinkių nevykti į rungtynes.

"Paaiškėjus apie užfiksuotą koronaviruso atvejį Šiauliuose, Kauno "Žalgirio" klubas taip pat rekomenduoja gerbėjams iš šio miesto ir jo apylinkių nevykti į "Žalgirio" arenoje vyksiančias rungtynes su Milano "AX Armani" komanda", – teigiama pranešime.
Jiems, kaip ir visiems bilietus įsigijusiems, bet dėl koronaviruso grėsmės į rungtynes nusprendusiems nevykti sirgaliams, yra numatyta galimybė grąžinti bilietą ir atgauti pinigus.

"Jei termovizoriai užfiksuos aukštesnę nei įprastą kūno temperatūrą, asmuo bus dar kartą patikrintas atskirai ir, rezultatams pasitvirtinus, jis į "Žalgirio" areną nebus įleistas. Užpildžius bilietų grąžinimo formą, į rungtynes nepatekusiems aistruoliams pinigai už bilietus bus grąžinti. Dėl šių priemonių bus sumažintas įėjimų į "Žalgirio" areną skaičius: restorano "Sala", "Baro 11" ir "Bosca amfiteatro" įėjimai bus uždaryti, o "Vaikystės miestas" neveiks. Visi srautai bus kreipiami per pagrindinius pirmo ir trečio aukšto įėjimus", – teigiama pranešime spaudai.

Rungtynių su Milano "AX Armani" ginčo kamuolys bus išmestas 20.00 val., o "Žalgirio" arenos durys atsidarys 18.00 val. Norint išvengti spūsčių, visi žiūrovai yra kviečiami atvykti kuo anksčiau, kad patekimas į areną būtų kuo sklandesnis.

Pačioje "Žalgirio" arenoje prie įėjimų ir strateginėse vietose bus įrengtos papildomos vietos rankų dezinfekcijai, taip pat rankas su muilu galima nusiplauti ir tualetuose. Papildomai bus pasirūpinta ir dažnesniu paviršių (turėklų, rankenų, kitų paviršių) valymu.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, koronavirusas gali būti perduodamas nuo žmogaus žmogui. Virusas plinta per orą, žmonėms čiaudint, kosint ar iškvepiant. Nors žmonės dažniausiai būna užkrečiami, kai pasireiškia simptomai, įtariama, kad kai kurie žmonės gali perduoti virusą dar iki simptomų atsiradimo.

"Todėl vykstant į rungtynes yra prašoma įvertinti galimus simptomus, pavyzdžiui, karščiavimą, kosulį, dusulį ir kitus kvėpavimo sutrikimus, raumenų skausmus ar jaučiamą nuovargį. Pasireiškus šiems simptomams, siūloma apriboti bendravimą su aplinkiniais ir kreiptis bendruoju pagalbos telefonu 112", – skelbiama "Žalgirio" pranešime spaudai.
 

Komentarai

Algis    Pen, 2020-02-28 / 12:24
Rekomendacijos, protu nesuvokiamos, iš viruso plitimo židinio, galima, o šiauliškiai nepageidaujami....
Simona    Pen, 2020-02-28 / 15:15

In reply to by Algis

Tikrai protu nesuvokiama, italai iš židinio atvyksta, o šiauliečiams rekomenduojama nevykti. Kvailių šaika, pinigai valdo jėga! Atšauti varžybas!
Liucijus    Pen, 2020-02-28 / 17:26
Prieš keturias dienas virusu užsikrėtusi moteris parskrido į Kauną, kartu su ja skrido apie šimtą žmonių ir tarp jų - kauniečiai... Ar Kaunas įsileido kitus keleivius, gal visus uždarė į karantino zoną ? Juokdariai, dabar šiauliečiams rekomenduoja nevykti į Kauną. Gal atvirkščiai, reikia uždaryti Kauną ir jo oro uostą ir jiems neleisti keliauti po Lietuvą ?
Kristina    Pen, 2020-02-28 / 21:30
Kas gali tokias rekomendacijas viešai transliuot? Prasilenkta su sveiku protu. Dar šiek tiek, gal ir parekomenduos sunaikinti miestą kaip ligos židinį 🤦🏼‍♀️
Linas    Pen, 2020-02-28 / 22:47

In reply to by Kristina

Tai jau taip ir paskelbė, kad Šiauliai šio virusi Lietuvos židinys, pažiūrėsim, palaukim, kas bus Kaune po savaitės.
Klaunai    Sek, 2020-03-01 / 22:15
Kaunieciai i siaulius atveze ta virusa is Kauno orouosto taip kad patys nevaiksciokit i varzybas :D

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.