Chaimo Frenkelio vilos parke skambės džiazas

Organizatorių nuotr.
Liepos 18 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą Chaimo Frenkelio vilos parke vyks XVI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – džiazo muzikos ansamblio "Klezjazz" (Vokietija) koncertas.

Scenoje pasirodys: Jürgen Wiese (kontrabosas), Timur Isakov (klarnetas), Johannes Schäfermeyer (klavišiniai), Dieter Nowak (mušamieji).
Pirmą kartą Lietuvoje viešintis "Klezjazz" kvartetas sujungia džiazą ir klezmerį į vientisą visumą. Klezmeris – rytų Europos žydų ansambliuose atliekama muzika, dažniausiai skambėjusi vestuvėse ir kitose šventėse. Šiandien šis žanras ir atlikimo maniera plačiai išplito po visą pasaulį.
Įdomus faktas, kad vienas iš grupės narių – Timur Isakov – Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalyvams jau yra pažįstamas – praėjusiais metais jis pasirodė kartu su energinguoju saksofonų kvartetu "Blattwerk" (Vokietija). Tąkart vilos viduje žaismingi saksofonų garsai skambėjo lauke pliaupiant gausiam lietui. Tikimasi, kad šiemet vilos parke skambėsiantis džiazas prišauks malonius saulės spindulius.
Festivalį liepos 25 dieną tęs Ramūnas ir Aušra Difartai su styginių kvartetu ir kanklėmis. 18 valandą prasdidės koncertas "Gražiausi pasauliniai pop- ir roko duetai".