A. Veryga: nereikia gąsdintis

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Aurelijus Veryga dalyvavo Šiaulių ir Telšių regionų medikų apdovanojimų šventėje Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.
Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovas Aurelijus Veryga nemano, kad, pasibaigus karantinui, galima pilnai atsipalaiduoti.

„Aš tikrai manau, kad tai yra dar nepabaiga, bet tikrai nereikia gąsdintis. Nereikia bijoti vargų – galimų ar būsimų – kiek jų bebūtų. Priešą pažįstame, žinome, ką su juo daryti“, – šiandien sakė Respublikinėje Šiaulių ligoninėje lankęsis A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministras teigė, kad nėra aišku, ar bus antra koronaviruso banga.

„Dabar tik reikės truputį pailsėti, gerai išsimiegoti, išsimaudyti, skaniai pavalgyti, pabūti su šeimomis, o rudenį grįšime visi pailseję ir, jeigu reikia, padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso“, – pridūrė A. Veryga.

Komentarai

Emiliškai    Ant, 2020-07-14 / 18:14
Pagąsdinsiu. Žmogau, jei tu šiandien gyveni, tai tau labai pasisekė. Tu galėjai neužgimti, negimti ir jau vakar numirti.
kir-Za    Ant, 2020-07-14 / 22:10
„Dabar tik reikės truputį pailsėti, gerai išsimiegoti, išsimaudyti, skaniai pavalgyti, pabūti su šeimomis, o rudenį grįšime visi pailseję ir, jeigu reikia, padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso“, – pridūrė A. Veryga." Nuo mūsų priklauso? Nu ir ministrai. Eigu dar Za- kiras bus deputatas. 3.14...c

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.