A. Veryga atleido įtarimų sulaukusią viceministrę

Mariaus MORKEVIČIAUS (ELTA) nuotr.
Nuo šiandienos viceministrė Lina Jaruševičienė sveikatos apsaugos ministerijoje nebedirba – jos prašymą patenkino Aurelijus Veryga.
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patenkino viceministrės Linos Jaruševičienės prašymą atleisti ją iš einamų pareigų. Asmens sveikatos priežiūros sritį kuravusi viceministrė nebedirbs nuo šiandienos.

Asmens sveikatos priežiūros sritį kuravusi viceministrė nebedirbs nuo šiandienos.

Tiesa, šiandien LRT radijui ministras sakė, kad kaltinimai L. Jaruševičienei – iš piršto laužti. A. Veryga aiškino besitikintis, kad jie bus atšaukti.

Pasak pranešimo, ministras A. Veryga dėkoja viceministrei už darbą kartu, ypač vertina jos indėlį sudėtingiausiu laikotarpiu – koronaviruso (COVD-19) pandemijos metu.

„Naujojo koronaviruso plitimas buvo iššūkis visam pasauliui, ne tik Lietuvai. Jokiose knygose nebuvo taisyklių ar scenarijų aprašyta, mažai kas tiko ir iš pratybų, kurias rengdavome, norėdami būti pasirengę kovai su infekcinėmis ligomis.

Realybė pasirodė kur kas rimtesnė. Tad iššūkių buvo labai daug, reikėjo imtis greitų, netradicinių sprendimų. Ypač daug iššūkių teko sveikatos sektoriui, medikų darbui, gydymo įstaigų veiklos organizavimai, už ką ir buvo atsakinga viceministrė. Ačiū jai už bendrus darbus, linkiu sėkmės ir tikiu, kad rytojus gali būti šviesesnis nei šiandiena“, – sako ministras A. Veryga.

Asmens sveikatos srities kuravimui bus ieškoma naujo viceministro. Kol kas laikinai šios srities klausimus pavedama kuruoti kanclerei Odetai Vitkūnienei ir viceministrams Kristinai Garuolienei bei Algirdui Šešelgiui.